Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

wlasnie wrocilam z zaprzegow w Boguslawicach i... Gajewniki wypadaja blado🙂
normalnie jestem zachwycona podejsciem wlascicieli do wielu rzeczy-oby tak dalej!
pomine komary  i ose co mnie uzarla gdy sedziowalam w przeszkodzie nr 1 😁
Boguslawice rulezzzzz!!!!
bemyself, kontaktuj sie z gosciem z Gostynina, najlepsza opcja na zamiane i z wogóle cos sobie fajnego wybierzesz, zwłaszcza z on mial duzo ujezdzeniówek.
A jak sie z nim skontaktowac? bo mnie sie wydawalo kiedys ze ta ujezdzeniowka dobrze lezy, a tu zonk, wiec nie chcialabym drugi raz bledu popelniac  😵

Boguslawicom cos sie udalo lepiej od Gajewnik jesli o zaprzegi chodzi? prosze prosze, az mi trudno uwierzyc, ale skoro tak to zuper🙂
bemyself, napisałam ci PW.
udalo sie bardzo wiele jesli chodzi o zaprzegi 😎
teraz czekam na kolejne kroki i dyscypliny 😀
Szkoda, że ujeżdżenie nie wypaliło. W Łodzi mało jest takich imprez, a co dopiero w randze regionalnej.
co z Adamowem? 🙄
trochę z innej beczki. czy w Łodzi / okolicach mogę dostać produkty Eggersmanna? Coś ktoś wie? Pliss pomóżcie
MagBan93   Hennowata rudość :]
16 sierpnia 2011 16:20
Podbijam
w sobotę zawody w Adamowie, a tu żadnych propozycji, godzin, konkursów czy telefonów.... ?
z tego co się orientuję to zawodów w Adamowie nie ma w ten weekend ale są w Janowicach 🙂
MagBan93   Hennowata rudość :]
16 sierpnia 2011 16:28
a co to w tych Janowicach i gdzie to?
no jak nie ma, miały być 20 .... 😵
Daszczykowa kiedys eggersmanna dystrybutowala w calkiem fajnych cenach. wpisz magda daszczyk w google i zadzwon zapytaj

a moze by tak ktos zadzwonil do Zajcewa? bo mnie powiedzial jakis czas temu ze na pewno są.
Magda już dawno się tym nie zajmuje...
Daszczykowa kiedys eggersmanna dystrybutowala w calkiem fajnych cenach. wpisz magda daszczyk w google i zadzwon zapytaj



jak powiedzialam kiedys. mozesz zapytac czy nie moze sciagnac, badz czy zna kogos kto moze. chyba w hippolandzie kiedys tez widzialam
w czasach gdy "zajmowała się" Eggersmannem kupowała go ode mnie, więc raczej nie ma szans by go ściągnęła.. kicha w naszym województwie 🙁
jakiś miesiąc temu moja koleżanka zamawiała od Magdy paszę, a ja zamawiałam ostatnio w GNL'u
jakiś miesiąc temu moja koleżanka zamawiała od Magdy paszę, a ja zamawiałam ostatnio w GNL'u


dzięki 🙂
nmzc 🙂
sluchajcie jak to teraz wyglada w łkjcie? jezdzi tam ktos? jak tam jest jesli chodzi o pensjonat, jak ceny jak opieka jak ogólnie??
Z tego co słyszałam to jest tam teraz pan Bogdan z Kęblin, który się jak wiadomo bardzo dobrze opiekuje końmi więc opieka pewnie się poprawiła. Ale warunki no to pewnie jak zawsze te same  😉
a jak cena bo nie moge nigdzie znalezc? chodzi mi czy ktos tam konia wstawial badz trzyma i jest zadowolony badz nie? bo mnie tam bardzo dawno nie bylo, kiedys mialam awersję, nie wiem moze cos jest na lepsze?
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
26 sierpnia 2011 12:01
Witam po długiej przerwie 🙂 (tym razem spowodowanej moją chorobą 🙁 )

Kejsa w jakich latach Ty stałaś z koniem u Zahorskiego? Pytam, bo ja już tak długo tam jestem, a "hotelowcy" się raczej nie zmienili ... Może zatem się znamy 🙂

I pytanie do wszystkich: potrzebuję trocin (ale nie tych paczkowanych, sklepowych, tylko normalnych, od stolarza). Wie ktoś skąd i od kogo brać?
W ŁKJ-cie cena wynosi 690 zł, było tak przynajmniej pół roku temu, hala ma nowe, lepsze podłoże. No a reszta się niestety nie zmienia 😉
Gniadoszka długo jestes u Andrzeja? Też kiedyś tam jeździłam...dość długo. Zresztą kupiłam konia od Asi (stał kiedyś w Grotnikach) 🙂
Gniadoszka - ja kiedyś brałam z tartaku w Ozorkowie - chyba się Bartek nazywa. Cena  była symboliczna. Woziłam swoim autem, inaczej przewóz kosztowałby majątek w porównaniu z ceną trocin.
PS. co u Ciebie i Gniadego?
Gniadoszka-ja również brałam od okolicznych stolarzy, brałam Panoramę Firm i dzwoniłam. Adresów mozesz również poszukac w necie. Naprawdę niektórzy chętnie dają, zazwyczaj musisz sobie spakować i przewieźć.
MagBan93   Hennowata rudość :]
26 sierpnia 2011 16:59
Ma ktoś opinię na temat zawodów w Woli Kazubowej "Ranczo w Dolinie" ?
I ewentualnie z Łodzi ma ktoś miejsce dla kobyłki?

te towarzyskie to w tym roku leżą i kwiczą...  😵
zawody jak zawody , moze liche podloze

sa juz propozycje na 3 wrzesnia ?
MagBan93   Hennowata rudość :]
26 sierpnia 2011 18:31
tak regionalne i towarzyskie w Ranczu
i jednocześnie z Gajewnikami
a mozna wiedziec gdzie sa propozycje ? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się