Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

Ja jakoś jestem uprzedzona do łatków 😉
A tu taki portrecik:
wątek zamknięty
ale cudo! I jakie zdjęcie ładne  😜
wątek zamknięty
Shantowa miło mi słyszeć  :kwiatek:

Ja jakoś jestem uprzedzona do łatków 😉


Ja też wielbicielką krówek nigdy nie byłam i w zasadzie nawet nie przypominam sobie żebym na jakiejś jeździła w życiu ale ten coś w sobie ma, co mnie w pewien sposób ujmuje  😡 Szkoda tylko że nie daje rady codziennie go ruszać, bo najważniejsze to ujeździć 3latki a w tym roku jest 7 chłopaków i 2 babki..
wątek zamknięty
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
03 sierpnia 2011 14:47
Donia Aleksandra BOSKI  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Ja jakoś jestem uprzedzona do łatków 😉
A ja właśnie nie. Wręcz polowałam na takie konie... Ale trafiła mi się siwa cholera, która ma podobny charakter do mnie, więc jest ciekawie. Ba... Zaczynam dostrzegać jaka ja jestem problematyczna.  😁

amazonka*
koń przecudny.
wątek zamknięty
Donia Aleksandra   🤣 🤣 🤣

Czara boczkiem  😍 😍
wątek zamknięty
korsik, Scarlett dziękuje, ale to żaden on 🤬 tylko ona 😉 Jaczejka 5 letnia klacz xx.
amazonka,Być nie wiem co w sobie jakiś łaciak musiał mieć żebym była skłonna kupić. Parę lat temu miałam srokatą Arizonę i choć wie że jej charakter nie wynikał z maści 😉 to zraziła mnie całkowicie do krówek. Na moje szczęście poszła w świat , a ja żyje spokojniej 🙂  A oto ona sprzed 3 lat, teraz nie wiem jak się zmieniła:
wątek zamknięty
moje 'maleństwo' z Solca



jego malutkie uszka 🙂


wątek zamknięty
korsik, Scarlett dziękuje, ale to żaden on 🤬 tylko ona 😉 Jaczejka 5 letnia klacz xx.
amazonka,Być nie wiem co w sobie jakiś łaciak musiał mieć żebym była skłonna kupić. Parę lat temu miałam srokatą Arizonę i choć wie że jej charakter nie wynikał z maści 😉 to zraziła mnie całkowicie do krówek. Na moje szczęście poszła w świat , a ja żyje spokojniej 🙂  A oto ona sprzed 3 lat, teraz nie wiem jak się zmieniła:


Ja wychodziłam z założenia, że chcę mieć konia nietypowego z maści. Jak widziałam gniade, karę czy kasztany... Po prostu mnie trzęsło. Rzecz jasna, nie obrażam miłośników tych maści, żeby mnie źle nie zrozumieli.  😉 Aż w końcu dostałam pod opiekę gniadą pannę i już nie widziałam gniadego tylko "ją". Miłość na maści mi przeszła, ale sentyment pozostaje, bo jednak... A właśnie, jednak. Później oglądałam małopolaki i same kasztany, ale charakterkiem to one mnie zauroczyły. Każdy jeden, naprawdę. I w końcu trafiło się siwe, dziecinna miłość sprzed podstawówki. Jak dziewczynka widziała konika białego to biegła za nim, aż do lasu, gdzie znikał z jej oczu.  😁

Jeszcze dla sprostowania: nie kupiłabym konia za maść, ot gdybanie, gdyby trafił się taki i taki... Tyle szczęścia na raz...

Donia Aleksandra panna piękna.
wątek zamknięty
milciaaa przepięknie się prezentujecie! Jak poszło? 🙂
amazonka* na siwym, na łatku, na tarancie-nieważne, na każdym prezentujesz się równie dobrze!
wątek zamknięty
milciaaa, ooo widzę kolejnego pięknego kasztana na volcie 😉 A tak z ciekawości, ile ta kruszynka ma wzrostu?
wątek zamknięty
malutki ma coś koło 177cm 🙂
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, ale laleczka!

milciaaa, fantastyczne smoczysko, dawno mnie tu nic tak za oko nie złapało, jaki ma papier, predyspozycje, ile lat? 🙂
wątek zamknięty
milciaaa, faaaajne to Twoje rude - pisz o nim coś więcej 🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
03 sierpnia 2011 23:13
amazonka*- fajnie Cię znowu widzieć jedżącą konno. Mam nadzieję, że będziesz pokazywała się częściej. A tym czasem powieć coś więcej o srokaczu?
milciaaa - mów szybko co to za śliczne rudości?
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
03 sierpnia 2011 23:14
milciaaa, fajne "maleństwo" 😁 A uszy ma przeboskie 😜 Uwielbiam długaśne uszy u koni, a jak jeszcze klapnięte deko i bujające się 😜
wątek zamknięty
Burza dziękuje :kwiatek:
A tutaj jeszcze koleżanka Jaczejki, Sherry Lady:
wątek zamknięty
bardzo mi milo, że dziecina sie podoba🙂
Jest to 4 letni wałaszek hann, którego w zeszłym roku przywiozłam z niemiec. Papier ma cały skokowy, ojciec For Edition, matka po Acord II. Ma bardzo duże predyspozycje ujeżdzeniowe i rozwijamy kariere w tym kierunku, pierwsze zawody już za nami. Jako, że ciągle cierpię na brak zdjęć, to jak już mam to wstawie jeszcze pare 🙂




wątek zamknięty
milciu wspaniala maszyna, jak ja kocham takie potezne koniny  😜 powinien byc kącik kochających pączkowate, wielkie i postawne 🙂🙂🙂
wątek zamknięty
milciaaa  😜 No i jak nie kochać kasztanów 🙂 cudne zwierze 🙂 razem cudnie wyglądacie 🙂 no ale fajny koń 🙂
wątek zamknięty
milciaaa piękny!!! Ile ma wzrostu? Wygląda na bardzo dużego 😉

Edit: Oj przepraszam, wyżej pisze, nie popatrzyłam.
wątek zamknięty
EnSzeretem:

malutki ma coś koło 177cm 🙂


😉
wątek zamknięty
Dziewczyny, nie myślałam że się poryczę, ale sprzedaliśmy Diabła i Nel, wrzucam ich ostatnie zdjęcie.
wątek zamknięty
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
04 sierpnia 2011 10:42
Donia Aleksandra o to przepraszam 😡, ale i tak jest BOSKA  😍
milciaaa kolejny cudny kasztan

zawsze mi się marzył kasztan  💘 💘
wątek zamknięty
milciaaa, naprawdę robi wrażenie! Nie dość, że piękny to jeszcze mu przemiło i poczciwie patrzy z oczu 🙂 Jaki ma charakter?
wątek zamknięty
Następna bestia 🙂
Jaguar  183 cm :P
o: Hetman
m: Jukta
pod koleżanką

wątek zamknięty
Agaleon, ale olbrzym...  😍 ...a nie wygląda 😉
wątek zamknięty



to ja tylko tak tu przebiję, moja stara kobyła 184 wymierzone😀 jesli juz o potworach mowa😀
wątek zamknięty
Cobrinha specjalnie dla Ciebie zrobię  jutro zdjęcie jak  stoję obok  niego :P hy hy  😀iabeł: 😀iabeł:
wątek zamknięty
Agaleon,  😅 jakoś mam słabość do gigantów... a wzrost zacny ma 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.