Kącik WKKW

O co tutaj chodzi ??
Widze Macka w stroju nieturniejowym, wiec domyślam sie, że to jakis pokaz.
??

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 sierpnia 2011 15:30
Gimnastycy z AWFu, o ile się nie mylę, skakali przez Maćka i Wirusa.
Strzyga, aha. Nieźle.
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg1097123#msg1097123 date=1312893711]
_kate, ten Pers co na hyrdzie się wywrócił?
[/quote]

Pers ukończył- był 10. Wywrócił się Egon z Kaśką S.
Moon   #kulistyzajebisty
09 sierpnia 2011 16:56
_kate:

Posiada ktoś może zdjęcia Prometeo pod Dawidem Paskiem? Byłabym bardzo wdzięczna! :kwiatek:
Moon ooo to jest właśnie Pers! dziękuję baaardzo!  :kwiatek:
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
15 sierpnia 2011 21:45
Witam 🙂

był ktoś może teraz w Strzegomiu? robiłam zdjęcia na crossie i na parkurze, więc może ktoś się załapał 🙂
robilas moze czeskim zawodniczkom w P?
Witam 🙂

był ktoś może teraz w Strzegomiu? robiłam zdjęcia na crossie i na parkurze, więc może ktoś się załapał 🙂


ja byłam 😉 ale jechałam LL i L z numerem 2 i 20 😀 może masz jakieś moje zdjęcia 🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
16 sierpnia 2011 12:13
dobra, przejrzałam zdjęcia z crossu. numerki które mam to:

15, 20, 24, 25, 26, 34, 35, 36, 37, 39, 54, 40, 41, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 58, 65, 68.

zdjęcia są od ok. 1-5 sztuk. zależy jaki numerek :P bo nie wszystkim robiłam po kilka, czasem jedno, ale bardzo fajne 😉 proszę zgłaszać się na PW, po ustalenie dalszych transakcji 🙂
A wiecie może co się dzieje ze stroną www.katarzynaboryna.pl ? Dlaczego nie działa, albo kiedy bd działać? 🙁
asior   -nothing but eventing-
25 sierpnia 2011 17:38
Jak oczywiscie NIE MOZNA wyczytac ze strony PZJ, dzisiaj zaczely sie Mistrzostwa Europy Seniorow WKKW w Luhmuhlen. Z naszych poki co jechal tylko Kaziu - 53,8 pkt. Prowadzi Niemka Sandra Auffarth z wynikiem 35,4 pkt. Trzymajmy kciuki za jutrzejsze ujezdzenie  🙂
asior, melduj na bieżąco!
asior   -nothing but eventing-
25 sierpnia 2011 19:12


Ostler
co z Wagiem?
jak sie czuje Maga?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 sierpnia 2011 20:13
asior   -nothing but eventing-
26 sierpnia 2011 16:46
Szkoda wyniku Magnolii, bo mogloby byc calkiem przyzwoite miejsce druzynowo. Ale zawody trwaja 3 dni, trzymamy kciuki za jutrzejsze krosy na 0!  😅
Ślepa jestem czy nie ma Pawła Spisaka na Wagu w wynikach?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 sierpnia 2011 16:53
Wag nie wyszedł do przeglądu.
mialam przyjemnosc ogladania dzisiejszych zawodow na zywo wraz z najepszymi niemieckimi trenerami i osobami zwiazanymi ze swiatkiem jezdzieckim i tak w skrocie o starcie polakow wszyscy mieli podobne zdanie, ze niestety slabo, szczegolnie w ujezdzeniu duzo nam brakuje, na trasie zarowno crossu jak i w pierwszym dniu najbardziej zostala doceniona przez nich Magnolia. Zgodnie jednak stwierdzili ze sa pelni uznania ze jednak Polska wystawila swoja reprezentacje do kwalifikacji druzynowej (jeszcze przed wycofaniem sie Wega) i ze warto startowac a takich imprezach dla doswiadczenia. Nie wiem czy jest sie z czego cieszyc ale przynajmniej nie wypowiadali sie jak o Szwajcarach, ktorzy zostali bardzo skrytykowani za ujezdzenie. Mam z dzis sporo zdjec, wrzuce jak tylko wroce do Polski. Wszystko to w wielkim skrocie bo jutro znowu na Luhmuhlen.

Kto się wybiera do Racotu?  👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 sierpnia 2011 11:16
moja kobyła pod wrotkiem i wrotka juniorka na * 😉 ja niestety zostaję tym razem w domu 🙁
Gdzie moge znaleźć wyniki z Rybnika? Ktoś pomoże?
Jak znam życie to nigdzie 🤣 .mam wyniki L i P napisz co potrzebujesz na pw
Zawody za stodołą czy też specyficzna forma promocji jeździectwa?  😉
Mnie interesuje całość, jeśli masz jakiekolwiek wyniki to poproszę o pw :kwiatek:
asior   -nothing but eventing-
12 września 2011 20:37
Czy ktos z zachodniopomorskiego jedzie do Strzegomia na zawody 23-25.09 i ma miejsce w przyczepie?
Drodzy wkkwisci 🙂 Znajomy chce zainwestowac w kamizelke, mozecie pomoc, doradzic na ktore modele warto zwrocic uwage, a ktore sobie odpuscic ? Jakie typy kamizelek i producentow mozecie polecic z wlasnego doswiadczenia ? Bardzo was prosze o opinie  :kwiatek:
Napewno kamizelki z malych czastek ktore pracuja na ciele, a nie te rekreacyjne jednoczesciowe. Plus powietrzna.
Powietrzne to troche droga inwestycja. A jakie firmy robia te z malych czesci ? Dobrze kojarze, ze Tattini ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się