Sklepy jeździeckie za granicą

Sklep jezdziecki w Czeskim Cieszynie ( paktycznie zaraz za granica PL-Czechy)
Czeski Cieszyn
ul.Frydecka (ileś) nie mam pojecia ile ale na Pw powiem dokładnie jak dojechac 😀
Czy ktoś wie, co się dzieje z firmą Horze? Byłam w ich sklepach w Szwecji (w Jagersrö i w Lommie), a potem w Danii (w Brøndby obok Kopenhagi) i wszystkie były zamknięte, w środku pustki, zostały tylko plakaty na drzwiach. Firma na tym obszarze się wycofała?
W przyszłym tygodniu wybywam na buszowanie po Barcelonie - czy ktoś zna może tam jakieś sklepy jeździeckie.
Zna ktoś sklepy internetowe w Wiedniu oraz w Chicago?
Zna ktoś sklepy jeździeckie koło Morecamb w Anglii?  👀
Czy ktoś zna i mógłby mi polecić jakieś sklepy jeździeckie w Frankfurcie (nad Menem)?
Czy ktoś zna i mógłby mi polecić jakieś sklepy jeździeckie w Frankfurcie (nad Menem)?


Podbijam, ktoś coś wie na temat sklepów tam ?
podbijam po raz 3, potrzebuje namiary na jakieś fajne sklepy we frankfurcie i okolicach 😉
podpisuję się pod pytaniem o Frankfurcie n.Menem 🙂
Znacie jakieś sklepy w Paryżu ?  🙂
Pilnie szukam !!! Sklepów jeździeckich okolice Golritz, Drezna , Malsch i bliskie okolice Malsch !!  😅 :kwiatek:
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 marca 2012 15:47
Czy ktoś zna lub wie o sklepach jeździeckich w PAKISTANIE?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 marca 2012 18:37
Puk puk,

jakieś namiary na sklepy w Czechach na trasie Liberec - Praga? Będę polowała na produkty Orlinga, a Ústí nad Orlicí jest 200 km w bok od trasy.
Hej. Jestem aktualnie w Pradze ( do jutra włącznie). Potrzebuje namiaru na sklep jezdziecki, jakis fajnie zaopatrzony. Moja przyjaciółka mowila mi, ze jest tu jakis 4ro poziomowy, ale byla w nim dosc dawno i niestety nie pamięta juz adresu...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 sierpnia 2012 12:01
gajowa znalazłam cos takiego:

Jezdecke Potreby
Maiselova 7
Prague, 11000
Tel: +420 (0)2 232 7715
http://jezdeckepotreby.ustecko.com/

This small and friendly shop is the outlet for a number of equestrian equipment suppliers as well as equestrian clothing manufacturers. The shop is split into two halves with riding equipment in one half and clothing in the other. The shop sells a range of bits, bridles and saddle belts as well as an assortment of other accessories like horse brushes. The clothing includes helmets, riding boots and dress jackets. The shop also stocks an information book, annually updated, on horse riding in Czech. It serves as a listing for all equestrian services including riding courses and hire.
Mogę polecić 2 świetne sklepy jeździeckie we Włoszech, 30km na północ od centrum Mediolanu:
Jump And Ride Selleria
Viale della Repubblica 94
20851 Lissone (MB)
http://www.jumpandride.it/Jump_and_Ride.html

Mascheroni Selleria
Via Piola, 15
20833 Giussano (MB)
http://www.mascheronigiussano.it/selleria/
Dava   kiss kiss bang bang
03 sierpnia 2012 15:24
Fantazja a orientujesz się czy w samym Mediolanie są jakieś sklepy? Kiedyś szukałam ale mi się nie udało 😉
Dava, są, znalazłam w necie, mogę poszukać jeszcze raz jak chcesz, ale w żadnym nie byłam, więc nie wiem jaki mają asortyment
Dava   kiss kiss bang bang
03 sierpnia 2012 20:21
dziękuję  :kwiatek:

Myślałam, że masz jakieś wrażenia z 'pierwszej ręki' bo bardziej zależy mi na tym co faktycznie w sklepie jest i jak to wygląda 🙂
Znacie jakieś sklepy jeździeckie w Wiedniu i bliskich okolicach poza KREAMER-em?  🏇
Dava, akurat nasza stajnia korzysta tylko z tych dwóch i Decathlonu, daleko od nas są sklepy w Mediolanie
a ja poproszę o sklepy w okolicach Dortmundu, Dusseldorfu
Siwe, chyba equivo ale nie jestem pewna czy to tam czy troche wczesniej.
Znacie jakieś sklepy w Niemczech położone niedaleko granicy z Polską na wysokości mniej więcej Zielonej Góry? 😉 Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.  :kwiatek:
A kojarzycie sklepy w Oslo? Są może jakieś z hooksowym sprzętem?
poszukuje duzych sklepow jezdzickich (nie Kramer) w okolicach Aachen lub w Holandii/Belgii kolo granicy z niemcami.

Mozecie cos polecic?
podbijam. ktos cos slyszal? ktos cos wie?
rtk, Hooks niestety nie ma stacjonarnego, jedynie net. Jedno jest dobre mimo, iż paczka ze Szwecji leci - nie płacimy cła i śmiechu warte za przesyłkę, a nawet za frikoo 😀 Stacjonarny dosyć duży był Horze niedaleko Ryen, ale chyba zamknięty. Najbliższy na bank jest koło Ski, w Drammen albo Lorenskog. Zależy z której strony mieszkasz 😉
Tu masz fajny w centrum:
www.ariat.no i jeszcze Paddock na Vaekeroveien  🤣
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
01 lutego 2013 01:26
Znacie jakieś sklepy w Niemczech położone niedaleko granicy z Polską na wysokości mniej więcej Zielonej Góry? 😉 Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.  :kwiatek:

Również przyłączam się do tego pytania... Najchętniej okolice Frankfurtu nad Odrą. Lub czy ktoś ma propozycje jakie hasła wpisywać w google? Bo przy mojej znajomości niemieckiego brakuje mi już pomysłów...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 marca 2013 00:51
Ktoś zna sklepy w Holandii albo Belgii oprócz Emmers.eu? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się