Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
07 sierpnia 2011 08:40
quantanamera, wow! Sliczny! Taka piekna umiesniona szyja  😜
wątek zamknięty
Atamanka
Domcia406
dzięki wielkie miło słyszeć  😡  :kwiatek:
wątek zamknięty
Quanta
Gratuluję, Chestnut jest naprawdę fantastyczny, przepięknie wyrósł, zmężniał  👍 BTW maść ma absolutnie obłędną  😜
wątek zamknięty
Pozdrowienia z naszych najcudowniejszych wakacji!





wątek zamknięty
rtk wow , śliczny koń  😀 . A jaka szyyjaaa  😎
wątek zamknięty
cudowna ta Twoja Pariska  😜
gdzie tak pięknie?
wątek zamknięty
dzięki.  :kwiatek:
Tak pięknie w obcych landach 🙂
wątek zamknięty
moje dziewczyny z dzisiaj  😍

Ruda numer 1











Ruda 2 i jej debiut





wątek zamknięty
magda Nigdy nie była chuda 🙂
Jest normalna,taka jak zawsze 🙂
ciekawe...


quantanamera, nie zrozum mnie zle.. ale on taki jak z obrazka az nierealny sie wydaje 😉 maszyna!
wątek zamknięty
Tak sobie zmniejszam kolejne zdjęcia i nie mogłam się powstrzymać:



😜

A co do maści - mi się marzył ciemnogniady bez odmian 😁 Wątrobiane kasztany to moja ulubiona maść, ale zakładałam, że trafić na takiego nie ma szans. Jak mi wyprowadzili takie cudo ze stajni, to stwierdziłam, że może nawet jakoś przeboleję, że taki pociapany na biało, szczególnie na głowie (hehe, jakby nie było, konie bez odmian są szalenie eleganckie do dresury). Ale jak się chłopak zaczął pod siodłem ruszać, to już w ogóle jak dla mnie mógł być srokaty albo tarant, to jakoś kompletnie przestało mieć znaczenie  😜
Swoją drogą, rozmawiałam dopiero co z Eckim (jeźdźcem rudego) na temat maści i właśnie mówił, że koń ma fantastyczny odcień maści. Ja mu na to, że mój ulubiony - a on, no tak, jego też i jego zdaniem to w ogóle ciemne kasztany są ładniejsze niż kare, z czym się również idealnie zgadzam 🙂
wątek zamknięty
Piękności 🙂. Cudeńko, gratuluję.
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 sierpnia 2011 09:47
bardzo mi milo, że dziecina sie podoba🙂
Jest to 4 letni wałaszek hann, którego w zeszłym roku przywiozłam z niemiec. Papier ma cały skokowy, ojciec For Edition, matka po Acord II. Ma bardzo duże predyspozycje ujeżdzeniowe i rozwijamy kariere w tym kierunku, pierwsze zawody już za nami. Jako, że ciągle cierpię na brak zdjęć, to jak już mam to wstawie jeszcze pare 🙂


milcia, mamy tez takiego 6 latka po for edition... i rusza sie fenomenalnie.  bedziesz maial z niego pocieche, tylko musisz na niego poczekac, bardzo pozno dojrzewaja.  Lucky For jest nasza stajennna gwiazdeczka.
wątek zamknięty
quanta ja nie lubię kasztanów ale takiego chciała bym mieć i te odmiany powiem szczerze dodają mu uroku. Daj jakieś boskie zdjęcie bez jeźdźca to sobie normalnie na tapetę wrzucę
wątek zamknięty
rtk piękna głowa i szyja  🙂
wątek zamknięty
Kocham to zdjęcie  😍
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
08 sierpnia 2011 21:48
F' Rivaldo II PG i niedzielne wygibasy:




wątek zamknięty
quanta- łyso by mu było w samych takich długaśnych skarpetach 🙂 A odmianę na pysku ma akuratną!

galopada- rude podobne do siebie- różnią je nauszniki i kolor kaloszków
wątek zamknięty
marysia550 z wyglądu może i troche podobne ale z charakteru przeciwieństwa  😁
wątek zamknięty
Azja  😀





wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
09 sierpnia 2011 08:21
Nie boisz się wypuszczać na padok zaśmiecony dechami, betonowymi belkami?
wątek zamknięty
to chyba nie jest padok 🙂
wątek zamknięty
przesadzacie z tą ostrożnością
wątek zamknięty
przesadzacie z tą ostrożnością


popieram. u nas np. są maszyny rolnicze w miejscu gdzie też chodzą konie. staram się nie wrzucać zdjeć z tego miejsca bo wiem, że zostane tu za to zjedzona:P a konie tak chodzą od dobrych paru lat i nigdy żadnemu nic nie było!
wątek zamknięty
dokładnie, przecież koń też widzi potencjalne niebezpieczeństwo i swój rozum ma.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
09 sierpnia 2011 13:20
Tak tylko zapytałam, ja nawet na moment bym nie puściła w takie miejsce, ale widać inna jestem, a potem płacz, bo się koń pośliznął i wpadł w deski/betonowe elementy i się pocharatał. Albo się za blisko do tarzania położył.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 sierpnia 2011 13:27
nikt nie przesadza! Tez jezdzilam w stajni gdzie konie byly puszczane po całym obiekcie, byly wychowywane do zrebaka do wypasania sie miedzy maszynami rolniczymi, lezacymi zerdziami itp.... do czasu.
Kon sie spłoszył zrobił obrót o 180 stopni i nabił prosto na maszyne, widok okropny przebiło go i umieral w cierpieniach na tej maszynie ( az przyszedł włąsciciel ze strzelbą i po prostu go zastrzelil)
wątek zamknięty
Zairka w pełni popieram twoje zdanie

Starczy nawet małe zamieszanie pomiędzy końmi, pogoń czy kłótnia. Dla mnie padok z maszynami rolniczymi, dechami itp. to miejsce w którym jest niebezpiecznie. A koń to niestety tylko zwierzę, na dodatek płochliwe. A tłumaczenie że nigdy nic się nie stało, jest proszeniem się o wypadek.

No ale każdy robi co uważa..
ja swojego konia w życiu nie puściłabym na niebezpieczny wybieg  😉 takie moje zdanie
wątek zamknięty
Nom, koniom rozne rzeczy do lba moga strzelic. Raz widzialam jak sie zrebak oskalpowal bo mu sie zachcialo przejsc pod naczepa do tira (tak gdzie jest wysoko). Niby bylo miejsce ale zachcialo mu sie widac leb zadrzec do gory i wylecial z drugiej strony z gola czacha. Na szczescie czupryne dalo sie przyszyc i wyszedl z tego calo.
wątek zamknięty
galopada- rude podobne do siebie- różnią je nauszniki i kolor kaloszków

Chyba tylko z maści, na żywo zupełnie różne 😉
galopada - Druzja wyglada ekstra, bedzie startowała regularnie  👀 ?

wątek zamknięty
armara no mogłaby o ile moi rodzice by sie zgodzili płacic za starty/treningi itp w co wątpie  🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.