Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

_kate niezapleciony koń  🤬
wątek zamknięty
a tam. W przepisach nie jest napisane, że ma być zapleciony. I była zapleciona, tylko się pozbyła koreczków w między czasie.  😉 to zdolna baba  😉 😉 😉
wątek zamknięty
wiem, że w przepisach nie ma ale to mega nie eleganckie. Nawet na skokówka nie lubię "rozstrzepanych" koni specjalnie 😉

kucyk za to wygląda świetnie. Uwielbiam go  😜
wątek zamknięty
niestety, kobietka się rozplotła sama w drodze na zawody. Na miejscu nie miałam gumek, więc odplotłam ją do końca, bo wyglądała nieestetycznie.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
16 sierpnia 2011 21:23
Dzionka, ja ewentualnie piątek popołudniu i sobota rano 🙁 łejt for miiiiiii 🙁
pierwszy raz od kiedy jestem w nowej stajni wybrałam się w teren dłuższy, bo nie chce mi się stępować na placu. Echhh lipa, kamienny las 🙁 za to zauważyłam pozytywne rzeczy - mój koń zaczął jakby lekko nieśmiało stawać od piętki, nie maca na kamykach i znikły mu opoje z nóg. Nie wiem czy to zasługa EM-ów ale jeśli tak, to wystawię "twórcy" pomnik!
wątek zamknięty
kate kucko rządzi 💘

Dzionka, ładny Dzionesław 🙂 Fajnie, że macie takie urozmaicone treningi 🙂


Mój dzieciaczek 😍 Niestety, fotograf nie-koński, więc w zasadzie nie ma co pokazywać, ale ja i tak się cieszę 😜
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
17 sierpnia 2011 06:53
incognito każdy mówi że moje rude piękne to może coś w tym jest🙂
wątek zamknięty
amnestria, świetnie wyglądacie, a jak Ty ładnie siedzisz 🙂 Dawaj więcej zdjęć!
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 sierpnia 2011 09:46
salucha to wstaw jeszcze coś-może coś pod siodłem?Czy z jakichś względów nie jeździsz?
kate dziękuje :kwiatek: z Nikiego to chyba złośnik trochę?

Ja pierdziu te żniwa to już mnie z nóg zmiatają-przez ostatnie dwa tygodnie robiłam przy owsie,jęczmieniu,przy sianie,dwa razy przy słomie-wczoraj również-w dużej mierze jeździłam traktorem,a to akurat mi się podoba,ale rozładunek i układanie w stodole już nie 🤣 na szczęście wczoraj tylko traktorem jeździłam z czterema przyczepami-ledwo dyszał ten stary trup,ale zawracałam bezbłędnie haha coś czuje,że jazda traktorem to moje powołanie 😎
Jutro po 15 przyjeżdża facet z ozhk do opisu konia-w końcu-i kolejne 110zł w plecy-prócz tego jeszcze pobranie krwi do badania na choroby zakaźne-najtaniej gdzies w Legnicy znalazłam za 73zł we Wrocławiu ktos powiedział 200 🤔wirek:
Nie wiem dokładnie gdzie,bo mój M wydzwaniał,a nie ja,ale taką cenę usłyszał.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 sierpnia 2011 17:32
amnestria-ale fajnie widziec Ducha w koncu pod Toba  🙂 Daj cos jeszcze  🙂

A ja mam cudownego konia.Totalny misiu-pysiu.On chyba czuje, ze jestem kontuzjowana, bo jest niesamowicie ostrozny, a pod siodlem to anioł. Z dnia na dzien fajniej pracuje, a te 15to minutowe ,,jazdy" daja mi takiego powera, ze szok  🙂 Ach jak mi tego brakowało  😜
wątek zamknięty
amnestria świetnie mu w żółtym!


Ja dzisiaj męczyłam czworobok, koń fajny, a nawet jak momentami nie był fajny to zachowywałam spokój i nie dawałam po sobie tego poznać. Generalnie trener chwali  🏇
Tylko jak zwykle nie chce mnie opuścić mój odwieczny problem z wjazdem na linię środkową  🤬 To chyba nie jest takie trudne jechać na wprost  🤔wirek:

Jutro trening crossowy  😅 😅
wątek zamknięty
milusia, ale fajnie, że już możesz jeździć! życzę szybkiego powrotu do formy 😎

a ja dziś wsiadłam na oba konie po 2 tygodniach przerwy i jestem wręcz zauroczona Rudym, za to Zbir zachowywał się jak debil 😎. no ale trudno, mam nadzieję, że po kilku jazdach nieco spoważnieje.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
17 sierpnia 2011 18:06
milusia, bo te nasze konie, to po jednych pieniądzach 😉 Zdrowiej!
wątek zamknięty
Amnestria co tak skąpo? jedna fota?  🤔 mało! kuco ma swój urok, nieodparty! szkoda, że to nie moje  😉
Incognito to książki można pisać. On ma co nie co  😉 za skórą. Tym bardziej doceniam takie dni jak dziś. Gdzie jest lekko miło przyjemnie. Jak nie chce pracować, to bank się sczaisz  😉 ale widzisz, to był pierwszy taki dzień od połowy czerwca. Bo wtedy ostatni raz mnie poprzestawiał ze złości.
Jak Napar się czuje?

trochę Złotego, żeby nie było, że jest niekochany  😉 😉 😉
wjazd na P
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_1498_1.jpg?t=1313602731[/img]
stępikiem
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC02224_5.jpg?t=1313602871[/img]
skrócenie
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_1529_2.jpg?t=1313602737[/img]
i dekoracja
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_1769_4.jpg?t=1313602742[/img]
wątek zamknięty
Dziewczyny siwy bardzo dziekuje za wszelkie wczesniejsze pochwaly,ja ostatnio mocno nieogarnieta chodzilam i nie zdazylam podziekowac wszystkim pokolei  🙁
Dostalam duzo cudnych zdjec od armary az nie moge zdecydowac sie ktore wrzucic  😉




😍
wątek zamknięty
Misia cudna maszyna 🙂
_kate Złoty jak zwykle śliczny
amnestria fajnie z młodym pracujecie, żeby mi sie tak chciało mojego młodego ruszać częściej to byłoby dobrze heh, co to za komplecik? też taki chce  😍
wątek zamknięty
amnestria - popieram, przepięknie wam w tym kolorze!

_kate - wiesz, że ja go uwielbiam, jest najpiękniej umaszczonym koniem świata 🙂

Misia - co sesja to ładniejsi, wyglądacie oboje REWELACYJNIE
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
17 sierpnia 2011 20:16
Misia, woooooow, czadzior 😍

A ja dzisiaj jeździłam sama, trochę na hali bo Gadzinka miał 4 dni wolnego, a potem na dworze 😉 najpierw nawet brykał i latał jak dziki 😁 ale później już normalnie, na dworze fajnie szedł do przodu, aaaah 😍 jutro muszę komuś wcisnąc aparat 😎
wątek zamknięty
Misia, ale pięknie! Co jechaliście wtedy? C?

Dostałam zdjęcia od Azzawy, to się pochwalę 🙂






Jestem teraz na wyjeździe, wracam jutro. Na Jasnulku jeździła dziś moja trenerką i podobnież kucyk chodzi o okropnie 🙁 Jutro jeszcze ona wsiądzie z linką, a w piątek już ja. Martwi mnie to, bo w niedzielę szykują nam się zawody 🙁 Mam nadzieję, że to tylko taki dzień.
wątek zamknięty
Lov- kiedy zaczynacie treningi z p. Mieciem?  Koniecznie pochwal się Gadziną 🙂

Jasnowata - świetny kucor!

A ja mam kolejną porcyjkę zdjęć od ewybe:

Jeden Fauścik najdzielniejszy:



Rambo łypiący:



I Rambo pozbywający się mnie z grzbietu na parkurze:

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
17 sierpnia 2011 20:39
Gosic, od września, bo na razie siedzi u siebie w Kwidzyniu 😉 Gadzinka musi w końcu zostać obfocony pod siodłem. Teraz zaczniemy jakieś drągi w galopie, i mam nadzieję, że z p. Mieciem już coś zaczniemy kicać 😉  ładna gleba 😁
wątek zamknięty
kasbeg dziękuję w imieniu Złotego!  :kwiatek:
Gosic dzizas! nic Ci się nie stało?  😲 chyba poleciałaś na drągi?
cieszę się, że się Złotko podoba  :kwiatek:
wątek zamknięty
Gosic, dzięki 🙂 (konik polski, nie kucyk :P ) To ostatnie zdjęcie wyślij do jakiegoś fotostrzału! Nic Ci się nie stało?
wątek zamknięty
_kate - nie, nic się nie stało, mam w tym wprawę, Rambo dobrze mnie wyszkolił, chyba mogłabym być kaskaderem 😉 Spadłam przed drągami. A to był drugi upadek tego samego dnia, w poprzednim przejeździe poszło mi jeszcze szybciej - jeszcze przed jedynką, zaraz po minięciu celowników, najszybszy przejazd w życiu 😉 Rambosz zaskoczył mnie kompletnie, ale zrobił to mega chamsko. Poprzedniego dnia skakał super a tutaj - skacz sobie sama.

Jasnowata - tak, miałam na myśli konika polskiego. Naprawdę pro konik 🙂

wątek zamknięty
amnestria, jaką on ma grzywę buszakowatą! 😀 żeby nie skłamać to chyba wasze całe drugie porządne zdjęcie, które kojarzę 😉 więcej!

Jasnowata, super śmigacie!

wątek zamknięty
Forkate kochana... to po prostu dobra selekcja zdjęć 😎 zresztą, w stępie to każdy się usadzi. Ale całe życie przede mną, w końcu się nauczę dobrze siedzieć :kwiatek:

milusia, fajnie że już jesteś w siodle 😀 Zwiastun też się chyba stęsknił, więc jest grzeczny 😁 😉 no i pięknie dziękuję, oczywiście :kwiatek:

Frania, Gosic, Kasbeg dziękujemy :kwiatek: Jemu jest generalnie dobrze w kontrastujących żywych kolorach. To jest jakiś Fair Play, Opal? Szmatka za nieduże pieniądze, ale jakoś zawsze mi na szmaty szkoda kasy, więc mam 3 na krzyż  😁 A ta nawet jest sympatyczna 🙂

Gosic, mega jest to zdjęcie z Faustem -  wyglądacie pro! 😍 Co to były za konkursy?

Lov, ale Wy szalejecie 🏇 Duszek dopiero galopy pod jeźdźcem zaczyna 😁

Misia, o matko! obłęd w ciapy! 👍

kate, milusia, specjalnie dla Was (więcej serio nie mam, bo moja best friend stwierdziła, że woli się opalać :hihi🙂


Burza, ej! Jaka buszowata, była świeżo po ogarnianiu 🤬 a tak serio, mam chyba dwie lewe ręce i nigdy nie wychodzi tak jak powinno :kwiatek:
wątek zamknięty
Misia, Jasnowata przepięknie wyglądacie  :kwiatek:

Dziś, po raz kolejny, przekonałam się, że mam najukochańszego konia na świecie 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 sierpnia 2011 07:18
ankers-dzieki  🙂 A u Ciebie czemu taka dluga konska przerwa?Wakacjujesz sie? 🙂
Averis-i wszystko jasne  😉
Wstaw no jakies fotki z Waszego jezdziectwa, bo okrutnie skapisz  👿  😉
Misia-ależ cudownie sie prezentujecie  😀
Gosic-ładny lot  😁 😉
Jasnowata-super wyglądacie.
Moze konik ma jakies gorsze dni, albo woli na swoim grzbiecie Ciebie  😉 Nie przejmuj sie i powodzenia w niedziele  🙂
amnestria-no w koncu sie troche rozkrecasz z fotami-ale to jeszcze za malo  🤣
Ależ Duchoś ma ogon  😜 Ukradne trochę. Moj ma buuusz na grzywie i grzywce, a z tyłu troche skąpo  🙄
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 sierpnia 2011 08:53
Misia świetne zdjęcia 😍
Jasnowata super śmigacie-pozazdrościć 😉
kate rozumiem 🙂 Złocisz śliczny jak zawsze.
Napar czuje się raczej ok,miło,że pytasz :kwiatek: Chudzinka z niego,ale szczęśliwa,całe dnie na padoku.Wczoraj miał oczko spuchnięte,ale opuchlizna szybko zeszła,więc żadnej większej interwencji w tej sprawie nie było.
Wet mówił,że wtedy jak go badał to tętno miał podejrzane,więc zalecił kompleksowe badania zrobić-bedzie najprawdopodobniej w sobote,aby pobrac do nich krew,pobierze tez krew do badania na obecność chorób zakaźnych do paszportu.
Wczoraj przyszły suplementy.Dzis podałam mu juz odpiaszczacz,popołudniu dostanie probiotyk do wody.Ogólnie to czuje się załamana tym ile kasy idzie i głównie tym,że coś z nim nie tak.
Jutro wybieram sie na Monsunie w teren a kumpela na Parysie bedzie,wiec sie troche odstresuje-chociaz Monsun to mały diabeł,więc nie wiem czy bedzie to relaks,a nie walka o przetrwanie 😁
wątek zamknięty
Misia świetnie się prezentujecie, aż miło popatrzeć 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.