Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 sierpnia 2011 16:01
amnestia spokojnie jeszcze się najeździcie z archeo w tereny - nie wiem czy nie lepsze :P

Burza jakbym stanęła w Świętochowie to był pół życia w aucie lub na dwóch kółkach spędziła - chyba taka twarda to nie jestem i muszę się bujać z naszą  płn-wschodnią stajenną pustynią 🙁

edit: lit
wątek zamknięty
bjooork, hihi nie mogę się doczekać 😀 (archeo - słyszysz? będę Cię wykorzystywać 😀iabeł🙂
przyda się mojemu dzieciakowi trochę urozmaicenia 🙂


A ja wczoraj dostałam od Raven takie głupotki nasze 😉:


wątek zamknięty
Hahaha, to drugie jest świetne! 😀
wątek zamknięty
amnestria, bombowe to drugie 😀 Kiedy się przenosicie?

archeo, ty też zmieniasz stajnię?! Matko, zapomnę zaraz kto gdzie stoi na dobre 😀
wątek zamknięty
bjooork jak już musisz zdjęcia umieszczać to dobrze że chociaż od tej lepszej strony :P
wątek zamknięty
Jasnowata fajnie wyglądaliście na zawodach. Bardzo fajne korki Ci wyszły z nowej szport grzywy. Co do wyników to nie ma się co łamać tylko dalej rzeźbić w domu
wątek zamknięty
Hanula, dzięki 🙂 Będziemy rzeźbić, będziemy 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 sierpnia 2011 19:39
amnestria drugie piękne  😁 😁 czadowe jest ! 🙂😉

Dziś Latino podgrzałam na padoku do biegania i wynikiem tego jeden bucik został w trawie,ale w tym momencie był pan B.Chrzanowski w stajni i przybił podkówkę  😅

z padoku







z treningu






wątek zamknięty
Juliadna, Twój Latino jest przepiękny, bardzo mi się podoba. 🙂 Pewnie masz duzo roboty przy czyszczeniu. Ja ze swoim też mam 😀
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 sierpnia 2011 19:47
spotkam kogos z Was w Kuzni?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 sierpnia 2011 19:52
Jasnowata tak szczerze ? to nie może 2-3 plamki wielkości 10cm i tyle 🙂
wątek zamknięty
Wow, zazdroszczę. Co Ty z nim robisz, że się nie brudzi aż tak? 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 sierpnia 2011 20:17
Jasnowata zawsze ma czyściutki boks  😉
wątek zamknięty
moi ty nie za skromna czasami jesteś ❓
amnestria czuję się ostrzeżona 😉 Tylko my to raczej mocno emeryckie tereny odstawiamy, więc jeśli duuuże ilości stępa Ci nie straszne to służę jako przewodnik. Mam przynajmniej nadzieję, że jeszcze w teren będę mogła się wybrać, choćby na stępa 🙁
dzionka w życiu!! (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) w weekendy do stajni śmigam na dwóch kółkach, mam za to nadzieję na zmianę "sytuacji zawodowej" w bliższej lub nieco dalszej przyszłości
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 sierpnia 2011 20:21
Oficjalne podziękowanie dla Endurki :kwiatek:
wątek zamknięty
archeo, nie jestem chyba na bieżąco 👀 co się dzieje? 🙁
a wracając do pierwszej części Twojej wypowiedzi - my w zasadzie NIGDY w terenie nie byliśmy, koniczko kondychy też jeszcze nie ma, więc duuuuuużo stępa bardzo mile widziane 😀 na początek to może być w zasadzie sam stęp 😉

Dzionka, początek września, koło 10-tego 🙂


Dziękuję wszystkim :kwiatek: Duszko uwielbia wodę 💘 Sam się nadstawia, żeby go chlapać. Chłopcy stajenni śmiali się, że czasem ciężko mu nogi umyć, bo chce łapać wodę
Jak sobie przypomnię jak się jeszcze parę miesięcy temu wody bał, to mam wrażenie, że to jakiś sen 😁

Jeszcze jedno, ale już w linku, żeby nie zaśmiecać 😉
wątek zamknięty
archeo, o co chodzi, co z nogami???
wątek zamknięty
Burza, amnestria. Never ending story.
Nogi ma w stanie w jakim ma od trzeszczek zaczynając, przez zwyrodnenia, na złamanej łopatce kończąc (przody),  w jednym tyle zaczęłam podejrzewać szpata. Ale tyły na razie ok.

Dziś mi się bardzo nie podobał.
Żeby poćwiczyć po ostatniej 'jeździe'. TAK mieliśmy jazdę (w stepie ale zawsze) nasłuchałam sie dobrych opinii o swoim koniu (super charakter, szybko się uczy, doobry stęp- kto go zna sprzed np. 2 lat wie jaki to wyczyn) i miałam zająć się sobą, żeby nie wyginać się w chińskie osiem, tylko siedzieć normalnie.
Wsiadłam a tu ruch do przodu minus 5 (z padoku szedł ok, jak zawsze ostatnio energicznie). rozstępowałam porządnie, zero poprawy. zakłusowałam na próbę. Nie był w pień kulawy ale czysty też nie, w dodatku całkiem sztywny.

Nic nie grzeje, nie spuchło ale tą nieszczęsną prawą nogę odstawia a w lewej znów się chyba płyn w stawie zbiera  😵

W sobotę mamy Panią Doktor. Zobaczymy co powie. Mam nadzieję, że panikuję
wątek zamknięty
O rany, trzymam mocno kciuki.. myślałam, że wyszliście na prostą 🙁
wątek zamknięty
archeo zdrowia!  🙁
wątek zamknięty
archeo, też mam nadzieję że panikujesz!! trzymam kciuki
wątek zamknięty
juliadna - koń bez uszu zajebisty!!

też mam kilka takich ujęć - urokliwe są  😁
wątek zamknięty
Forta dzięki  :kwiatek:
Burza ja też. Już nawet zaczęłam kombinować, że jak tak dalej pójdzie to po egzaminie, w październiku, kiedy będę miała na głowie tylko jego i prace zaczniemy wracać do porządniejszej roboty  🙁
Ale trudno, zaczynam się powoli oswajać z myślą, że będziemy sobie stępem śmigać po okolicy (oby).
W sumie ostatni rok nie był taki zły, połaziliśmy w ręku, powygłupialiśmy się, porządnie popracowaliśmy w stępie (o dziwo poprawiły nam się plecy), bez ciśnienia
moi dzięki. Z  jego zdrowiem wolę popanikować niż przegapić. Za dobrze chyba ostatnio było i chłopak postanowił znów podnieść mi ciśnienie.

Edit: literówki
wątek zamknięty
incognito nie ma sprawy

słuchajcie, czy Wy też macie na każdej stronie 15 obrazków rudego konia, czy to volta szaleje czy mój komp??
wątek zamknięty
archeo, trzymam mocno kciuki! koniecznie daj znać co powie wet
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 sierpnia 2011 06:56
juliadna pełno tu was, ale wstawiaj foty, bo super wyglądacie 😀
Endurka bez Twojej pomocy miałabym nie lada kłopot żeby to ogarnąć :kwiatek:
amnestaria urocze 🙂
archeo współczuje i trzymam kciuki 😉

Powoli dochodzimy do ładu z paszą i preparatem  😜
wątek zamknięty
salucha nie dziękuję  :kwiatek:
incognito Z siwym niestety już nigdy. Będziemy musieli się pożegnać pod koniec miesiąca  🙁
Gillian zleci zanim się obejrzysz  😉
Zu o nie. To znaczy że jednak Twoje niciaki nie znajdą nowego domu  😵 Nie no, ciesze się waszym szczęściem! Muszę was odwiedzić w sawance  🏇
xxagaxx trzymam kciuki za szybki powrót Edka do zdrowia  :kwiatek:
Lov rozwaliła mnie Twoja koszulka  😂
wątek zamknięty
Amnestria super wieści o Duszku i fajnie, że się przeprowadzacie, jest szansa, że co jakiś czas będziemy się widywać  😀

zarzucam Was zdjeciami nadmorsko-plażowymi, bo właśnie dostałam od ekipy z Mrzeżyna  😉



wątek zamknięty
Galop po plaży 😍
Forta, ale zazdroszczę🙂
wątek zamknięty
Forta, ale niespodzianka z rana!! Czadowe są!

archeo, trzymam kciuki, zdrówka!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.