sklepy stacjonarne

W Kazanowie? Niestety nie bywam. Jak już jestem w tamtych okolicach, to z koniem w przyczepie w drodze na zawody. Za daleko 🙁 Ale udało mi się kupić w Galopadzie co chciałam. Nie za tanio, ale jest.
Klami, okser ma być przy al. Niepodległości, gdzieś niedaleko hipodromu
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 sierpnia 2011 20:20
[quote author=zduśka link=topic=956.msg1103917#msg1103917 date=1313561560]

LatentPony nie masz po co jechać ... sklepu już nie ma . Ostatnio ( tydzień temu ) podjechałam do Julinka - a tam pusto, zdjęty baner a ochrona nic nie wie  🙄
żadnej informacji gdzie się przenieśli - a telefon, na który dzwoniłam nie odpowiada...
[/quote]

A wie ktoś może, gdzie się przenieśli?

Kurczę, po takim czasie czekania nie chcę już tego wędzidła. Ale chcę odzyskać kasę!  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 sierpnia 2011 01:04
Czy ktoś wie, czy okser w Sopocie jest już otwarty, znalazłam info, że niby maja otwierać sierpień 2011, ale na ich stron ie nie mogłam nic znaleźć  👿


Na początku września powinien być już otwarty.
zamawiałam od nich ostatnio i mi napisali, że jak chcę, to mogę rzeczy odebrać już 22 sierpnia w ich stacjonarnym w Sopocie.
Pasi-konik jest otwarty w niedziele? Jeśli tak, to w jakich godzinach? Zapewne jestem ślepa, ale nie potrafię znaleźć takiej informacji na ich stronie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 sierpnia 2011 12:51
ankers nie są otwarci w niedzielę. W sobotę od 10😲0 do 16😲0  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 sierpnia 2011 13:35
Byłam ostatnio w sklepie Luna w Warszawie i przyłączam się do poprzednich wypowiedzi- sklep godny polecenia 🙂 Przemiła obsługa, która wie o czym mówi, sklep fajnie zaopatrzony, chociaż wydawało mi się, że mają troszkę za mało towaru, ale dopiero się otworzyli, więc nie ma co się dziwić.

Nie podoba mi się natomiast sklep Horsepol. Niby mają wszystkiego dużo, ale jak już się szuka jakiś konkretów, to okazuje się, że w sumie nic nie ma. Z pewnością nie jest to sklep dla wymagających klientów. Obsługa chyba też nie bardzo orientuje się w temacie. Szkoda, bo mam ten sklep pod nosem 🙁
Nasturcja, dziękuję :kwiatek:.
A czy jest jakiś sklep jeździecki w Warszawie czynny w niedziele? Niestety tylko w ten dzień tam będę, a chciałabym pomacać kilka rzeczy.
Byłam ostatnio w sklepie Luna w Warszawie i przyłączam się do poprzednich wypowiedzi- sklep godny polecenia 🙂 Przemiła obsługa, która wie o czym mówi, sklep fajnie zaopatrzony, chociaż wydawało mi się, że mają troszkę za mało towaru, ale dopiero się otworzyli, więc nie ma co się dziwić.

Nie podoba mi się natomiast sklep Horsepol. Niby mają wszystkiego dużo, ale jak już się szuka jakiś konkretów, to okazuje się, że w sumie nic nie ma. Z pewnością nie jest to sklep dla wymagających klientów. Obsługa chyba też nie bardzo orientuje się w temacie. Szkoda, bo mam ten sklep pod nosem 🙁




Mam to samo zdanie co ty na temat Horsepolu . Bylam , niby fajne rzeczy , bo duzo . Ale rozmiarowo kuleją , rozmiaru dla mojego jednego konia wogóle nie  bylo  .
A co do obsługi to są malo rozgarnięci < jak ja bylam to tak bylo > , i nie widać u nich doświadczenia na temat koni .
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 sierpnia 2011 14:09
ankers w sklepie Luna jest chyba możliwość otwarcia sklepu poza godzinami pracy, ale musiałabyś zadzwonić i dokładnie dopytać. Taka możliwość jest na pewno w sklepie horseteam, tylko że trzeba się wcześniej umówić i niestety sklep ten nie jest w samej Warszawie, a w Łomiankach, kawałek za miastem.

Łaciaty ja również doświadczenia żadnego u obsługi nie widziałam. Jest taki straszy Pan, który chodzi za Tobą krok w krok, czujesz się jak złodziej i masz ochotę jak najszybciej wyjść, bo wciąż patrzy Ci się na ręce w mało dyskretny sposób. Fakt, że można u nich czasem znaleźć okazje. W zeszłym roku kupowałam fajne derki polarowe po 50 zł.
ankers w sklepie Luna jest chyba możliwość otwarcia sklepu poza godzinami pracy, ale musiałabyś zadzwonić i dokładnie dopytać. Taka możliwość jest na pewno w sklepie horseteam, tylko że trzeba się wcześniej umówić i niestety sklep ten nie jest w samej Warszawie, a w Łomiankach, kawałek za miastem.

Łaciaty ja również doświadczenia żadnego u obsługi nie widziałam. Jest taki straszy Pan, który chodzi za Tobą krok w krok, czujesz się jak złodziej i masz ochotę jak najszybciej wyjść, bo wciąż patrzy Ci się na ręce w mało dyskretny sposób. Fakt, że można u nich czasem znaleźć okazje. W zeszłym roku kupowałam fajne derki polarowe po 50 zł.




Mialam to samo , starszy pan był dośc bardzo nachalny i obserwował mój każdy ruch . Ja w zeszłym roku na zime zdobyłam tam raz piękną puchową derkę i jakieś szczotki 😉 Ja kiedyś jak zapytałam który z dwuch produktów jest bardziej skuteczny dla koni to zastanawial się przez 10 minut co mi odpowiedziec .
Choć niektóre rzeczy w tym sklepie według mnie są godne polecenia , niektóre ich produkty są fajne .
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 sierpnia 2011 14:26
Łaciaty ja jak zapytałam czy mają szampon dla koni gniadych, to wmawiali mi, że takich szamponów w ogóle nie ma, że szampony do danej maści to są tylko dla siwych 😀 Jak chciałam kupić jakiś środek dla konia z problemami skórnymi, to zaproponowali maść na obtarcia, dowiedziałam się również, że wędzideł ze stali nierdzewnej nie produkuje się pustych. Oj, historii takich jest mnóstwo, jednak mimo wszystko warto tam czasem zajrzeć, aby wyszukać okazji, ewentualnie jakieś drobne zakupy typu właśnie szczotki itp.
Kurczak, dzięki za odpowiedź. Jakoś to rozegram 🙂.
Łaciaty ja jak zapytałam czy mają szampon dla koni gniadych, to wmawiali mi, że takich szamponów w ogóle nie ma, że szampony do danej maści to są tylko dla siwych 😀 Jak chciałam kupić jakiś środek dla konia z problemami skórnymi, to zaproponowali maść na obtarcia, dowiedziałam się również, że wędzideł ze stali nierdzewnej nie produkuje się pustych. Oj, historii takich jest mnóstwo, jednak mimo wszystko warto tam czasem zajrzeć, aby wyszukać okazji, ewentualnie jakieś drobne zakupy typu właśnie szczotki itp.





Oh , oni mają własną teorie co do takich rzeczy 😉 Ja się w tym sklepie w derkach zakochałam , czasem jak są jakies kolekcje to się bardzo fajne zdażają ale czasem nie ma ich wogóle .
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 sierpnia 2011 17:38
ankers zostaje jeszcze Decathlon, ale to już wiadomo  😉 nie typowo koński sklep
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
26 sierpnia 2011 08:49
a ja horsepol bardzo lubię zawsze dostaje to czego szukam . Może dlatego,że mam kuca :P i ceny fajne. A obsługa-no cóż....nie można mieć wszystkiego. :P
Pasi Konik na wilanowskiej...mhm zaczyna być moim ulubionym sklepem,niby wpadam zawsze po 1 rzecz  a wychodzę z dwiema torbami pierdół
dziś się dowiedziałam,że mój ulubiony łódzki sklep gnl zmienia lokum i będą mieli 160m kwadratowych! jutro będę wiedzieć więcej szczegółów
Karla, owo 160m ma się ponoć mieścić na ul. Więckowskiego 🙂
zapisalam nazwe tak, ze nie umialam rozczytac...ja Lodzi nie znam wiec trudno  bylo zgadywac
tak czy tak brzmi ciekawie
a ja horsepol bardzo lubię zawsze dostaje to czego szukam . Może dlatego,że mam kuca :P i ceny fajne. A obsługa-no cóż....nie można mieć wszystkiego. :P







Możliwe 😉 W sumie tanio , czasem można znaleźć sporo większych rozmiarów np. derek , bo ochraniacze mają do M bodajże , czasem chyba sa L-ki .
A co do obsługi , to teraz w sklepach jezdzieckich mało profesjonalnych ludzi pracuje < choć są wyjątki > .
Racja , nie mozna miec wszystkiego nawet jak by się bardzo chciało . . .  Ja ostatnio polubiłam pasi-konika 🙂 Ja mogę polecic derki w horsepolu bo sa naprawde super , fajna jakość ładne wykonanie , mają też dużo wędzideł .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 sierpnia 2011 17:55
Otwarcie Oksera już w czwartek!
Pon - Pt 10-19, sob 9-15
al. Niepodległości 642/644
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 21:55
O matko GNL zmienia lokalizacje  👀 nie na czasie jestem.
Mnie obecna bardziej odpowiada ale nie jest źle, centrum też spoko  😎
A wiadomo kiedy przeprowadzka i planowane nowe otwarcie?
Koniec września jakoś będą w nowym miejscu. Nieważne gdzie ważne że większy lokal będzie;-)
Był ktoś już w nowym okserze?  😀
w gnl piatek i sobota jakies ekstra promocje🙂
Katowice, Owsiana, czy obsługują kobietki na które sklep jest zarejestrowany? Czyli Monika Stysz lub M. Madej???
Nie wiecie, gdzie w Warszawie w stacjonarnym dostanę jakieś w miarę tanie (do 100zł) derki polarowe? :kwiatek: Jakiś czas temu były chyba promocje w horsepolu, nie orientujecie się, jak to teraz wygląda?
Czy ktoś wie jak dojechać od Piaseczna do nowej siedziby sklepu Koński Świat? Ul . Złotej Wilgi 11 w Konstancinie?
Atamanka, w Pasi Koniku są dwie na stronie internetowej. Wielki plus tego sklepu to fakt, że można zamówić towar i potem go bez problemu zwrócić, jeśli nie będzie pasował lub po prostu nie spełni Twoich oczekiwań. Bo w sumie nie wiadomo, co mają na magazynie. Na stronie Mustanga także znalazłam dwie. Warto też zadzwonić do sklepu i się spytać  😉

asds, polecam stronę Jak Dojadę http://warszawa.jakdojade.pl/, lub Targeo http://www.targeo.pl/. Bardzo łatwo tam wszystko znaleźć, a ciężko tak powiedzieć, jak się nie wie, gdzie mieszkasz  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się