Książka skarg i wniosków

Mnie też bardziej podoba się wygląd voltopirów.

Na razie ciężko mi się jeszcze  połapać, bo trochę inaczej niż wcześniej, ale jest bosko  :🙂
kpik   kpik bo kpi?
03 grudnia 2008 22:14
jesli chodzi o voltopiry - kolory są przyjemniejsze bo bardziej stonowane
ale ikonka 'nowych' postów jest bardzo niewyraxna jak dla mnie ;]

ale bede siedziała na revolcie bo nazwa bardziej lezy

edit: czy dało by się zrobić żeby po kliknięciu w nick pojawiał się on boldem w okienku szybkiej odpowiedzi? zamiast otwierać profil użytkownika - do tego jest juz odnośnik poniżej zdjęcia
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 grudnia 2008 01:03

Jest ogólnie wspaniale respect:, w końcu na własnym.  :  :th_icon_horse2:

Na voltopirach jest znacznie mniej krzykliwie w kwesti barw, lepsze ikonki.
Można tu jeszcze dostać tyci oczopląsu dlatego jestem za jeszcze większym upraszczaniem

Z sugestii:
- zlikwidowałabym całkiem ikonke po prawej w poscie obok"zapisane" - kzyliwa, rozprasza, przeszkadza, sam napis wytarczy
-  kontrastowe podkreślenia w postach pod datą i nad podpisem.  Wprowadzają chaos wizualny, jakby przecinają post na trzy części, tworząc wrazenie osobnych postów , mozna np. zrobić kreskę w barwie jasnego bezu , stonowaną
- w ikonkach pod avatarem zmieniłabym barwy na barwy intonacji forum brąz-bez. Bo tez niepotrzebnie rozpraszają
- wyróżnienie cytowania bardziej sie odznacza niż kolejne posty, bo jest na zbyt ciemnym tle- takie duze ciemne okno. Ramka wystarczyłaby, z tłem białym lub bezowym.
- w normalne odpowiedzi gdy pojawia sie podglad innych postów -Mozna by było kolorem
(kontrastowym) zaznaczyć autora- by bylo widac mocniej

🤔zczeka:  za pracę chciłam napisać o ikonkach naszych, a one pojawiły się jak tylko zaczęłam o tym pisać - czytacie mi (nam) w myślach ? 👍 👍 👍
A teraz już lepiej to wygląda? 🙂
bardzo mi się podoba nowa gwiazdka przy nowych postach!
Dziękuję

tak jeszcze zapytam
co ze zdjęciami?
z automatu zmniejszają się do jakiego formatu?
Bo zaszłam posprzątać do ogłoszeń i aż oczy bolą

poruszam się poruszam i wiem co jeszcze
jak napisze post i wyśle to bym chciała by mnie odsyłało do tego wątku i pokazywało mi mój post jako ostatni a nie do działu
aaaa juz widze ze to trzeba zaznaczyć taką opcję 🤔
Gzie jest zdjęcie Qantanamery?
Ed, chcesz ołtarzyk urządzić przed nim?  😉


Nowe, stare emotki, jeeee  😅 😍
Tamte mnie do szału doprowadzały.

Plus za przeniesienie gwiazdki na lewą stronę tematu, jak była z prawej, to się nie mogłam połapać w które tematy już wchodziłam.
a czy dałoby się pozmieniać też ciut ten błękitno szaro niebieski lejałt? Bo mnie szczerze mówiąc bardzo nie podoba się te voltowe różowo mdłe kolorki.

Mnie się osobiście bardzo podoba styl grona, nie dałoby rady chociaż tych windowych ikonek pod postami i przy tematach pozmieniać na jakieś takie estetyczniejsze?
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2008 07:16
a czy dałoby się pozmieniać też ciut ten błękitno szaro niebieski lejałt? Bo mnie szczerze mówiąc bardzo nie podoba się te voltowe różowo mdłe kolorki.


jak już to na jednym forum, bo mnie się bardzo podobają te voltowe kolorki.

a mnie się podobało bardziej przed tymi nocnymi zmianami...😀 teraz jakoś za czerwono, mało wesoło🙂
jaki ołtarzyk?Chce powzdychać cichutko.

Aby ułatwić adminowi pracę będę czyścic ten wątek ze zbędnych uwag bo ciężko jest wyłuskiwać to co do zmiany wśród luźnych postów
proszę wiec was o umieszczanie tu konstruktywnych uwag i wniosków a z cała reszta rozmowy przenieście się do innego wątku
Quancik

skoro wielu ludziom się podoba wygląd voltopirów, ale ideologicznie chcą się re-voltować... to może dałoby radę dać ten voltopirowy brąz/bordo po bokach zamiast szarości?

te czerwienie też mi nie leżą, bardziej brązy, brunatności, borda, szarości, czerń. (np. kolor skrótów do działów forum nad i pod postami w wątkach).
np. loginy dużo bardziej mi pasują po prostu czarnym (ciemnoszarym) boldem


podobnie jak dorotheah byłabym za rozjaśnieniem interlini w jednym poście (pomiędzy odpowiedź... treść... podpis), za to poszczególne posty mogły by być wyraźniej oddzielone kolorem (np. mocniejszy brąz jako obramowanie całej tabelki) i grubością

rozpraszające są też te napisy "odpowiedź#..." można by je odboldować, niechby sobie były ale nie wybijające się z tesktów

a widzieliście jakie jajo? zmienia się *upa na pupka. Dupa dupa dupa dupa 😀

Inne wulgaryzmy też się zmieniają? Kurwa się zmienia

Reszta się nie zmienia  😂
kpik   kpik bo kpi?
04 grudnia 2008 09:31
coraz bardziej mi się tu podoba 🙂 przesunięte gwiazdki to jest to, mniej ikonek pod avatarek tez super.

quanta tylko pamiętaj zeby robić sobie przerwy na odpoczynku troche!!
deborah   koń by się uśmiał...
04 grudnia 2008 10:56
Quanta jeszcze raz dziekuję i gratuluję. po nocy wiele zmian, voltopiry są wspaniałe..

Aurelia, działasz inspirująco 😉

Co z ikonką PW? W tym momencie mam śliczny czerwony krzyżyk.

Mam jeszcze jedną sugestię. Czasem pamiętamy, kto założył wątek ale nie możemy sobie przypomnieć tytułu. Myślę że przydałby się odnośnik w stylu "pokaż wszystkie wątki założone przez użytkownika".
abre, najlepsze, że w PW się to zmienia. 😀 Tzn ja właśnie przy okazji PW się o tym dowiedziałam. To się dzielę spostrzeżeniami 🙂

co do wątków, to chyba już trudno nie będzie znaleźć, skoro działa wyszukiwarka. Wpisujesz słowa klucze i wyskakują wątki.
Wszystko gra, jeśli pamiętam treść wątku.
Kiedyś szukałam wątku, w którym znalazłam fajny link. Wiedziałam, że wątek założyła sznurka i był na T. Wtedy ta funkcja bardzo by mi się przydała. Niestety musiałam się przekopać przez kilka tysięcy postów przez nią napisanych.

edycja kosmetyczna 🙂
No no, trochę oswoiłam się już z tym forum i przyznaje: choć początki były trudne, to jednak organizacja i opcję w zakładce profil robię wrażenie.

Quanta, wielki szacun  👍
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 grudnia 2008 12:59
sznurka, tego twojego różu kiedy moderujesz, praktycznie nie da sie odczytać (jest za jasny i zlewa sie z tłem postów). Moze pisz normalnie - na czarno - tylko sie podpisuj?

bedzie fiolet zatem


duzo lepiej 🙂 dzieki 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 grudnia 2008 13:30
Quanta

Od razu lepiej bez tych krzykliwych ikonek, oczy już nie bolą.
Co raz milej tu i przyjemniej,  juz mi się tu podoba bardziej niz w starych wersjach (szczególnie na voltopirach, ideowo wolałabym na re-volcie) .

Jeszcze tylko dostaje oczopląsu , wiec byłabym za zmianą:
(...)byłabym za rozjaśnieniem interlini w jednym poście (pomiędzy odpowiedź... treść... podpis)(...)

rozpraszające są też te napisy "odpowiedź#..." można by je odboldować, niechby sobie były ale nie wybijające się z tesktów

te napisy "odpowiedz" mozna by np rozjaśnić, bez pogrubienia by były mniej widoczne niz czcionka całego posta.

a widzieliście jakie jajo? zmienia się *upa na pupka. pupka pupka pupka pupka 😀


🤣 🤣 🤣 🤣
O kurka wodna, w ogóle o tym zapomniałam! To był test słownika i autokorekty 🤣
Mam tak zostawić? To będzie baaardzo kulturalne forum w takim razie :P

Huh, naprawdę się uśmiałam 🙂


A ja mam pytanie o "Newbie" pod loginem. To się z czasem (ilością napisanych postów) zmieni na coś innego czy tak zostanie?
deborah   koń by się uśmiał...
04 grudnia 2008 14:29
zmienia się chyba bo u kogoś widziałam jr cośtam


a dałoby się sprawić żeby kliknięcie na czyjś nick spowodowało wstawienie go do szybkiej odpowiedzi? przywykłam do tego luksusu na volcie 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 grudnia 2008 14:33
zmienia się chyba bo u kogoś widziałam jr cośtam
m0niSk4 ma status Jr. Member (jako jedyna na razie 😉)
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=mlist;sort=posts;start=0


takie cos znalazłam:
od 1 do 50 postów -> newbie
od 50 do 100 postów -> junior member
od 100 do 500 postów -> member
powyżej 500 postów -> senior member

tutaj bedzie taka sama zasada?
deborah   koń by się uśmiał...
04 grudnia 2008 14:40
o wlaśnie... wiedziałam że coś z juniorem 😀
To ja jeszcze raz apeluję o to, żeby przy spisie użytkowników były z boku numerki.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
04 grudnia 2008 16:35
Nie mogę się powstrzymać żeby nie sprawdzic : pupka .

Bardzo podobają mi się te gwiazdki zamiast napisu nowy! 🙂😉

edit: O rany, działa 😀 ALe nie ocenzruowałaś niektórych słów, sprawdzałam 😉
Proszę o określenie wielkości podpisów 😀
daloby rade zrobic tak, ze jak jestem na forum niezalogowana i chce napisac posta, to pojawi sie jednak ikonka 'odpowiedz' ktora mnie przekeiruje do logowania a potem automatycznie do odpisywania? niestety teraz jak jest sie niezalogowanym to nie da rady kliknac odpowiedz, bo fizycznie tego nie ma 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się