pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

PonPon

ja tez o niej myślałam ale jej cennik mnie skutecznie z tego pomysłu wyleczył 😉
dzwoniłaś? ile i czy są w ogóle terminy?
będę wiedziała ile muszę uzbierać 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
02 sierpnia 2011 12:00
PonPon, Jaga Hupało nie bawi się raczej zwykłymi śmiertelnikami, obcina tylko gwiazdki i to jak może pokazac się w telewizji. U niej w salonie pracują inni styliści (w sumie to tylko obcinają i układaja włosy, bo farbują i myją włosy jeszcze inne osoby, które się dopiero uczą), do których bez problemu można się umówić, nawet z ulicy wejść i się zapisać. Z tego co pamiętam to moje koleżanki chodziły tam na jakieś pokazy fryzjerskie (obcinali je i farbowali, a później robili zdjęcia do jakiegoś portfolio- całowicie za darmo, ale trzeba się było zgodzić na wszystko), więc możesz zapytać, czy coś takiego jeszcze funkcjonuje.

Obcinałam się u jednej dziewczyny, która się uczy u Jagi Hupało i tam normalnie pracuje- i powiem Ci, że w życiu tak krzywo obciętych i pociapanych włosów nie miałam 😉 Nigdy więcej!


Dzionka, taki szampon w sprayu, wygląda jak lakier do włosów- czeszesz włosy, po czym psikasz nim pasma te najbardziej tłuste (ma konsystencje pudru sypkiego albo talku), czekasz chwilę aż wyschnie. Następnie wycierasz głowę ręcznikiem (czy czymkowliek innym, co masz pod reką, chodzi o to, zeby go zdjąć z włosów) i układasz włosy.

Nie działa raczej na ekstremalnie tłuste włosy. Raczej w sytuacjach, gdzie wychodzisz z pracy i włosy masz już nieświeże, lekko przetłuszczone, a musisz wyglądać rewelacyjnie, bo idziesz na imprezę albo na randke. No i nie ściagnie smrodku gnoju z włosów, więc po stajni chyba nie bardzo.
dzwoniłaś? ile i czy są w ogóle terminy?
będę wiedziała ile muszę uzbierać 😁


PonPon,
nie daj się zwieść tej stronie - to zdjęcia STYLIZOWANE - fryzury czesto zrobione lakierem na beton by dobrze wyglądały + photoshop
takie osoby po umyciu głowy w domu nie wyglądają jak na zdjęciach - tylko normalnie
w tych fryzurach nie ma nic innego niż po wyjściu od dobrego fryzjera... naprawdę...

BTW - ja chcę predłużyć włosy... idę w poniedziałek sie umówić...
jakieś rady? doświadczenia?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 sierpnia 2011 20:03
Dodo- nie mozna suszyć suszarą, myć z głową w dole, czochrać. Inaczej Ci się porobią kołtuny,po czym polamczą. A szczególnie wtedy nie zazdroszczę zdejmowania..  Trzeba o nie baaardzo dbać. Wypadają codziennie. Ale i tak bym sobie jeszcze zrobiła  😜 Pierwszy tydzień w długich włosach i nawet w piżamie bez make  up'u czujesz się jak super lachon  😍  Mówią że podczas zdejmowania (które nie jest za przyjemne..) traci się duzo swoich naturalnych, ale ja jakoś nie zauważyłam zmiany.

Stosuje ktoś maseczkę do włosów WAX? Została mi polecona, nakładałam juz kilka razy, ale jakoś mnie nie przekonuje.. Co więcej, mam wrażenie że mi po niej więcej włosów wypada  😲

A ja mam coraz jaśniejsze a zmierzam do..... 😜
yga - jaką metodą miałaś? ja myślę o rancoon....

sama mam długie włosy (do połowy pleców) ale chcę dłuższe i gęstsze...
nie suszę suszarką włosów nigdy... myję jak biorę prysznic (więc się nie pochylam)
cce robić naturalnymi słowiańskimi bądz innymi (ale też nauralnymi)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 sierpnia 2011 20:22
Jakimś zlepem miałam mocowane, też naturalne. Ja zawsze suszę i często myje pochylając się, myslalam ze jak pare razy tak zrobię to nic nie będzie, a miałam takie polamczone .... że chcieli mi wycinać.  😉 A podczas zdjęcia miałam po prostu wyrywane.

Tylko że ja byłam u fryzjerki chodnikowej, a Ty na pewno trafisz lepiej  😉 przynajmniej tego Ci zyczę.
yga, ja używałam swojego czasu WAX i dla mnie bez rewelacji. zużyłam jedno opakowanie i żadnych superefektów, tyle tylko, że mogłam rozczesać kudły po myciu bez wyrywania połowy 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 sierpnia 2011 20:31
A tak mi chwalono.. że włosy odżyją, będą gęstsze.. właśnie widze że to jakieś sraty taty.

Słuchajcie, dzisiaj podczas kąpieli konia nałożyłam mu na ogon odzywkę kokosową cocomask:
[img]http://storage.extrafotka.pl/upload_temp/20553[/img]
Nie dość że pięknie pachnie, to rozczesałam mu cały ogon za pierwszym razem! Tak super wygładza. I jaki miał bujny..
Wniosek z tego taki, że sama muszę się w niego zaopatrzyć!
Używam już jakiś czas tego szamponu i odżywki "Z apteczki babuni" z serii wzmacniającej i bez rewelacji, włosy są jak na moje oko tak samo słabe, lecą strasznie przy czesaniu a do tego zaczął mnie drażnić ich zapach. Wydaje mi się jedynie, że są one bardziej miękkie.
Znów myślę nad zmianą ale nie wiem już na co. Macie coś do polecenia? Włosy długie, ciężkie, oklapnięte, słabe, dość rzadkie. Pomocy  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 sierpnia 2011 21:22
Mam jakąś odżywkę właśnie  z Apteczki babuni i po niej włosy jeszcze bardziej mi się kołtunią  🤔
na mega zniszczone włosy mogę polecić z glisskura nową serie do zdemolowanych włosów. wczoraj po farbowaniu odrostów nałożyłam sobie odżywkę na pół godziny i nie wysuszyłam włosów suszarką. i wyglądają prawie jak włosy! a mam koszmarnie spalone farbą do połowy długości.
a czy interesowała sie któraś z was naturalna pielęgnacja włosów? Ja od dawna starałam sie dbać o moje grube suche włosy, ale nie posiadałam żadnej fachowej wiedzy. Teraz zaczęłam czytać składy kosmetyków i trochę inaczej o nie dbam🙂
a wszystko przez forum na wizażu 🙂
escada, Mówisz o linii Total Repair?
escada, masz na myśli te w czarnym opakowaniu? dla mnie są super 🙂

AluskaA, przewertuj wątek, trochę jest tu na temat olejowania 😉
Z odżywek mogę również polecic krem mleczny firmy Kallos (chwalony też na Wizażu)

http://www.kallospolska.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=135&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=98 Poza odżywianiem obłędnie pachnie  😜

Ten również jest podobno świetny, u mnie w kolejce do wypróbowania:

http://www.kallospolska.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=109&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=98
Alabamka mówię konkretnie o tej:
http://193.17.41.93/fo721/2dd93996002d198749c80098

od pierwszego użycia widzę poprawę

używałam też tej serii:


i włosy dały się rozczesać, ale poprawy w kondycji nie było. do tego waliłam jedwab i inne zeby wogóle oddzielić je od siebie.

ewabe crema al latte pachnie faktycznie oszałamiająco i pozwala rozczesać włosy ale na tym jej zalety się kończą. jako zwykła odżywka do niezniszczonych jakoś mocno włosów to okej, natomiast przy sianie czy popalonych końcówkach to za słaby kaliber 🙂
a co polecicie na puszące się włosy? Jak już schną, robi mi się okropna szopa na głowie, każdy włos układa się w inną stronę. Nawet jak chcę związać w kitka to wygląda to beznadziejnie..
escada Ona jest tylko do odbudowy wlosów tak?
Ja potrzebuję przede wszystkim na wypadanie  🙁
Nie wiem dlaczego mam takie włosy. Nie suszę, farbowałam normalną farbą tylko raz końcówki, nie prostuję  🤔
oti   Everybody lies...
09 sierpnia 2011 17:53
a co polecicie na puszące się włosy? Jak już schną, robi mi się okropna szopa na głowie, każdy włos układa się w inną stronę. Nawet jak chcę związać w kitka to wygląda to beznadziejnie..


Mam dokładnie ten sam problem.. Jedynym wyjściem jest prostowanie włosów na prostownicę, albo wiązanie w koka, bo w przeciwnym razie wygląda to strasznie :/ Ja mam b. dużo włosów, jeszcze jak się napuszą, to wyglądam jak jakiś pudel, nie ma opcji, żebym bez prostownicy zostawiła je rozpuszczone. U mnie to kwestia strasznego zcieniowania włosów, zaczęły mi się kręcić. Aktualnie używam szamponu Gliss Kur do włosów farbowanych i odżywki tej Gliss Kur liquid silk gloss i jest trochę lepiej, włosy mam bardziej miękkie i bardziej jedwabiste, przez co aż tak się nie puszą. Ale może ma ktoś jeszcze jakiś sposób?
Alabamka, może to kwestie zdrowotne, ja przez własną głupotę zaniedbałam tarczycę (leki mi się skończyły i odwlekałam wizytę u lekarza po receptę 🤦 ) i włosy zaczęły wypadać dosłownie garściami :/ teraz jest już wszystko w normie i włosy nie lecą mi jakoś ponad miarę
Alabamka jak znajdziesz coś dobrego to dawaj znać, bo mam ten sam problem🙁
fruity_jelly Jestem zdrowa, wyniki badań są w porządku.
Malaa, Jak znajdę to na pewno napiszę. 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
09 sierpnia 2011 20:23
Słuchajcie, mam włosy w kolorze...blond sianowaty. Nie podobają mi się, wkurzają mnie, brzydki kolor, ble! Chciałabym sięprzefarbować na coś w deseń rudego/bordo. Czy to prawda, że po farbowaniu włosy (mój naturalny kolor) mi zciemnieją?
Generalnie jeśli zafarbujesz i potem zdejmiesz kolor, to te włosy, które były pod farbą mogą być innego koloru niż były wcześniej. Jeśli chodzi o włosy, które potem odrosną są takie jakie były. To, że ciemnieją to mit, odrosty wydają się ciemniejsze, bo najzwyczajniej to co mamy na głowie to nasz naturalny kolor rozjaśniony przez słońce chemie itd., a włosy przy samej głowie (odrosty) to nasz kolor zapisany w DNA 😉
co polecacie na bardzo suche włosy? 😉
Nie wiem do konca jak to jest z tym ciemnieniem, ale ja kiedys mialam taki typowy blondzik. Potem pofarbowalam szamponetka na kilka myc na braz i juz nie odzyskalam starego koloru.  🙄 Mam teraz w sumie sama nie wiem co na glowie. W kazdym badz razie ciemniejsze niz wczesniej.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
13 sierpnia 2011 22:29
co polecacie na bardzo suche włosy? 😉


Ograniczyć suszarkę i nie eksponować na słońcu. Ze specyfików moim najlepiej robi maska Fekkai Protein RX
A są jakieś odżywki, które może trochę obciążają włosy? Mam takie pióra, że każde uklada się w inną stronę, może taka odżywka by je trochę wygładziła?
Dodofon ja dodatkowo moje nie czesze jak sa mokre - fryzjerka mi zabronila, no i faktycznie mniej sie lamia. Uzywam szamponGarnier Natural Beauty bez odzywki i moje wlosy coraz bardziej sie blyszcza i geste sa. Do spania suche wlosy zaplatam w lekki warkocz. Dlugos moich na dzien dzisiejszy: do pasa.

Jesli musze szybko wyjsc z domu, a wlosy mam mokre, uzywam Gliss Kur Total Repair 19 Express.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się