Kącik Ujeżdżenia

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 sierpnia 2011 10:57
anja,

można się też przełączyć na WMP jeśli na Silverlightcie by się cięło czy coś 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 sierpnia 2011 11:08
niestety u mnie ani w silvercośtam (error) ani w WMP (tu głos jest ale zamiast obrazu zielony ekran) przekaz  nie działa
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 sierpnia 2011 11:15
ElaPe, możesz spróbować jeszcze starym informatycznym sposobem odinstalować Silverlight i zainstalować raz jeszcze lub/i uruchomić ponownie komputer
Mi działa super 🙂
Teraz chwilowa przerwa, a o 14.00 jedzie nasza Harmonia pod Włoszką 🙂 Brytyjka- Charlotte  Dujardin mnie osobiście oczarowała. Interesujące są w tym roku drużynowe ME ciekawe Niemcy, Holandia czy W. Brytania zatryumfuje w tym roku, niech wygrają najlepsi, chociaż bardzo cieszyłabym się z wygranej UK 😉
ekhem, Ja od razu piszę się na zdjęcia 😉
ekhem, to ja też  :kwiatek:
no problem, tylko napiszcie mi jeszcze jakich koni mam wypatrywać 🙂
kpik   kpik bo kpi?
17 sierpnia 2011 13:03
Czy możecie oglądać relacje z Rotterdamu? po przerwie pojawiła mi się informacja, że nie mogć nic oglądać ze względu na moje położenie geograficzne. Można to obejść?
kpik, mam tak samo 🙁 a chciałam Harmonię obejrzeć...
ekhem, Azalia 🙂
kpik   kpik bo kpi?
17 sierpnia 2011 13:15
juz i tak po ptokach. 61,185
ale może jest jakiś sposób na kolejne dni?
no niestety mi też pojawił taki komunikat 🙁 fuck 👿
vissenna   Turecki niewolnik
17 sierpnia 2011 13:21
Mam to samo, trzeba zmienić ustawienia serwera proxy.
Mają jakieś zabezpieczenie, żeby nie oglądali tego spoza granic Holandii. Właśnie szukam proxy nl, jak znajdę działający to dam link jak się połączyć.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 sierpnia 2011 13:33
zablokowali IP z Polski, jak znam życie to na pewno da się to obejść - też szukam rozwiązania!
Dziewczyny ja Was błagam, musimy zdążyć na przejazd Beaty!!!
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2011 13:57
wykupilam EFITV, w desperacji, przestrzegam innych, to gowno przerywa nawet na stalym laczu.....  bede zdawala relacje jak  beti
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 sierpnia 2011 14:14
Beata Stremler i Martini ponad 69% !

lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2011 14:17
beatka 69, 377% super, ale miala rozstrzal w notach od 67 do 70.  kilka bledow, zle zagalopowanie po pasazu, neregularne przejscie galop klus pod koniec, troche za bardzo sie skladal w paffach rozleniwiajac tyl, mala nieregularnosc w ciagach w galopie - reszta super.  ale komentatorzy powiedzieli, ze gdyby nie to to bylaby zagrozeniem dla czolowki.  to para na ktora trzeba patrzec, duzy potencjal, a kon ma tylko 10 lat.  Brawo BEATA!!!!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 sierpnia 2011 14:20
I to polskiej hodowli  koń na dodatek!

Klikając na wynik otwiera się strona ze wszystkimi ocenami za każdy ruch http://www.ecdressage2011.com/result/1/
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2011 14:24
wiesz Ela... to chyba nie ma az takiego znaczenie.  ot rodzynek sie znalazl😉
nie ma sie co nakrecac... ogladajac ostatnio bardzo duzo maszynek w holandii stwierdzam, ze nawet jakiekolwiek gonienie ich nie ma sensu.  przedwczoraj przyjechala do nas do stajni kobylka, ot taka mila spokojna 3 latka... jest najlepiej ruszajacym sie koniem z 40 ktore mamy.  i nie byla to klacz za setki tysiecy euro.  moze w niedziele nagram ja pod siodlem i wstawie jak sie wlascicelka zgodzi.  material do pracy nieporownywalny z tym co widzialam na eliminacjach do czepionatow.  tam, nie mialaby szans.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 sierpnia 2011 14:27
fakt, pewnie rodzynek 😉

no chętnie obejrzymy  tą 3-latkę.

O, a szwedzki portal nawet z naszym Rapcewiczem mini wywiad przeprowadził z okazji tych zawodów

http://www.hippson.se/blogs/EM-kollen/index.htm

Lag: Polen.
Ålder: 29 år.
Häst: Randon (14-årig polsk valack e. Czuwaj - Fanimo).
Arbete: Bor och jobbar i Holland där han driver ett försäljningsstall. Michals specialitet är att ta lite mer "omöjliga" hästar från grundridning upp till Grand Prix.
Det här visste ni inte om Michal: Blev historisk 2009 som första polska ryttare någonsin att rida världscupfinalen. Har representerat Polen såväl vid OS som vid VM, och är ankare i det polska laget.
Så förbereder jag mig inför EM: Jag har helt lagt om träningen med Randon. Efter Falsterbo Horse Show i juli har jag ändrat träningsteknik helt och hållet. Den största förändringen är att jag har tagit bort mycket av den kontroll jag har haft innan. Nu låter jag Randon jobba mer fritt och ta mer ansvar, vilket han älskar! Han har aldrig känts så bra som han gör nu. Det har blivit en helt ny häst!
Hur tror jag att det går för oss i laget: Tyvärr är vi bara tre i laget, så vi är inte starka på något sätt. Jag ser mer EM som en fantastisk chans att få tävla mot de bästa ryttarna i Europa.
Så tror jag att det går för mig individuellt: Går Randon som han gör nu, med den nya träningen, tror jag att han kan gå långt. När han går bra och vill jobba är han fantastisk!


i koślawe googlotłumaczenie:

Team: Polska.
Wiek: 29 lat.
Jazda: Randone (14-letni wałach polskiej e. Czuwaj - Fanimo).
Praca: Mieszka i pracuje w Holandii, gdzie prowadzi sprzedaży detalicznej. Specjalność Michała ma mieć trochę więcej "niemożliwe", ponieważ konie z jazdy do Grand Prix.
To nie chcesz Michał: stał zabytkowy 2009 jako pierwszy zawodnik w historii polskiej jazdy w finale Pucharu Świata. Reprezentował Polska na Igrzyskach Olimpijskich, jak również na Mistrzostwach Świata, i jest kotwicą polskiego zespołu.
Jak przygotować się do EM: Zupełnie umieścić na treningu z Randone. Po Pokaż Falsterbo Jazda w lipcu, zmieniłem technologii kształcenia w ogóle. Największą zmianą jest to, że zostały usunięte wiele kontroli miałem przed. Teraz pozwól mi Randone pracować swobodnie i wziąć większą odpowiedzialność, która kocha! Nigdy nie było tak dobre, jak robi teraz. Stało się zupełnie nowy koń!
Co myślę, że robimy w zespole: Niestety, to tylko trzy drużyny, więc nie jesteśmy mocni w jakikolwiek sposób. I przyjrzeć się Mistrzostwa Europy w fantastycznym szansę konkurować z najlepszych zawodników w Europie.
Więc myślę, że idzie do mnie indywidualnie: Czy Randone jak robi to teraz, z nowym treningiem, myślę, że może zajść daleko. Kiedy ma się dobrze i chce pracować, on jest niesamowity!


Generalnie opowiada że zmienił całkowicie sposób treningu Randona - już go tak nie kontroluje - pozwala na więcej samodzielności
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 sierpnia 2011 15:01
Michał zmienił trenra, sodło i sam sposob trenowania Randona.  Duzo zmian na raz... Trzymam kciuki bardzo🙂
vissenna   Turecki niewolnik
17 sierpnia 2011 15:32
No niestety. Zabezpieczenia NOS mnie pokonały, nie udało mi się nic zdziałać. Próbowałam na IE, Firefoxie i Operze wszystkiego. Zmiany IP nic nie dają.

Jest jeszcze szansa, że pod TORem będzie działać (program do ukrywania IP). Niestety, sama nie umiem zmienić opcji proxy.
Jak wróci mi z pracy do domu Wszechmocny Informatyk to postaram się go zgwałcić o pomoc. Może się uda.  😅
Beata dla tych co nie widzieli 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
18 sierpnia 2011 10:38
UDAŁO SIĘ! Zmieniłam ustawienia proxy!  🏇

http://proxy.net.pl/mozilla-7.html Tu macie opisane jak to zrobić.

Nie trzeba proxy. Po prostu dzisiaj znów działa 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 sierpnia 2011 10:52
omegaT, działa, ale zaraz przestanie.. 😉

Katarzyna Milczarek 68,967% 💃 🙂
Wczoraj dotrwało do pierwszej przerwy, dziś już na pewno do drugiej, kto wie, co będzie jutro 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 sierpnia 2011 11:28
Wczoraj dotrwało do pierwszej przerwy, dziś już na pewno do drugiej, kto wie, co będzie jutro 🙂


jutro nie ma konkursów, dopiero w sob. i niedz., a jutro chyba są jakieś konkursy dla młodych jeźdźców
masz ponizej liste leniuchu...

Ja nie wiem, w co ręce włożyć przed wyjazdem do Zandvoorta i na ME... Napiszę potem, jak wrażenia.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 sierpnia 2011 11:29
oo fajnie! widzę!

no ale i tak przerwa jest do 14.00  - więc pusty czwroobok widać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się