Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 sierpnia 2011 10:12
Mąka szkoda,a dlaczego?
Forta świetne  😀
wątek zamknięty
dzionka dzięki :kwiatek:
Przy takiej ilości kciuków musi byc dobrze  🙂

Super zdjęcia. A tego galopu po plaży (pewnie niejdnego 😉) zazdroszczę.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 sierpnia 2011 11:06
archeo - co Was nie zabije to nas wzmocni- z Tuniem przeszliście już naprawdę wiele, więc myślę, że to już końcówka- za jakiś czas będzie już tylko lepiej 😉
wątek zamknięty
bjooork będziemy w końcu twardzi jak skała od tego wzmacniania 😉
A tak poważnie to juz mi trochę wczorajszy dół przeszedł (sorry za zawracanie wieczorem głowy  :kwiatek🙂

Tak wogóle to nie wiem czy pamietasz, że w mojej pace jest Gniewkowa pollena?

Btw.
Jak tam praca? 👀 Udało się skonczyć?

wątek zamknięty
Nasza zapewne ostatnia sesja przed powrotem do domu 😉 Już w zasadzie tęskno troszkę za domem się zrobiło 😉 No i teraz to żyję tylko tą naszą przeprowadzką...





Forta Też w tym roku udało mi się zaliczyć galop po plaży, ale niestety nie mam dokumentacji  🙁 Zazdroszczę takich zdjęć!  😉
Mąka Czemu? Co się stało? 🤔
wątek zamknięty
Mo B super, że udało Wam się wybrać na plaże. Jechaliście wierzchem cały czas? Gillian mówiła, że jakiś słaby dojazd macie, ale powinna brać z Was przyklad -ot co!
wątek zamknięty
Forta Wierzchem, wierzchem 😉 Dojazd nie jest zły, tylko dość daleko - około 3h trzeba sobie na ten teren zarezerwować, bo około 1-1,5h w jedna strone.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 sierpnia 2011 11:58
archeo Ty wiesz - dzwoń o każdej porze dnia i nocy... 😉 (najwyżej nie odbiorę jak nie będę mogła)- z praca walczyłam do 02😲0 a potem jeszcze kota pół godziny uciszałam, żeby mi gęby nie piłował nad łóżkiem. Z pracy zostały mi do dopisania wnioski końcowe  🙁 ledwo żyję dziś w robocie
Mo. B obserwuje Was po cichutku od jakiegoś czasu i jestem pełna podziwu - fantastyczną robota!!!
wątek zamknięty
Znów masz coś na przechowaniu czy to może Konana ci baba_jaga podrzuciła?
wątek zamknięty
Mo B., podzielam zdanie bjooork, wyglądacie przepięknie, koń się moim okiem laika pięknie zaokrąglił, lepiej zamiata nogami, coś pięknego. No i jest przecudny! Więcej zdjęć by się przydało, bo świetnie się patrzy 🙂
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 sierpnia 2011 12:19
archeo Konan rozrabiaka u mnie obecnie stacjonuje

wątek zamknięty
Mo B., mam do powiedzenia tylko tyle..  🙇
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
23 sierpnia 2011 15:43
Forta, jakbym miała jechać na rekreancie, to nie ma sprawy - ale mój Kudłaty niezbyt przepada za dużymi zastępami i tuptaniem za końmi, tak więc lipa. Poza tym mówiono mi, że dojazd prowadzi przez wioskę, drogę krajową i inne atrakcje więc określam go jako słaby przynajmniej jak dla nas 🙁
wątek zamknięty
Aaaa patrzcie co dostalam od juliadny ! bardzo mi milo - dzieki!!, tak zalowalam ze nie mialam aparatu - a tu masz 🙂😉))
pierwsze w zyciu zawody malej dziewczynki, pod kolezanka tutaj (forumowa Croove  🥂 ) :





i nawet mnie zlapala tez heh
a teraz pytanie jakiej masci mam konia?🙂😉)
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
23 sierpnia 2011 20:58
A my chyba będziemy się umawiali z wetem na badania krwi. Zastanawia mnie to dziwne pocenie się Gadziny, więc wolę się z wetem skonsultować. Mam nadzieję, że to tylko 'ten typ tak ma'... 👿
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 sierpnia 2011 21:08
Arimona - no a jakiej ma być jest pięknym siwkiem wyglądającym jak kupa 🙂😉
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
23 sierpnia 2011 21:08
Arimona,toż łatwizna-gniady który siwieje z miłości 😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
23 sierpnia 2011 21:21
Arimona, jak to jakiej! zajefajnej 😀
wątek zamknięty
Drodzy Rekreanci, dla mnie nadszedł czas pożegnania się z forum i z racji tego, że w tym wątku gościłam najczęściej, pozwolę go sobie wykorzystać do powiedzenia Wam oficjalnego "do widzenia" (bo "żegnajcie" nie mówię nigdy 😉). Nie lubię pożegnań, więc nie będę się za bardzo rozpisywać. Chcę tylko powiedzieć Wszystkim "dziękuję" za te wspólne 2,5 roku. Niestety życie pokazało, że internet bywa niebezpieczną zabawką... Poza tym, na wszystko jest w życiu miejsce i czas.
Pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku (szczerze). :kwiatek:

ps. Bardzo proszę o uszanowanie mojej decyzji- na forum więcej wyjaśniać nie chcę i nie mam zamiaru. W razie czego przez jakiś czas będę miała jeszcze aktywne konto, więc zapraszam na PW,. No i mój adres e-mail pozostaje bez zmian.
wątek zamknięty
wendetta, mam nadzieję, że do zobaczenia jednak...

Mam już troszkę zdjęć od Ewuś z jej wyrębowego biegania za hałastrą 😀


Mączka i Szogun


Endurka i Osta


Ekipa- najmocniejsza i najfajniejsza na świecie- JKS Wyręba
wątek zamknięty
wendetta no cóż... w takim razie powodzenia życzę :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 sierpnia 2011 22:43
Wendetta - do zobaczenia.
Burza - mina konia za Piorkiem piękna.
wątek zamknięty
To jest przyczajony tygrys, Callisto zduśki 🙂


Może mnie dziewczyny nie uduszą, że wstawiam każdą po kolei 🙂
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
23 sierpnia 2011 22:46
wendetta, do zobaczenia!
Burza, to arab?
wątek zamknięty
Bischa, i to ogierro 🙂
wątek zamknięty
miałaś szczęście wybrać przyzwoite ujęcia 😉
trzeba tylko było krzyknąć "brzuch zassij!" hehe

a foty obłędnie piękne  😵
wątek zamknięty
Burza piękna sesja  💘 Pokaż więcej Piorka. Czasami Wam zazdroszcze takiej zajefajnej ekipy w stajni. Ale tylko czasami... Podejrzewam że jakbym miała taką ekipe to za dużo bym nie popracowała nad sobą i koniem  😁
Zduśka cudny jest ten Twój ogier  😍 więcej i częściej go tu proszę pokazywać  🤬


A my w końcu z gniadą jeździmy  😅 po prawie 3 tygodniach przerwy. Mam cichą nadzieje, że już nawrotów nie będzie.






i jeden taki Rudzik:

wątek zamknięty
Burza... zdjęcia super. A Callisto powalający! Ma piękną głowę! Tylko mógłby się ie wygłupiać z tymi minami zza Ciebie 😉
wątek zamknięty
baffinka, taka ekipa zdecydowanie wspiera w dążeniu do fajnego jeździectwa i mobilizuje 🙂

Leo, on generalnie robi sto min na minutę 😀
wątek zamknięty
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
24 sierpnia 2011 09:40
Leo Burza mówi całą prawdę  🤣 ogr strzela miny jak zawodowiec  😁
Baffinka mówisz i masz !  :kwiatek: btw.. jak Ty ładnie siedzisz bez strzemion !! dla mnie to czarna magia  😁

i tutaj wyjeżdżamy w teren :


😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.