Kącik Ujeżdżenia

vissenna   Turecki niewolnik
18 sierpnia 2011 12:40
A praktycznie zaraz po przerwie Fuego, Sister de Jeu, Totilas, Mistral Hojris... Będzie się działo!  🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 sierpnia 2011 14:12
mi ta transmisja działa ale niestety sie zacina (pomimo stałego łącza) i widzę jakby zdjęcia  nieruchome

http://nos.nl/sport/livestream/stream/55/
Może masz słabe łącze. U mnie na razie wszystko OK (ale nie oglądam wszystkiego).
Moon   #kulistyzajebisty
18 sierpnia 2011 14:18
ElaPe, wczoraj też tak miałam - wkurzające bo nie widać płynności ruchów. Co ciekawe,  teraz włączyłam i działa mi normalnie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 sierpnia 2011 14:19
teraz jest OK
Tak więc medale praktycznie zostały rozdane- drużynowe złoto dla Wielkiej Brytani 😅 srebro dla Niemiec, brąz dla Holendrów (no chyba że jakimś cudem Adelinde zrobi wynik bliski 85%).
Totilas jak dla mnie wielka porażka, a właściwie nie Totilas lecz jego jeździec, marzę o tym by trafił w ręce innego jeźdźca, który umiałby wykorzystać potencjał tego konia i naprawdę jest mi bardzo smutno że tak potoczyły się losy tego konia 🙁
Wracając do ME to trzymajcie kciuki z Michała, bo jako drożyna naprawdę mamy szansę być wysoko, bo są niewielkie różnice punktów poza miejscami medalowymi...cdn
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 sierpnia 2011 15:47
Taa, jak przyszło do Rapcewicza to oczywiście musiało się zacinać 😤

Za pierwsze kłusy wyciągnięte 4 dostał bo coś chyba do galopu przeszedł Randon (dobrze nie widziałam)

No i w sumie 67% z groszami mial notę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 sierpnia 2011 15:49
Elu - u mnie wszystko śmigało. Jak dla mnie Randon sprawiał wrażenie trochę zagubionego w tym wszystkim.
Realizator wychwycił dwa największe błędy - to zagalopowanie i zakłusowanie przy przejściu do piruetu 🙁 Szkoda. I jakoś... lekkości zabrakło? Z pewnością ta para miała lepsze przejazdy - szkoda,chętnie obejrzałabym "naszych" na Olimpiadzie, buu.
Ktoś śledzi "losy" Randona? Nie było ostatnio jakichś wet-kłopotów?
lostak   raagaguję tylko na Domi
18 sierpnia 2011 15:58
niestety nie bylo zadnego klusa wyciagnietego oraz bardzo kiepskie piruety.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 sierpnia 2011 15:59
Ktoś śledzi "losy" Randona? Nie było ostatnio jakichś wet-kłopotów?


z częstotliwości startów pary wynika że przestoju raczej nie było

ale Michał wspomina w wywiadzie udzielonym przed zawodami (cyt. wcześniej) że całkowicie zmienił sposób jazdy na Randonie dając mu więcej "odpowiedzialności" cokolwiek by to miało znaczyć 😉
Mnie się Totilas podobał. Te przejścia pasaż-piaf-pasaż (zwłaszcza pierwsze) genialne, choć co Rath zrobił w pojedynczych zmianach nie rozumiem kompletnie, nie widać było nieporozumienia. Widać, że nie czuje super swobody i pewnie dlatego to wszystko takie trochę niepewne.
Za to przejazd Gala był strasznie rwany, mam nadzieję, że uda mu się kobyłę jakoś opanować bardziej.
Powiedzcie mi tylko, jak jest z kłusami wyciągniętymi? Carl Hester dostał 10 za swój kłus. Wyciągał mocno, ale Uthopia ma taki "pasażowaty" ten kłus - z zatrzymaniem ruchu tylnego stawu pęcinowego. Nigdy mi się to nie podobało, ale widać nie jest to błąd. Ale poza tym, super koń.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 sierpnia 2011 07:57
anja, ciekawe masz pojęcie wielkiej porażki. Dla mnie przejazd Ratha był bardzo przyjemny dla oka, szkoda tych 2 nieporozumień z koniem. Zwłaszcza mam wielki szacunek dla zawodnika patrząc jak krótko na tym koniu jeździ i jaka presja na nim ciąży.

Koniczka każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, jak dla mniej jest to za mało doświadczony zawodnik dla takiego konia i nie ukrywam, że wolałabym widzieć Totilasa, pod kimś innym i wcale nie mam na myśli Gala. Niemcy konia kupili, a złotego medalu i tak nie mają, dobrze, że chociaż udało im się pokonać Holendrów, bo tak to już plan całkiem by nie wypalił.
anja, ale konia nie kupili "niemcy" tylko namacalna osoba - Schockemöhle o jakim wielkim planie Ty mówisz? Nienawidzę polskich spisków, nie mieści mi się to w głowie.
Ma ktoś z Was może gdzieś na dysku archiwalne normy na klasy sportowe w ujeżdżeniu z lat 2005-2007? Mam mega problem z PZJ, do rozwiązania na szybko, a na starej stronie tych plików nie ma. Jakby ktoś miał to bardzo proszę na maila Karolina45@poczta.fm
rewir po pierwsze nie kupił go sam Schockemöhle, tak więc widać, że nie zgłębiłaś mocno tematu, poza tym doskonale widomo jak odbyła się transakcja.Czy Ty myślisz, że gdyby nie Totilas Niemcy mieliby srebro? Zastanów się dobrze, ja nie mówię o teorii spiskowej, ale o czystym biznesie- kto na tym i ile może zarobić.
A tak poza tematem, pomieściłoby Ci się to w głowie, gdybyś trochę postudiowała historię świata i naprawdę ja nie chcę być niemiła, ale można trochę pomyśleć zanim się coś napisze.
Biznes jest Biznes. Money rules the World.

Menagerowie zespolow pilkarskich kupuja najlepszych pilkarzy do swoich teamow, aby zwiekszyc szanse na zwyciestwo, co kosztuje ich grube sumy pieniedzy. W duzym sporcie tak to jest.
Gdyby wlasciciele koni mogli tak robic, ile transferow mielibysmy w roku? Na pewno mozna by bylo wyczytac, ze Schockemöhle kupil Edwarda Gahla za 10 mln Euro itd 😉

Mnie to jakos nie rusza, ale moze juz za dlugo w tym siedze.
Na kanale 174  Polsat Cyfrowy leci ujeżdzenie z Rotterdamu, akurat występ na K.Milczarek.
B.Stremler - 71.62% 😉
kpik   kpik bo kpi?
20 sierpnia 2011 19:20
jak to jest z jutrzejszą transmisją online - w czwartek spisałam sobie godziny relacji w niedziele - (15.45), a dzisiaj już ich tam nie ma - czy mógłby ktoś podać czy coś się zmieniło, od kiedy włączą relację z rotterdamu?
Jesli jutrzejsza transmisja bedzie tak samo beznadziejna, jak dzisiaj, to chyba sobie wyniki obejrze, bo dzisiaj to tylko sobie oczy popsulam...  😵

kpik   kpik bo kpi?
20 sierpnia 2011 19:36
jeśli o feitv chodzi to pracują nad jakością transmisji.
Nie, ogladalam na tym holenderskim programie. Slabo, slabiutko bylo. Tylko sie wscieklam  😁
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 sierpnia 2011 19:52
Anka, A oglądałaś na Silverlight czy WMP? Bo u mnie się cholernie cięło ale na WMP było już ok 🙂
Na kanale 174  Polsat Cyfrowy leci ujeżdzenie z Rotterdamu, akurat występ na K.Milczarek.


jutro finał live o 12.55 na class horse tv 🙂
Link do przejazdu Beaty z Martinim w GPS

asior   -nothing but eventing-
21 sierpnia 2011 13:19
Martini w Kur - prawie 75%! Szal!  😜
Link do przejazdu Beaty z Martinim w GPS




To jest link do przejazdu w Aachen


Fuego dogania Totilasa! Tylko patrzec, jak go przegoni  😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 sierpnia 2011 19:18
Kto się wybiera do Bajardo na MWiM? http://www.skjbajardo.pl/images/stories/MWiM-A_SKJ_Bajardo_Augustowek_.pdf

Zapraszamy również wszystkich chętnych do sekretarzowania - info na PW.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się