Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

a u nas...
wakacje juz za mna...niestety 🤔
ale niczego wiecej do szczescia nie potrzebowałam jak spedzić je z w domu, na mazurach, z Czarną. Generalnie dwa tyg zleciały nam na lajtowej jeździe w teren a przede wszystkim na oklep w tereny i przede wszystkim z finałem nad jeziorem 🙂
czasami sobie cudowałyśmy na padoku. fotki mam tylko z jednej sesji...bo w sumie tylko raz tak dłużej "hasałyśmy" i robiłyśmy wielkie nic 🙂

Acoba, jak to ona najpierw ganiała a potem jej sie znudziło...ewentualnie sie przyglądała
tu juz z nowa fryzrą...ale jej sie niestety "przewraca" 🙂


Anula, pomimo pierwszego spotkania gdzie chyba chciała próbować zaznaczyć teren-bo bez pańci to przecież koń na włościach 😉
to sie chyba jednak steskniła bo generalnie była słoooodka i przylepa do mnie. wiem ze to moze dziwnie brzmi ale ....ale 🙂

stójka to juz zawsze jej fajnie z ziemi wychodzi



raz to jej sie udało nawet na jednej nodze  😉



kładziemy sie bez problemu



wstajemy też







z piłką owszem, chętnie...



ale czym mnie zaskoczyła. stała a ja mogłam sobie odbijać piłke na jej zadzie...pierwszy raz 😜





dla zdrowia trzeba było i troche pobiegać 🙂



no cóz ...ale myśle wszystko było kwestią dogadania sie  😉

wątek zamknięty
Nat Bardzo jej ładnie w nowej fryzurze! Fajnie spędzić wakacje jeżdżąc w tereny, moim marzeniem jest popluskać się z koniem w jeziorku, więc niesamowicie tego Ci zazdroszczę  😍 A teraz taki mały  🚫 ale jaka Ty jesteś chudziutka!

wątek zamknięty
bardzo chcialabym moje rude nauczyc kladzenia się, wspaniala sprawa  😍


podziwiam, super to wyglada, naprawde 😍

a Twoja figura 😜jak z reklamy, wooow  👍
wątek zamknięty
Nat, ładny pokaz, też bym tak chciała, ale chyba jeszcze za mało umiem i nie znam tak mojego koniska...
wątek zamknięty
Dziękuje :kwiatek: dziewczyny.
chudziutka jestem owszem 😡-no ale też i za leniwa żeby sie brac za diety i ćwiczenia, a póki co-jem co chce, kiedy chce, ile chce i na razie nie narzekam-ale wiecie, jak mówią: wszystko do czasu i korzystam póki moge hehe  😉

ładny pokaz, też bym tak chciała, ale chyba jeszcze za mało umiem i nie znam tak mojego koniska...
  😁 już inni by sie wypowiedzieli czego "pokaz", ale dzięki :kwiatek:
u nas też nie było na za sadzie docelowego uczenia konia-przez lata nam sie wyrobiło pare rzeczy, przy wzajemnym poznaniu, czasem z przypadkowych odruchów które postanowiłam wzmonic, wykorzystać...i jakoś nam wyszło. To tak bardziej skutki uboczne.

ps Thymos fajny ten Twój ogon, nie wiem czemu ale najbardziej podoba mi sie głowa 🙂
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
05 sierpnia 2011 09:24
😵 Kurde jak ja Ci zazdroszczę. Foty jak zwykle super. Jak przypomnę Czarną jak była jeszcze w stajni... hahahaha Kałuża to był straszny potwór. Wszystko było "strasne" dla niej. A teraz? Mało kto pamięta tego konia jako cykora 😂

I przestań mnie babo wpędzać w kompleksy, proszę mi tu się do fot nie rozbierać aż tak, bo kurde ja lodówkę na klucz zamknę 🙂

Słuchajcie, potwierdzam, to babsko żarło jak wściekłe i nawet grama jej nie przybywało. Normalnie marnotrawiła jedzenie 😀 Gdybym ja tak jadła to bym dziś była zawodnikiem sumo

Nat, miałaś się babo odezwać jak będziesz w Naszych rejonach, I co?  👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿
wątek zamknięty
Nat rewelacja  😍

to i ja się pochwalę sesją by Dominka Frej



wątek zamknięty
Precelek rewelacja  🤣 🤣
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
05 sierpnia 2011 11:59
Precelek, 2 fotka chwyta za serce 🙂
wątek zamknięty
Kajo.  🙂



wątek zamknięty
Precelek Śliczne. Bije z nich takie ciepło 😉 Jak masz więcej, to się chwal i wstawiaj!
wątek zamknięty
Precelek drugie jest świetne ❗
wątek zamknięty
Czarka  :kwiatek:
dragonnia miło słyszeć 🙂 sesja faktycznie atmosferowo była fajna, raz, że niespodziankowa z okazji moich urodzin, dwa że to druga pełnowymiarowa, normalna jazda od miesięcznej kontuzji  😉 wszystko to złożyło się na niewiarygodny zaciesz  😁
Nat dziękuję też lubię to zdjęcie
domcia406 mam dużo  😉 na twoje życzenie  🙂
i już znikam bo całą stronę zaraz zdjęciami zaleję  🤣



wątek zamknięty
Precelek  :kwiatek: Ależ zalewaj, zlewaj! Drugie i trzecie zdjęcie jest wręcz magiczne  💘
wątek zamknięty
Pracelek przepiękne! 😜 To światło jest świetne, takie magiczne i nastrojowe.  👍 dla Dominiki, kolejna cudowna sesja!

My też dziś mieliśmy małą nieplanowaną sesję- znajoma potrzebowała modeli do zdjęć na ASP, zobaczymy, co z tego wyjdzie, jak wyjdzie- to w końcu się pokażemy z jakimiś porządniejszymi fotami 😉
wątek zamknięty
Zdjecie z  Verden, maly opisik w kaciku jezdzca zawodowego. 😉
wątek zamknięty
Moja mała Ekipka 😀
Con Contador


Ares


Jaguar


Arak


Armila
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 sierpnia 2011 17:45
Agaleon super masz ekipę !  🙂 Najbardziej mi się Con Contandor podoba  😜

Tymczasem pozdrawiamy z Siwusem  😜
wątek zamknięty
o, babcia Armila - jak tam sie miewa? ciagle chuda czy teraz ok wyglada?
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
06 sierpnia 2011 20:27
100 lat a może więcej nie wstawiałam fot żadnych z moich koni a akurat mam moją młodą suróweczke z dziś. przypominamy sie z rudą (specjalnie dla Sierry  😉  )





pozdrowionka  😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 sierpnia 2011 20:44
budynio, gdzie taka piękna hala?
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
06 sierpnia 2011 21:03
W Largo 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 sierpnia 2011 21:10
To wiele tłumaczy 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
06 sierpnia 2011 21:23
budynio, bądź łaskawa zmniejszyć zdjęcia, bo zanim się załadują rozwalają całą stronę.
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
06 sierpnia 2011 21:26
sorrki sorrki, photobucket nie zmniejszył ich z automatu. zrobione.
wątek zamknięty
magda Nigdy nie była chuda 🙂
Jest normalna,taka jak zawsze 🙂
wątek zamknięty
Sierra dziękuje i umiera z zadrości!  😜
wątek zamknięty
budynio
Przepiękny koń ! Na drugim zdjeciu wygląda fantstycznie ! Po czym to  👀 ?

Matka


i córka


wątek zamknięty
A ja pokazuję najlepszego konia na świecie  🍴 Rozprężalnia w Verden, konkurs dla czteroletnich ogierów  😜





wątek zamknięty
quantanamera, nie katuj tymi zdjęciami bo któregoś dnia ktoś CI go ukradnie  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.