Olsztyńscy voltowicze

Ircia , też Cię nie widziałam 🙁 którego siwego? bo mam 2 albo 3 siwki (jeden na stówę wałach) i jednego siwego ogiera  😜

limii, masz PW 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
01 sierpnia 2011 06:59
sillke ja byłam rano ok 10 i tylko chwilkę, ech mogłam zadzwonić  😵
Masz PW  🤣
Witam wszystkich 😀

Mam prośbę ogromną  😡
Moglibyście, mili Olsztynianie/Olsztynianki, polecić jakiś pensjonat w okolicach Olsztyna?
Jestem zmotoryzowana 😉
Wymagania niewielkie: pastwiska i padoki, fachowa opieka i... tyle. Socjal mile widziany, ale niekonieczny - ja się przystosuję 😉 hali być nie musi. Cena niska - do 500zł max.
Koń kompaktowy i niekłopotliwy - klacz oo.


Złożyło się tak, że będę od października studentką UWM  😀

Pozdrawiam serdecznie
Magda


A ja chciałam serdecznie podziękowac wszystkim za obecnośc na zawodach, szkoda że nie miałam okazji poznac wszystkich ale byłam tak zalatana i do tego stres związany ze startem plus nie do końca posłuszny koń  🤣

bardzo fajna atmosfera, przemili ludzie i super impreza po zawodach (szkoda że nie wszyscy mogli zostac). Wiadomo, że były pewne niedociągnięcia, w końcu pierwszy raz organizowaliśmy zawody, z chęcią wysłucham wszystkich opinii żeby podczas kolejnych zawodów poszło wszystko po naszej myśli.
Frytkens gratki za organizację bo sama wiem ile to latania, załatwiania i stresu 😉 Zawody i całokształt duży +

Ja z konia tez zadowolona, pierwszy raz jechałyśmy L z rozgrywką i poszła na czysto  😍

Kto jedzie do Działdowa na zawody ???
Ja na Lady na LL open dokładności
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
02 sierpnia 2011 10:31
zawody super, wlasnie wrocilem od lekarza. i mam zwichniety nadgarstek🙁
jascus199 nie dobrze, życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Zdrowia jacus199


Ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia  🤣

Jacek będziesz się teraz pewnie ostro leczył co? hihi
Witam , a ma ktoś może zdjecia kasztanka z zawodów w Leśniczówce z szarym czaprakiem ?  dokładniej tego : http://www.photoblog.pl/nieskomplikowana  ; )
jakby ktoś miał to byłabym bardzo wdzieczna, gdyby wysłałby mi je na email ; koniara199447@wp.pl ; ))


tak odbiegając od tematu, to zawody były w Kolonii Mazurskiej Mierki, a Leśniczówka Jednorożec była współorganizatorem  🙂
Drodzy olsztyniacy i olsztynianki.
Może w nieodpowiednim miejscu zamieszczam informację ale pilnie poszukuję osoby chcącej współdzierżawić 6-letnią gniadą małopolaczkę.Klaczka jest bardzo przyjazna,odważna w terenach,skoczna ...dość superlatyw,przede wszystkim jest to koń  bardzo mi  bliski i szukam osoby odpowiedzialnej.Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub pod numerem 662973078 😉
Z wizytą u Oli
Impuls  😍
Ircia   Olsztyn Różnowo
10 sierpnia 2011 18:54
zielona33 wizyta była udana oj udana he he  🏇
A Impuls Ci pasuje  😜 chcesz to go bierz  😉
Ircia ciesze się , że udana  😅
uważaj bo poważnie wezmę sobie te słowa hahahahah 😜
Coś ucichło na forum 🙂
No to może ja się pochwalę, ale sprawa koni nie dotyczy ;p a mianowicie wykluły mi się 3 pisklaki  😁 i mam całą wielką rodzinkę 😀
pisklaki?
zielona33 tak 🙂 jeden już ma 3 miesiące i jest oddzielony od rodziców, bo tylko jeden wtedy się wykluł, a teraz niedawno wykluły się trzy  🤣
Moneta pokaż fotki 🙂
Musiałam foty zrobić, żeby były świeże  😀 Tutaj są rodzice zielona-żółta to mama, a tatuś jest cały biały z błękitnym brzuszkiem, ale ostatnio coś się ubrudził.



Najstarszy pisklak wykluty 15 czerwca 🙂



Tutaj zdjęcie zrobione w środku budki 🙂 największy pisklak wykluł się 6 sierpnia i ma już oczka otwarte i jest lekko opierzony, a te dwa malutkie żelki są z 14 sierpnia i 16 sierpnia 🙂

Zawsze chciałam mieć papużki, ale mam alergie ...
naprawdę są fajne o ile ktoś rano w staje 😀 bo one chodzą wcześnie spać, ale jak są oswojone to są mega kochane  😍 i lubią siedzieć zawsze na ręce
O, widzę że nowe żelki się wykluły moneta.  🤣
Iszka ja też zawsze chciałam, ale mam koty.
I nie widzę zgody między tymi gatunkami 🙂
uszatkowa   Insta: kingaielif
20 sierpnia 2011 23:04
Zawsze chciałam potrzymać taką małą papużkę  😍.  Obiecuje sobie, że kiedyś spełnie swoje marzenie  🤣
Czy ktoś z Was sprowadza, kupuje, zamawiam, używa paszy marstall? 🙂
Wiem, ze sa ogloszenia (i zaraz w ogloszeniach napisze), ale chce zapytac w olsztynskim gronie - czy ktos jest chetny do wspolpracy ze mna i moim Marianem ? Mam na mysli oczywiscie wspoldzierzawe. Gdyby ktos mial jakies pomysly, to czekam na info na pw.
Kochani, zna ktoś klacz imieniem Baldina ?
kasztanka, folblut, chyba czeskiego pochodzenia (nie jestem pewna)
4 lata temu stała u p.Kowalewskiego.
Może ktoś ją zna i mógłby mi pomóc? Potrzebuję imiona jej rodziców.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się