wasze ulubione seriale

Scottie   Cicha obserwatorka
10 sierpnia 2011 16:56
mery, na polski na N-ce tłumaczą to jako "Nieoczekiwana szansa"
Dzięki dziewczyny!
Ogladalam to tylko w internecie w oryginale, wiec takie tlumaczenie nic mi nie mówi kompletnie, ale dziękuje :kwiatek:
Ktos wie kiedy bedzie dostepny na płycie drugi sezon Vampire Diaries ??
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
12 sierpnia 2011 21:39
[quote author=Psycha ♥ link=topic=205.msg1031115#msg1031115 date=1307214099]
Witam, jest tu może ktoś kto ogląda The Vampire Diaries ?
[/quote] Jasne że tak ! 😉) Obejrzalam już wszystkie odc. czekam na kolejne  😅
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 sierpnia 2011 21:47
Lecę już z 4 sezonem Skinsów. Podoba mi się, ale wiadomo, nie to samo co 1 i 2 sezon 😉 Już jest lekkie wariatkowo, Effy mnie wkurza robiąc z siebie zdzirę, a Cook... bez komentarza 🙄 Mogliby w którymś sezonie pokazać co u 'starych' bohaterów słychać 🙂
Właśnie, gdzieś kiedyś czytałam, że mają zrobić film pełnometrażowy ze starą ekipą. Prawda to? Ktoś słyszał coś?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 sierpnia 2011 03:30
O matko, kto wymyślił takie zakończenie dla 4 sezonu Skinsów??!! 😵 Siedziałam w fotelu z sercem w gardle, czekając na jakieś rozwiązanie a tu coś takiego 😲 NIE, NIE, NIEEE!! 😵
Aż mi się odechciało 5 sezon zaczynać 🙄
Strucelka jeśli go nie oglądniesz to nic nie stracisz. Wkurzający ludzie tam są. 🤔
Strucelka, nie wiem czy będą pokazane losy 'I generacji' bo 'IIIcia chyba nie ma nic wspólnego z żadnym sezonem... a zakończenie 4... 🤔wirek:

Mia, ja słyszałam, że kinowka ma być pod koniec tych wakacji... a potem, że dopiero w 2012. i ponoć mają się też pojawić ludzie z 3&4 sezonu... ale obiło mi się, że ma nie być Cassie.... się okaże. 😉
Jakiś czas temu zmęczyłam "Grę o Tron", jak na ekranizację to naprawdę bardzo fajny, ale ja ciągle, mimo że książkę czytałam jakiś czas temu nie mogę zabójstwa mojego ulubionego bohatera odżałować  😵
Jakiś czas temu zmęczyłam "Grę o Tron", jak na ekranizację to naprawdę bardzo fajny, ale ja ciągle, mimo że książkę czytałam jakiś czas temu nie mogę zabójstwa mojego ulubionego bohatera odżałować   😵


ja aż nie obejrzałam do końca serialu bo go za bardzo polubiłam  🤔wirek: 🤔wirek:

Zabrałam się teraz za "Ekipę" i żałuję że wcześniej nie trafiłam. Naprawdę fajny serial, i dzięki bogu z napisami a nie z lektorem!!
w trakcie naszych 40 godzinnych wakacji u Baszni obejrzeliśmy kilka odcinków Spartakusa 🙂 co tam się działo w tym Rzymie  😲
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2011 08:33
Ja właśnie lecę z "Grą o tron". Nawet Chris ze Skins się pojawia 😀
A ja kocham ,,Trudne sprawy" xD

Codziennie całą rodzina sie zbiera przed telewizorem żeby obejrzeć xD Nie ma to jak dobra komedia 😀
[quote author=Arroch link=topic=205.msg1106666#msg1106666 date=1313784535]
Jakiś czas temu zmęczyłam "Grę o Tron", jak na ekranizację to naprawdę bardzo fajny, ale ja ciągle, mimo że książkę czytałam jakiś czas temu nie mogę zabójstwa mojego ulubionego bohatera odżałować   😵


ja aż nie obejrzałam do końca serialu bo go za bardzo polubiłam  🤔wirek: 🤔wirek:
[/quote]

Też planowałam nie oglądać ostatniego odcinka, ale jakoś się przemogłam... niestety taki jest Georg Martin do końca 4 części książki już prawie wszystkich bohaterów z 1 się pozbył  😁
A ja zaczęłam oglądac Bones i nawet się wciągnęlam. Ale jak policze wszystkie sezony które sie zaczynaja od września...
Desperate Housewives,
CSI Miami
House
Criminal Minds
Body of proof
Bones
Greys; Anatomy
Private Practice
The Mentalist

eh. "Dobrze" ze zdjęli V, Lie to Me i Criminal Minds; Suspect Bahaviour bo bym nie ogarnela 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2011 17:13
A skąd masz takie wiadomości, że rzekomo zdjęli Zabójcze umysły i Lie to me?
Lie to me wraca 10 listopada.
Staram się nie oglądać seriali w TV, gdyż ciągłe reklamy itd. psują niemiłosiernie seans.
No i nie lubię czekać na kolejne epki ;]

Na obecną chwile do moich fav seriali należą
* Firefly - pozycja obowiązkowa dla fanów sci-fi, nie mówiąc o fanach steampunku. Kowboje w kosmosie w połączeniu z niezłą obyczajówką.
Tylko jeden sezon, a po dziś dzień fani składają petycje o kolejne ;]
* Misfits (Wyklęci) - no i znowu ten angielski humor. + dla Roberta Sheehana jako Nathana.
Oraz cieszący się ostatnio sporą popularnością How I Met Your Mother. Coś na wzór Przyjaciół, ale mnie osobiście bardziej on przypadł do gustu.
Nie tylko za sprawą genialnej postaci Barneya granego przez Neila Patricka Harrisa, oraz pewnie nie tylko ja czekam na wyjaśnienie, jak Ted poznał matkę swoich dzieci :P
Marzena, Wow, niezła liczba Ci się uzbierała. U mnie co prawda tylko kilka:
Plotkara
Glee
House
Chirurdzy
ale i tak nie wiem kiedy znajdę czas na oglądanie wszystkiego na bieżąco 😀
Wiwiana   szaman fanatyk
20 sierpnia 2011 17:32
Cacaoweb zainstalowany, dzięki.

Ostatnio na tapecie "Combat Hospital" - fabuła taka se, ale przystojni wojskowi się pojawiają  😂
Jara - Lie To me nie wraca, został anulowany

http://www.tvline.com/2011/05/breaking-fox-cancels-human-target-breaking-in/


a skad wiesz ze wraca?
Zbrodnicze umysly maja kolejny sezon, ale skasowali Spin offa z Whitakerem.
trzynastka   In love with the ordinary
21 sierpnia 2011 00:36
Gdzie można sprawdzić kiedy wraca który serial ?
Interesują mnie :
How i Met your mother
house
greys anatomy
off the map
gossip girl
mentalist
:kwiatek:
HIMYM 19 września
GA 22 września
House 3 października
Marzena a Bones wraca dopiero w listopadzie  😵 😵

Spinn Offu Criminal Minds nie byłam w stanie oglądać. Dla mnie był beznadziejny ;/

Moja lista pewnie byłaby dłuższa ale część się pewnie skończy niedługo, np. White Collar, Haven 😉

Ja czekam chyba najbardziej we wrześniu na The Good Wife 😉 no i troszkę na Mentalistę i Castle '😉
ninevet, GG ma premierę 26.09, a w PL będzie z tego co słyszałam dopiero w styczniu, ale to nie są żadne pewne informacje.  😉
Ja ostatnio oglądam Hellcats, trochę w stylu GG i 90210, całkiem przyjemne.
ninevet, zawsze możesz sprawdzać premiery kolejnych sezonów na filmweb.pl. Mniej więcej na środku strony pojawia się dymek z datą kolejnego odcinka 🙂

Co do nadchodzących kolejnych sezonów, to ja oprócz Misfits wyczekuje również Gre o Tron.
Nie lubię takich klimatów, rycerze, smoki, magia itd. ale trzeba przyznać, że to kawał dobrego fantasy
+ jest to adaptacja (podobno) świetniej i cenionej przez fanów gatunku sagi fantasy.
ninevet,

Polecam strone EPGuides:

http://epguides.com/Mentalist/

Masz air dates wszystkich seriali wszystkich odcinków, co pozwala sie nie zgubić przy przerwach.

Polecam jeszcze Spoiler TV
http://www.spoilertv.com/2010/09/spoilertv-cancellation-predicator-table.html
w powyzszym linku tabela z serialami ktore odostaly nastepny sezon i z tymi, które anulowano.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 sierpnia 2011 14:51
Ja jestem głęboko rozczarowana, że anulowali Lie To Me. Jeden z najlepszych seriali jakie widziałam. A skończyli w środku sezonu, zupełnie bez sensu =/

Wyczekuję na:
how i met your mother
bones
the mentalist
big bang theory
trochę na:
gossip girl
greys anathomy
Ogląda ktoś Suits? Nowy serial ale już zdążyłam się wkręcić 😀
Ja od dłuższego czasu oglądam Gotowe na wszystko i nie mogę się od tego oderwać.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się