Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

paulina931226, ja już miesiąc temu nabyłam taką przecenioną w Lublinie.
Wydaje mi się, że ktoś na forum szukał tych czapraków Lamicell w wersji DR , ale nie mogę zlokalizować tego wątku, a że cena promocyjna wstawię tu:

http://allegro.pl/wyprzedaz-czaprak-ujezdzeniowy-lamicell-5-kolorow-i1752474532.html
Precelek ich szukała
dzięki wielkie za info  :kwiatek:
Warszawa i okolice: Sklep Jeździecki "Koński Świat" się przeprowadza z Konstancina do Konstancina i się wyprzedaje.  🏇 Ceny są super,  😁 za 259 PLN kupiłam kurtkę Kingslanda z bieżącej kolekcji! Owijki Anky są po 59 PLN, derki Eskadrona (polar) po 90 PLN, sklep przyjeżdża też do stajni, o ile się zbierze więcej niż 5 osób. Uwaga! Sklep online www.konskiswiat.pl nie jest obecnie aktualizowany. Najlepiej jest zadzwonić i zapytać czego się szuka.
To trzeba sie przejechac  🤣
Najlepiej jest zadzwonić i się dowiedzieć co jest a co już "wyszło"  🏇 Oficjalne otwarcie zapowiadają na połowę października (wraz z imprezą i cateringiem mniam mniam 😉 ) więc na miejscu trwa remont i wielkie urządzanie  - mają jeszcze dużo czasu żeby się zorganizować.
Trafiłam. Niestety zostały rechy  🙁 Pani jak zwykle bardzo miła.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 sierpnia 2011 21:58
a co zostało?
lista za dluga zeby wymieniac.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 sierpnia 2011 22:09
a z derek i czapraków VS coś zostało?  😉
derki byly ale nie patrzylam jakie.
Ja dzwoniłam wczoraj i nie było nic co chciałam...był jeden pad anky, jeden czaprak ES, żadnych Eskadronów, derki tylko XL.
Najlepiej zadzwonić  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 sierpnia 2011 07:59
Dostałam pw z informacją o takiej promocji z animavet,że jeśli zrobi się przedpłatę na konto to kurier za darmo przywozi paczkę 😉
a z derek i czapraków VS coś zostało?  😉


Z czapraków VS zostało na pewno bo oglądałam je dopiero wczoraj.  😉 Jak chcesz napisz PW, bo pamiętam co jest.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 sierpnia 2011 09:51
Lets go, a pamiętasz moze czy zostalo coś sensownego w DL?
Lets go, a pamiętasz moze czy zostalo coś sensownego w DL?


Został przesliczny Euro-Star Excellent, niestety nie pamiętam kolekcji/koloru, ale z bieżącej kolekcji [wiosna 2011]
Anderia   Całe życie gniade
12 sierpnia 2011 11:32
W GNL na niektóre rzeczy Eskadrona z obecnej kolekcji -(zdaje się)20-25%  😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 sierpnia 2011 11:35
Lets go, dzięki podjadę dzisiaj, bo jestem do wieczora w wawie 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 sierpnia 2011 21:57
Byłam w Końskim Świecie i upolowałam w atrakcyjnych cenach pad Anky w kolorze coffe i szare owijki Eskadrona  😜.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 sierpnia 2011 22:36
Wojenka, wyparzyłaś tam anky? Ja się nie dopatrzyłam. za to nabyłam bryczesy za fajną cenę i dowiedziałam się, że mam sandardową nogę jeśli chodzi o oficerki 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 sierpnia 2011 22:47
Zapytałam o pady i dostałam 😉. Ja jeszcze zainwestowałam w buty Blundstone, niestety to już bez zniżki
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 sierpnia 2011 07:36
arivle a jakie bryczki są w promocji w Końskim Świecie? I za ile? (oczywiście jeszcze pamiętasz ceny  😉 )
Znalazłam więcej info o promocji w Końskim Świecie  :kwiatek:

http://www.konskiswiat.pl/
Ktos wie czy bedzie i kiedy promocja na pasze w stefanidis?
350 za oglowie lippo  🤔  😂
Czyli promocja na zasadzie przecenmy cene ktorej nigdy nie było?  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 września 2011 20:01
a to jakaś badziewna firm? Pytam, bo zupełnie jej nie znam  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się