Stajnie w Lublinie

mam pytanie co do stajni Arizona - czy coś się zmieniło w stajni od maja ?[ np powiększenie hali/więcej kursów mpk itp a no i czy są wolne boksy 😀 ]
Arroch - dziękuję bardzo ! 🙂 właśnie o ten sklep mi chodziło 🙂
tajfunowaa prócz mini hali dla kucyków nie ma nic nowego, jeździ tam tylko 4 jak wcześniej, a co do boksów trzeba do właścicieli dzwonić, ja będąc tam ostatnio nie widziałam wolnych, ale może jeszcze coś jest 🙂
mozne zmienic watek ,, Lublin i wszystkie sprawy konskie "";-) 🏇
Jestem za 🙂
Popieram wniosek!  Można prosić moda o pozytywne rozpatrzenie? :kwiatek:
Zglosilam moderatorowi post Hostki 🙂
dziewczyny a jest sens zmieniac? ten tytul jest dosc jasny, a ze gada sie o innych rzeczach, to i w innych watkach pensjonatowych sie gada, bo skupiaja ludzi z regionu.
Też uważam, że aktualny tytuł jest ok.
Czyli możemy gadać o wszystkim co naszych koniowatych dotyczy 😅
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
16 sierpnia 2011 11:51
Moim zdaniem nie trzeba zmieniać tytułu watku, ponieważ ten jest ok🙂😉
czy mi się wydaję, czy jedynymi zawodami ujeżdżeniowymi w naszym zacnym województwie są halowe i otwarte mistrzostwa [s]Polski[/s]województwa? kurde, jak się przygotować co tej najważniejszej imprezy w województwie, skoro nie ma żadnych regionalek?

edit: tfu! 🙁
Mistrzostwa Województwa. nie wydaje Ci się. Ankers, pisałam Ci na pw jak to wygląda. Nie nazwałabym tych zawodów "najważniejszą imprezą w województwie"  😎
ale ze mnie głupek 🙁. jasne, że chodziło mi o mistrzostwa województwa. no ale z nazwy wynika, że najważniejsze w województwie.  ech, dobrze, że chociaż są te otwarte, ciekawe, czy się wyrobię na te zawody... żeby wstydu nie było  😎.
naprawdę nie ma żadnych innych ujeżdżeniówek w lubelskim?
Nie ma. A co do MW - nie zdziw się, jak będą 10 razy przekładane i w końcu odwołane, albo skrócone do jednego dnia, a w konkursie będzie startowała jedna osoba 😉).
to rzeczywiście nędza. chyba lepiej już pojechać 40 km dalej i zaliczyć jakieś porządne zawody w mazowieckim... bo do Lublina mam ponad 120 kilometrów, nie wiem, czy na taką chałę będzie się po co się w ogóle ruszać.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
16 sierpnia 2011 20:48
ankers, jeżeli masz do nas 120 km to nawet nie myśl żeby tu przyjeżdżać!!! Straszna nędza, straszna.
Wybiera się ktoś w ten weekend do Tarki? Jak coś to będę z aparatem, więc jak ktoś chce zdjęcia to trzeba się do mnie wcześniej uśmiechnąć 😉.
na akademickich mistrzostwach woj. lubelskiego jest/było ujeżdżenie. aczkolwiek w tym roku z powodu 'taaaaakiej' liczby chętnych nawet się nie odbyły, same skokówki 🙄 no i LKJ  👀
Ciekawostka dla Lublinian:
na wiosnę powstał nowy klub jeździecki w Zawieprzycach SJ Zawieprzyce. Prezesem jest Tomasz Wójtowicz (kiedyś w SJ Goniec Kaniwola). Niestety nic więcej nie wiem, wujek google też nic więcej nie wypluwa.
wet Tomasz Wójtowicz?
hamer owszem
Dzięki, dobrze wiedzieć :kwiatek:
aien rozwaliłaś mnie ta wiadomością  🤣 nie dość że raptem 6 km od mojego domu to jeszcze nie dalej jak 2 tyg temu byłam tam konno i nic nie widziałam ani nie słyszałam...
tak ten sam wet Wójtowicz
Klub SJ Zawieprzyce pojawił się już w PZJ na stronie.

kasia-pala to tak jak ja nie wiedziałam nic o Mirandzie (stajnia tez ok6km ode mnie), póki nie dostałam maila od tamtejszej instruktorki 🙂
Aien w waszej stajni prowadzone są jazdy?
z tego co wiem jeszcze gdzieś tam w okolicy jest jakaś szkółka, tylko miejscowość wypadła mi z głowy ;/ 
koola, w Kamionce są prowadzone jazdy to jest niedaleko firleja, a dokładniej moja znajoma Magdalena Zawadzka ma swoją stajnie i małą szkółkę.
o właśnie o to mi chodziło - dzięki Moniaa 🙂 znajomych córka tam jeździ i jest zadowolona 🙂
koola jest jeszcze stajnia Miranda w Zagrodach Łukowieckich 😉 u nas niby też są prowadzone jazdy, ale typowej szkółki brak.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się