Kącik Ujeżdżenia

Koniczka, ja jade w niedziele P4. Szkoda, ze ta druga petka jest kucykowa.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 sierpnia 2011 21:24
Ale możesz normalnie jechać wszystkie konkursy w ramach ZR, nawet te kucowe w klasyfikacji MDC. Z tym, że P5 to kur.
Fajnie wiedziec, ale kura i tak nie przygotuje, wiec pojedziemy tylko jeden konkurs. Ale za dwa tyg jest Aromer, to zaszaleje z dwoma i zdobede klase 🙂
oti   Everybody lies...
13 sierpnia 2011 14:32
Wygląda na to, że i mój come back w Bajardo się odbędzie 😉 Planuję pojechać P-8 i N-8. Ktoś również to jedzie? Ale nie mogę otworzyć pliku z formularzem zgłoszeniowym, wyskakuje mi, że plik nie istnieje. Może mi ktoś podlinkować, jeśli ktoś ma ten plik?
Oti jak comeback, to ja trzymam kciuki. 🙂 nadal z ta sama konina?
oti   Everybody lies...
14 sierpnia 2011 11:01
Anka,
dziękuję bardzo!  :kwiatek: Stres jest spory, w końcu z ponad 2 lata nie startowałam. Nie, mój koń sprzedany w super ręce do Lublina. Aktualnie mam do jazdy 9-letniego ogiera, który do tej pory startował skoki, więc mam nadzieję, że płotków nie będzie chciał skakać. 😉
Nie ma co sie stresowac, rutyna wroci szybko.  ZApewne jak tylko wjedziesz w szranki, zapomnisz o wszystkim 🙂

A co do konia: musisz po prostu nauczyc go wylamywac  👀  ( ja juz raz w taki sposob opuscilam czworobok. Kon myslal, ze ma skakac plotki po posrednim galopie  😂 )
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
14 sierpnia 2011 12:11
Ja także wracam, po przeszło trzech latach poza jeździectwem (koń także nie był w treningu). We wrześniu planuję pierwsze starty - prawdę mówiąc, nie mogę się doczekać.  🙂

oti, trzymam kciuki.  😉
jest jakaś niepewna opcja, że i ja się pojawię w Bajardo w roli zawodnika, jakby tak się stało to liczę na towarzystwo voltowiczów oczywiście 🙂😉
A ja zdecyduję się na dwa przejazdy. Pojadę sobie przed P4 L4 dla rozluźnienia siebie i konia. 🙂 Mam nadzieję, że nie będzie padać, bo coś nieciekawe prognozy 🙁
Czy ktoś gdzieś widział propozycje CDI Wrocław i MP-A? Bo generalnie został niecały miesiąc...a Akuthomson jak zwykle ani słowa na swojej stronie.
lostak   raagaguję tylko na Domi
15 sierpnia 2011 18:33
na stronie PZJtu sa propozycje w kalendarzu, zarowno MP i CDI
lostak, dzięki 🙂. Miałam nadzieję na istnieni takiej strony jaka co roku była w przypadku CDI i MP - poza propozycjami były dodatkowe informacje podawane w miarę na bieżąco.
Robił ktoś zdjęcia na zawodach w Bolęcinie?
Wybiera sie ktos do Kwidzyna?  😉
Ja 😉 o ile nie odwołają, jutro ostatecznie ma być wiadomo...
będę z aparaturą 😉 co prawda nie jestem mistrzem obiektywu, ale coś tam mogę cyknąć jakby ktoś miał ochotę.
Dobrze by bylo gdyby nie odwolali  😉
Ja 😉 o ile nie odwołają, jutro ostatecznie ma być wiadomo...

O rany, nie żartuj 🙁. Ja się też wybieram, co więcej wyjeżdżam już w niedzielę tydzień wcześniej. Wiesz może z jakiej przyczyny chcą odwołać?
no do mnie np plotki o odwoływaniu czegokolwiek nie dotarły, zwłaszcza że plakaty z programem imprezy w mieście już wiszą... bo wiecie, że szykuje się wiejski festyn oprócz zawodów  👀?
Bo zgłoszęń mało, ludzie się zawsze zgłaszają na ostatnią chwilę i wyszło w którymś momencie że jest za mało koni zgłoszonych. Trzeba się zgłaszać w terminie to nie będzie problemu.
Dzisiaj zaczęły się ME macie może jakiego linka gdzie można oglądać live for free?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 sierpnia 2011 09:53
wiem tylko gdzie oglądać wyniki for free, streaming niestety jest płatny na stronie FEI TV 🙁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 sierpnia 2011 10:02
No właśnie wyniki tu są

http://www.ecdressage2011.com/result/1/

a niestety transmisja via FEI TV jest płatna

a tu ciekawie rozpisany program - jakie ruchy i jak jadą

http://live.ekdressuur2011.nl/files/doc/53/feigrandprix2009pages31313564990.pdf
Wyniki mam 🙂
Na niemieckim forum dziewczyny podały ten link http://www.nederland24.nl/ ale ja się kompletnie nie umiem tam odnaleźć
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2011 10:25
anja, dziala super.  pokazuja ci sie ikonki,  w lewym dolnym z konikiem, klikasz i masz relacje na zywo, super!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 sierpnia 2011 10:25
Działa! O której nasi?
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2011 10:36
beatka dzis po poludniu, jutro w srodku dnia kasia, po 16tej michal.  masz ponizej liste leniuchu...
Efka  dzięki kochana :kwiatek: udało się zainstalowałam tego silver coś tam i działa 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się