Pensjonaty we Wrocławiu

😁Ja się dopiero zbieram do stajni 
ja wstałam o 11
ale taggi - Max dzisiaj  również chodził rewelacyjnie, - więc chyba trzeba częściej  😁

najlepsza z tych wszystkich imprez końskich jakie do tej pory były, fajnie - dużo znajomych, fajnie pogadać, bardzo dobrze się bawiłam, zabrakło jeszcze trochę osób, może nie wiedziały
ale więcej integracji powinno być i jeszcze więcej osób, bo ludzi niektórych znam z twarzy, lub z volty po nicku a tak to nie poznam w życiu jeszcze z wadą oczu  😁
Zairka też masz guza ?  😁
a ja wstałam koło 10, jakoś strasznie nie zmęczona 😉 Również dzisiaj treningowo, zdecydowanie na plus-także coś jest w tym poimprezowym stanie
epk a jak długa jest ta kolejka?  ; DD
A nie wiem, pytaj najlepiej forumowej Bombal 🙂
ovca   Per aspera donikąd
13 sierpnia 2011 21:06
A dokąd poprzenosili się ludzie ze strachowic?
Bodajże "4 osoby" przeniosły się do Nas, do WKS'u 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 sierpnia 2011 20:57
Brawo dla Lizawic za dzisiejsze zawody towarzyskie!!! 😅
normalnie mistrzostwo swiata, chyba nikt nie narzekal, wszystko zrobione na Tip Top 😅
dokladnie! Wszystko świetnie przygotowane i bardzo ładny parkur 🙂
oo była impreza jeździecka a mnie we Wro nie było 🙁 szkoda, że przegapiłam!

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 sierpnia 2011 06:30
branka - nic się nie martw! Lila zrobi Ci trzy takie imprezy z radości, że wróciłaś 💃 Już mi wspominała ostatnio, że chętnie by sobie manicure zrobiła 😉
No Max też na manicure czeka 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 sierpnia 2011 07:29
To wprawdzie nie związane z jakimkolwiek pensjonatem,ale nie wiem gdzie zapytać o to gdzie mam zawieźć do zbadania próbki krwi konia na badanie enzymów wątrobowych-wet kazał mi zadzwonić do laboratorium zapytać się o czas transportu i o jakiś odczynnik...Z góry dziękuje za pomoc,bo nie wiem gdzie mam dzwonić.Wprawdzie znalazłam jakąś tam stację sanitarno epidemiologiczną we wrocławiu,ale nie widzę żeby przyjmowali coś takiego do badania.
Jeśli jest jakiś wątek gdzie moje pytanie bardziej pasuje to proszę o przeniesienie :kwiatek:
Incognito Akademia rolnicza we Wrocławiu- a dokładnie Uniwersytet przyrodniczy obecnie.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 sierpnia 2011 07:48
Dziękuje :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 sierpnia 2011 11:59
:kwiatek: dzięki
Wie ktoś coś może na temat s tajni w Bolkowicach? była bym wdzięczna gdyby ktoś udzielił mi informacji o właścicielach i stajni...
:kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
19 sierpnia 2011 14:48
Ile kosztuje teraz boks na Partynicach? chodzą plotki że przekroczył magiczną granicę 1000zł, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć  😉
Cześć,
Właśnie rozważałam wstawienie konia do stajni w Smolcu, ale doszły mnie plotki, że szykuje się tam teraz jakaś podwyżka - czy ktoś wie czy to prawda? Jeśli tak to o ile ma wzrosnąć opłata za boks?

Przyłączam się też do pytania ovcy - na Partynicach boks poszedł aż do 1000 zł?  🤔
ansala - podwyżka była w lipcu o 50 zł - teraz od lipca 800 zł kosztuje Smolec
ansala - podwyżka była w lipcu o 50 zł - teraz od lipca 800 zł kosztuje Smolec


A to spoko, bo właśnie mnie doszły słuchy, że planowana jest kolejna podwyżka i chciałam być pewna czy to prawda.
Dzięki za info 🙂
a to nic nie wiem, najlepiej przedzwoń i spytaj właściciela - będziesz mieć pewność 😉
Mam prośbę :kwiatek:
Mogłby ktoś zsumować jak na chwilę obecną wyglada sprawa ze stajniami we wrocławiu? Wybieram się tam na studia i chciałabym zabrać ze sobą konia. Rozeznania żadnego nie mam (z wyjatkiem tego co mogłam wyszperać na necie), dlatego byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedź :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
29 sierpnia 2011 10:38
Zaraza przejrzyj wątek 😉 jaka cena i część miasta Cię interesuje?
Dołączam się do pytania Zarazy 🙂 Dla mnie ważne sa w sumie wybiegi i warunki do jazdy 😉
a to nic nie wiem, najlepiej przedzwoń i spytaj właściciela - będziesz mieć pewność 😉

He he, pytanie w takiej sprawie właściciela nie daje pewności nigdy 🙂
(szczególnie przy poszukiwaniu boksu)
(oczywiście to uwaga ogólna, a nie do jakiegokolwiek właściciela jakiejkolwiek stajni)

W Smolcu było zawsze nieźle, teraz jeszcze się poprawia, więc warto rozważyć. Jest jeden boks wolny w stajni angielskiej (i widzę, że słoma leży i czeka na nowego lokatora).
no w czasie przyszłym to wiadomo, że pytanie bez sensu, ale zapytanie o podwyżkę w najbliższych 3 mcach chyba ma sens,  jak już chodzą ploty, że ma być w najbliższym czasie
ovca część miasta jest mi obojętna, byle byłby w miarę normalny dojazd komunikacją miejską 😁 z ceną też tak trudno określić, bo ja prawie wioskowa jestem i nie do końca znam ceny "obowiazujące" we wrocku... Myślę że coś około 700-800 zł byłoby takie realne. Do tego marzyłaby mi się hala.
Dlatego właśnie pytam, bo w sumie trochę stajni powynajdywałam, ale nie wiem jaki jest do nich dojazd,a to w moim przypadku jeden z największych problemów...
ovca   Per aspera donikąd
29 sierpnia 2011 14:34
Najlepszy dojazd masz na Groblę, bo to środek miasta 😉  do Ramiszowa jeździ bus, pksy do Wojnarowic, Lizawic, Gałowa, w sumie nic więcej nie przychodzi mi chwilowo do głowy.

warunki w każdej z tych stajni były wałkowane po pięć razy w tym wątku, ale najlepiej samemu pojechać i sprawdzić 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się