Stajnie na Śląsku

efeemeryda   no fate but what we make.
10 sierpnia 2011 20:32
Ja coś mogę polecić w tych okolicach, jak coś to może na pw zapraszam  :kwiatek:
Sankaritarina - okolice bielska / iłownicy 🙂
świta mi że ktoś mówił że zwalniają im się boksy od września, więc wystarczy zadzwonić.
Ano pasuje jak ulał pomieszczenie socjalne jest, ujeźdzalnia też jest, całoroczne padokowanie, karmienie- można się dogadać, sprzątanie codziennie 😀
ah i jeszcze link : http://www.lasowisko.pl/oferta
mam nadzieję że coś pomogłam 🙂
pozdrawiam wszystkich  😅
Z tego co mi wiadomo stajnia została wydzierzawiona i dzierzawca zmienił nazwe i profil stajni.
Jeśli chodzi o dobry pensjo to gdy ja sie orientowałam to tam gdzie w tychach było fajnie były kosmiczne kolejki a tam gdzie kiepsko były wolne boksy 😉 Sankaritarina czyzbys była z moich okolic 🙂
Kto się wybiera w tą sobotę na amatorki w ujeżdżeniu do miejscowości  OSSY koło Tąpkowic?  👀
,
kto się wybiera do bolixu w ten weekend? 🙂 ja dalej szukam transportu, i nic nie umiem znaleźć! ;o
Szybko sobie przypomniałaś, skoro zawody juz jutro  👀 Cięzko Ci będzie teraz coś znaleźć
ja jadę na niedzielę, miałam jechac z takim gostkiem, ale się okazało że nie może...
a skąd jesteś?
z Katowic, konia trzymam za mikołowem. Ale zdecydowaliśmy się nie jechać.
trzeba było do nas przyjechać, na te zawody treningowe  😁

dziś i jutro są w Bieruniu.
Polecam Jaworzno-Ciężkowice. Nowi trenerzy i dla początkujących i dla zaawansowanych. Ujeżdżanie i skoki. Fajne stajnie, konie dobrze karmione. Duży teren, maneże i kryta ujeżdżalnia-hala. Tel. 512-586-400, 608-411-973 🙂
a ile kosztuje jazda skokowa?
Trening skokowy od 45 minut do 1 godziny kosztuje 50 zł. 😀
Ostatnio byłam na Jamnej i tam trenują z Kuchejdą więc raczej się z nimi za treningi wezmę.
Odnośnie stajni to już nie szukam i nie piszcie na PW
Hej, znacie może jakąś dobrą stajnię w okolicy Pszczyny, Kobióra, Goczałkowic? Chodzi mi o ambitną rekreację, z dobrym instruktorem. Nie wożenie się w zastępie ale jakieś ciekawe cwiczenia, może małe skoki. Ważne zeby instruktor zwracał uwagę na jeźdźców i żeby konie były fajne 🙂 Znacie coś co możnaby polecic?
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
25 sierpnia 2011 09:40
W sobotę nasz znajomy Jasiu Holewik wraca ze swojej życiowej podróży...tak, tak- to ten Holewik co do Ustki dojechał bryczką 🙂 Wszystkich chętnych go przywitać informuję, że wróci on do "Zielonego Konia" w Katowicach Panewnikach przy ul. Owsianej
między godziną 14.00- a 16.00 .
Każdy kto ma ochotę osobiście lub konno może sie zjawić- myslę, że będzie mu miło 🙂
W sobotę nasz znajomy Jasiu Holewik wraca ze swojej życiowej podróży...tak, tak- to ten Holewik co do Ustki dojechał bryczką 🙂 Wszystkich chętnych go przywitać informuję, że wróci on do "Zielonego Konia" w Katowicach Panewnikach przy ul. Owsianej
między godziną 14.00- a 16.00 .
Każdy kto ma ochotę osobiście lub konno może sie zjawić- myslę, że będzie mu miło 🙂



Ja wpadnę na pewno🙂 byłam przy wyjeździe, to i w sobotę mam nadzieję,go spotkać🙂
iwona_35 ale to było już w poprzednią sobotę  🤣 a ja wczoraj odwiedziłam pierwszy raz Zielonego Konia z moim kopytnym. bardzo przyjemne miejsce, na pewno zawitamy tam jeszcze nie raz 🙂
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
30 sierpnia 2011 12:28
BYlismy, witaliśmy 🙂 Jasiu ze swoimi kopytnymi wróćili cali, zdrowi, zadowoleni 🙂 A miejsce...chyba pierwsze powstałe na śląsku gdzie się koniarze spotykali, niestety tradycja już wymarła, a szkoda, miał człowiek motywację- niedziele między 12.00- 13.00 zjeżdżali sie okoliczni koniarze na pogaduchy 😉
Czy ktoś się wybiera na AMATORSKIE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY I UJEŹDZENIU - 24/09/2011 GOŚCINIEC SIEWIERSKI? Wkrótce ma być oficjalna propozycja zawodów na ich stronie internetowej.
Ma ktoś z Was tel kontaktowy do stadniny koni "Borki" w Pawłowicach-Warszowicach ? 🙂
ew. do innej stajni w pobliżu Cieszyna- byle by były wolne 2 boksy klacz i wałach,najchetniej do 20-25km od Cieszyna 🙂
Będę wdzieczna za jakiekolwiek informacje  :kwiatek:
Czy są gdzieś dostępne wyniki zawodow w Rybniku - Mistrzostwa Śląska w skokach 26-28.08?
Na stronie szj nic nie ma.
W imieniu stajni Sonaba serdecznie zapraszam na zawody skokowe - XIV Wielka Panewnicka, które odbędą się dnia 24 września (sobota).

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września, więcej informacji na stronie stajni - http://sonaba.hpu.pl/news.php?readmore=6

Pozdrawiam! 🙂
Jakie polecacie stajnie w okolicach Tych/Mikołowa ?
Avalonis też jestem z okolic tych miast ( bo domyślam się że Ty też ) i nie mogę Ci nic godnego jak narazie polecić, Goczałkowice jakiegoś wrażenia nie zrobiły, byłam w MUSTANGU na obrzeżach Pszczyny i wrażenie kiepskie. Jeszcze jest STANDURA i PLESSÓWKA ale tam nie byłam więc się nie wypowiadam, ale mam zamiar się wybrać. Ale słyszałam że w Tychach jest dużo tego może warto objeździć ? 🙂
Standura bardzo fajna 🙂 w Łące o ile dobrze pamietam
W EquiVerso (Borynia) w Jastrzębiu Zdroju są dwa wolne boksy 🙂
znacie może jakieś fajne kluby jeździeckie w Katowicach albo niedalekiej odległości? chciałabym gdzieś zacząć trenować ale nie mam gdzie ;[
Standura to od nazwiska właściciela...? :> Czy to jakaś zbieżność?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się