Kącik Ujeżdżenia

tak, też oglądałam, komentatorzy mówili wiecznie to samo, czyli następne ruchy w programie, i 'bellisimo' szczególnie przy przejazdach Truppy  😎
lostak
Chyba od niedawna pod siodłem, niesamowicie lekka ale też strasznie nieregularna. Jak się dziewczyna ogarnie będzie cukiereczek  😍
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 sierpnia 2011 22:38
Nikt się nie wybiera na MWiM? 🤔 [[a]]http://www.skjbajardo.pl/images/stories/mwim-a%20skj%20bajardo%20augustowek%20.pdf[[a]]
oti   Everybody lies...
28 sierpnia 2011 11:45
Ja się wybieram 😀 Na rundę młodych jeźdźców.
Ma ktoś foty z ZO z Kwidzyna? Jak tak to chętnie bym zobaczyła.
Nikt się nie wybiera na MWiM? 🤔 [[a]]http://www.skjbajardo.pl/images/stories/mwim-a%20skj%20bajardo%20augustowek%20.pdf[[a]]


Wybiera się, wybiera 🙂 A wiadomo już może czy zawody będą 3 dniowe czy jednak 2? Z tego co wiem to po 28 miała zapaść decyzja.

Podłączam się do prośby o fotki z Kwidzyna  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2011 07:34
Zgłoszenia były do wczoraj, więc myślę, że zaraz powinna decyzja zapaść 🙂
karolina_, Ja mam mnóstwo, ale jedynie naszego teamu 😉
Mam pytanko. Znacie jakiegoś dojeżdżającego trenera ujeżdżenia z okolic Poznania, Piły lub Bydgoszczy? Mieszkam w Szamocinie niedaleko Chodzieży. Bardzo proszę o pomoc  :kwiatek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 sierpnia 2011 11:12
Jesli ktoś chciałby zobaczyć jak męczyliśmy sie przez ostatnie 4 dni, zapraszam:
http://www.stajnia-centurion.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=87&Itemid=76
Bardzo mi się podoba ekspresyjność pani trenerki 😀 Jak się z nią pracowało? 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 sierpnia 2011 11:26
fajnie, jest bardzo zaangazowanym i fajnym trenerem. prawdopodobnie kolejna klinika to juz nie bedzie 2 razy po dwa dni tylko 4 x po dwa dni x10 koni każda, takie jest zainteresowanie.  o czymś swiadczy 😉
rybka   Różowe okulary..
30 sierpnia 2011 11:37
Klinika była FANTASTYCZNA!!!!! BB jest otwarta, wesoła, kompetentna, rzeczowa, miła....( no dobra, bo wyjde na lizusa  😜 ) Lostak wielkie dzięki za miłą atmosferę  :kwiatek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 sierpnia 2011 11:40
ccciiiiiii..... 👀  bo sie wyda 😎
To musi być świetna sprawa 🙂 Jak kupie sobie kieeedyś innego konia, to muszę się do Ciebie Lostak wybrać na kliniki 🙂 Z moim kucykiem, to nie ma się co pchać  😉
rybka, opowiedz coś więcej. 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 sierpnia 2011 11:47
No to faktycznie sie kobieta nabiegała i namachała wszystkimi częściami ciała 😀 Ale Karino (ten izabelowaty kuc) dostał szyjska 😲 😲
rybka   Różowe okulary..
30 sierpnia 2011 11:51
Jasnowata, każdy kucyk wart jest poprawnego nauczania.
rybka, opowiedz coś więcej. 🙂

Trudno opowiedzieć to słowami... Mogę krótko powiedzieć, mamy wielki problem od lat, dostaliśmy rozwiązanie, a teraz konsekwencja ze strony mojej Trenerki, mojej i chęć współpracy ze strony konia (wreszcie 🙂 ) i oby do następnej kliniki po kolejną korekte i następną pracę domową.
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 sierpnia 2011 11:52
No to faktycznie sie kobieta nabiegała i namachała wszystkimi częściami ciała 😀 Ale Karino (ten izabelowaty kuc) dostał szyjska 😲 😲

a jego corka karotka tez jest dwa razy wieksza, poszukam jakiegos zdjęcia, akurat jak jezdzili z birgitt nie bylo aparatu🙁

mam, choc to nie najlepsze ujecie
Rybka, ale to konik polski. 🙂 Wstyd się pokazać wśród tych szlachetnych, pasażujących koni 😉

A tak jeszcze co do kliniki, to każdy uczestnik zna angielski? Tzn, bo widzę, że i dzieci brały udział. jak z językiem? Czy może dla czynnych uczestników tez jest tłumacz?
rybka   Różowe okulary..
30 sierpnia 2011 12:01
Jasnowata, widziałma Cię w Bajardo i zapeniam Cię, że na tej klinice nie był tylko Lostakowy Otello, ale też "kucyki pospolite", warto uczyć się na każdym koniu dobrej jazdy, bo nawet mając Totka a nie potrafiąc na nim jeździć i wydobyć jego dobre strony nie odniesie się sukcesu. Co do języka, dzieci obecnie lepiej mówią po angielsku od dorosłych, a Birgitt mówi bardzo obrazowo i tłumaczy dokładnie, że nawet z kiepską znajomością języka łatwo Ją zrozumieć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2011 12:54
ja wiem, że to jeszcze trochę czasu, ale:
szukam osoby, która wybiera się 11.09. na MP na Partki i będzie jechała z/przez Lubin (woj. dolnośląskie, koło Legnicy, Głogowa) i ma jedno wolne miejsce w aucie, żeby zabrać pewną małolatę - znaczy mnie - w obie strony  :kwiatek:
Nie wiem czy to odpowiedni wątek ale jakie znacie strony handlowe/ogłoszeniowe w Niemczech , Danii, Holandii, Szwecji itd.
Przymierzam się do kupna i chciałabym mieć jakieś rozeznanie co można otrzymać za naszymi granicami.

jeśli to nie ten wątek to przepraszam.  Dziekuje  🙂 🙂 🙂
lostak, czadowa galeria 😀 A BB to niemal "tańczy" na tych fotach, cóż za ekspresja! Chyba rozumiem o co chodzi z obrazowym tłumaczeniem 😎
Dla zainteresowanych:

Mistrzostwa Niemiec mlodych koni (Ujezdzenie):

Callaho`s Benicio po Bellisimo czempionem 6-latkow z 9,4
Sungai v. Sorento czempionem 4-letnich klaczy i walachow z 9,5
Catoo po Con Air czempionem 4-letnich ogierow z 9,0

Jutro 3-latki klacze i walachy, 3-latki ogiery oraz 5-latki.

😀
Anka, dołuj nas dalej 😉
Eee tam, nie ma sie co dolowac. Ja tez tam tylko w cywilu stac i obserwowac moge. 😉

Callaho`s Benicio (filmik z Mistrzostw)



Catoo (filmik z pokazu ogierow w zimie)


mtl   I M Equestrian
04 września 2011 08:25
aaaaaach  💘 idę dalej oglądać...  😜
Mnie to też nie dołuje - to świetnie, że gdzieś są - i są hodowane - takie konie 😜 A ponieważ właśnie są, to oznacza tylko tyle, że z czasem będzie ich coraz więcej - a to jest zdecydowanie budujący fakt 😎
Anka, mam raczej na myśli oceny, które u nas na MPMK są wręcz nieosiągalne 😉

quantanamera, z tym się zgadzam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się