Pasze firmy EGGERSMANN

Mój od 3. roku życia hodowany jest na Eggersmannach - przyzwyczajenie ze Szczecina. Po przeprowadzce Wawy zaczęły być z tym problemy, ale nie daję za wygraną.
W hurtowni Animavet (stosunkowo nowej) można kupić od ręki pare produktów Egg, inne zamówić. Zdaje mi się, że powyżej 200,- dowożą do stajni (zasięg dostawy jest na stronie).
Aktualnie zwierz wcina Golden Mineral - granule przepełnione witaminami, minerałami i bóg-wie-czym-jeszcze, za rozsądną cenę na studencką kieszeń  😁
Co do smaku... Zdarzało się, że leciałam do Mustanga, bo sie witaminki skończyły, a tam "jest to, co jest, bierzesz albo nie"  😤  I z tym, co wzięłam różnie było, raz jadł, raz nie.
Eggersmannów miałam swego czasu dużo próbek i nie zdarzyło się, żeby wybrzydzał 🙂
Ja zamawiam zawsze w galopadzie eggersmanna, natychmiastowa wysylka, polecam 😉
darolga   L'amore è cieco
03 sierpnia 2010 21:51
Jakie macie opinie o meszu Eggersmana?
Fajny?
Jest "w nucie" ziołowej czy bardziej owocowej?
Podobny do Hartoga Balance?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
03 sierpnia 2010 22:42
Bardziej ziołowy, łatwy w użyciu, bardzo podobny do st. hippolita
darolga   L'amore è cieco
04 sierpnia 2010 10:59
Nord - dziękować  :kwiatek: czyli mojemu potworowi posmakuje 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 sierpnia 2010 10:46
Mam pytanie do tych, co karmili konie kombi pellets - ile dawaliście owsa na przepisaną dzienną dawkę granulatu?
HELP! czy gdzieś w Łodzi (okolicach) można kupić pasze Eggersmann'a?
W sklepie www.atos.sklep.pl są produkty Eggermanna, a wysyłka jest gratis na terenie całego kraju niezależnie od wielkości zamówienia 😉
i wszyscy inni dostawcy straceni przez ta firmę 🙁
to trzeba powalczyc cenami...
Lub przestać brać od polskiego monopolisty i zacząć kombinować transporty bezpośrednie... lub pośrednio ale z Niemiec...
lub dac sobie wogule spokój i przestać rozkminiać skąd kto bierze towar i stoi na rynku...........TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA SPRAWA  😀
lub dac sobie wogule spokój i przestać rozkminiać skąd kto bierze towar i stoi na rynku...........TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA SPRAWA  😀


lub czasem skorzystać ze słownika ortograficznego  🚫

a co do pasz i cen, lokalni dystrybutorzy mają szansę powalczyć o klienta, wg. mnie jest to wygodniejsze.. szczerze wolę taki kontakt niż sklepy internetowe... w Łodzi niestety problem z eggersmannem więc zostają mi póki co sklepy wirtualne 🙁 ale taki dystrybutor, jakby mi jeszcze przypomniał że worek sie kończy i trza zakupić nowy to miodzio 🙂  👍
Dopisuje sie z moim zwierzem który od 2-3 miesięcy radośnie wcina sobie Classic Müsli Wellness 😁 Przedewszystkim miałam nadzieje że troche przytyje, bo był za chudy, ale nie przytył, za to powaliła mnie na kolana poprawa sierści grzywy i ogona 😲 sierść była tak idealnie gładka i błyszcząca że aż normalnie dawała po oczach jak sie na nią patrzyło 😁 Grzywy i ogona za to zrobiło sie w oczach więcej, kita nawet zaczęła sie często i gęsto falować, włosy zrobiły sie zdecydowanie mocniejsze a koń nabrał szybciej mięśnia. Jak mi sie skończył Eggersman to przeniosłam sie na jakąś pasze mniej znanej firmy z serii Relax dla koni nadpobudliwych, ale nie daje nic więc prawdopodobnie wracam do Eggersmana ponownie,ale tym razem Cool Mixa 🙂
A gdzie w Poznaniu jest Eggersmann do kupienia?
a Mój wcina aktualnie frucht musli, aminoral
dawałam tez hihg energy  😉
Czy ktoś stosował revital cubes? Ma dość ciekawy skłąd, bo nie ma zboża a ma odtręby ryżowe, których mój jako max-e-glo nie chciał jeść (nie lubi takiej konsystencji chyba)

ps. szukałam przez wyszukiwarkę ale mi nic w tym wątku nie pokazało, dlatego pytam  :kwiatek:
ja dawałam revitala po kolkach.. ale dośc krótko, 2 worki. Zachwycona nie była "peletami" gruba woli musli ale ona z tych wybrednych niestety
Myślałam, by to podawać z musli dla smaku razem. Ale to mnie nie pocieszyłaś 🙁
mieszałam jej ze structur mix'em i wcianała 🙂 także opcja mieszania jest ok 🙂
ooo ufff super 🙂🙂 dzięki 🙂
Moja od niedawna wcina high energy eggersmanna i jak na razie jestem zadowolona. Rzeczywiście daje "kopa", a w dodatku smakuje koniowi, a kobyłę mam wybredną 🙂
Wiecie może czy kontakt ze strony eggersmann.pl jest aktualny? Pytam bo piszę do faceta w celu ustalenia warunków współpracy (chcę otworzyć punkt sprzedaży pasz dla koni), a tu cisza w eterze.
Qrara może warto zadzwonić??
W Pozniau Cavliada - może się Egg wystawia na przykład...?
nie nie wystawia się, proponuje się skontaktować z Stefanidis w sprawie Egg
monikas123, a zmienił się przedstawiciel Eggersmanna na Polskę? Z tego co mi się wydaje, to niezmiennie jest nim Tomasz Ochab.

Możliwe, że ich nie ma - nawet jak nie wystawiają się na Cavaliadzie to mogą być tam z końmi, więc faktycznie może być trochę utrudniony kontakt (gdybam sobie). tel wydaje mi się, ze jest aktualny.
Qrara mail jest aktualny
monikas123, a zmienił się przedstawiciel Eggersmanna na Polskę? Z tego co mi się wydaje, to niezmiennie jest nim Tomasz Ochab.




Hasło "przedstawiciel na Polskę" jest nie aktualne ponieważ każdy kto chce i kiedy chce może sobie pasze owe sprowadzić
dzięki wszystkim za info 🙂
Monikas123 w zasadzie tak, ale chyba tylko duże ilości prawda? Bo też już o tym myślałam
Nie do końca się z tym zgodzę... z tego co wiem - mogę się mylić - jeśli chce się legalnie handlować , oraz mieć rozsądne rabaty - trzeba mieć pozwolenie / umowę z producentem. Gdyby każdy mógł ściągać Egg z Niemiec - ceny w sklepach nie kształtowałyby się na takim poziomie... Egg z Niemiec jest zwyczajnie tańszy, niż z Polski...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się