Pensjonaty we Wrocławiu

ovca dziękuję :kwiatek: właśnie te dojazdy mnie najbardziej męczyły, bo co do warunków to czytałam (swoją drogą niby zwykłe forum, a taka kopalnia wiedzy wszelakiej :hihi🙂 teraz pozostaje mi się przejechać się po stajniach 🏇
Są na dzień dzisiejszy wolne 2 boksy w Platanie, wiek ktos może?
Najlepszy dojazd masz na Groblę, bo to środek miasta 😉 

na grobli chwilowy brak miejsc i kolejka na parę osób  jak tylko coś się zmieni to damy znać. 
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 sierpnia 2011 09:00
Lizawice brak miejsc, moze od pazdziernika cos sie zwolni
Przeraża mnie ten brak miejsc wszędzie. To może łatwiej będzie, jesli zadam pytanie tak: Czy zna ktoś stajnie z halą oddaloną od Wrocławia (mieszkam w centrum, okolice Dworca PKP) nie więcej niż 20 km, gdzie JEST wolny boks? Czas nagli, za miesiąc musze juz gdzies stanąć. Dzięki z góry za odp.
Strzała, zadzwoń do Ozorowic, z PKP będziesz miała jakieś 25km. Zdaje się, że jest obecnie jedno miejsce - kolejka też jest, ale może się wstrzelisz.
Strzała a w Smolcu próbowałaś?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 sierpnia 2011 13:48
http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_galow
a to🙂? Tam chyba są miejsca.Jakiś czas temu z ciekawości pytałam i były, więc niewykluczone, że są nadal i przystanek blisko.

ps: sorki pominęłam fakt, że szukasz stajni z halą
ovca   Per aspera donikąd
31 sierpnia 2011 14:22
W Gałowie jeden boks podobno ma się zwolnić, chwilowo jest trochę tłoczno- 30 koni 😉
Strzała, zadzwoń do Ozorowic, z PKP będziesz miała jakieś 25km. Zdaje się, że jest obecnie jedno miejsce - kolejka też jest, ale może się wstrzelisz.

Od września wszystko pełne także "fizycznie". Można się wpisać do kolejki 😉
Brak miejsc, bo w ostatnim okresie zamknęły się dwie duże stajnie..
na 100% są miejsca w Krzyżanowicach, która otworzyła nową karuzelę z fajnym podłożem i generalnie zaczyna się "coś" dziać w tym temacie.. 😉
W Wierzbnej też jest jeden albo dwa boksy.
TYle, że to nie 20 km 🙂
Stałam w Krzyżanowicach. Nie polecam i to bardzo. Byliśmy też w Ozorowicach. Polecam bardzo!
Też tam stałam, mimo wszystko, jak tam jestem (a coraz częściej tak bywa) to polepsza się moja opinia o tym miejscu. Dobrze ścielone, ogrodzone padoki i mili stajenni. Zreszta - niech każdy kto chętny się przekona.
Shantowa, a p. Antek dalej tam jest?
Shantowa, właśnie byłam i całkiem nieźle wszystko wyglądało, tylko ze na forum same fatalne opinie o tym miejscu. Ozorowice wiadomo, ze ósmy cud świata, ale co za tym idzie brak wolnych miejsc. Chyba jednak kolejkę do Ozorowic przeczekam w Krzyżanowicach.

ovca, w Gałowie jest hala? bo w wyszukiwarce nie jest oznaczona hala, a na stronie tez nie ma zadnej informacji na ten temat.
ovca   Per aspera donikąd
01 września 2011 09:21
Strzała nie 😁
wcześniej dało się dojeżdżać na halę do Samotworu, teraz jest to niestety niemożliwe.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
01 września 2011 09:28
[quote author=Strzała link=topic=170.msg1117964#msg1117964 date=1314792121]
Przeraża mnie ten brak miejsc wszędzie. To może łatwiej będzie, jesli zadam pytanie tak: Czy zna ktoś stajnie z halą oddaloną od Wrocławia (mieszkam w centrum, okolice Dworca PKP) nie więcej niż 20 km, gdzie JEST wolny boks? Czas nagli, za miesiąc musze juz gdzies stanąć. Dzięki z góry za odp.
[/quote]

w Borowej powinny być wolne miejsca
epk nie mieszka tam, dorywczo przychodzi pilnowac i karmic swoje.. koty 😁
Strzała to sie pewnie spotkamy :kwiatek:
Shantowa, jak dla mnie dopóki tam jest choćby dorywczo to nie ma co nawet rozważać pozostałych plusów i minusów. Za stara jestem na wysłuchiwanie najcięższych wyzwisk - nawet skierowanych do kogoś innego.
epk zgadzam się w 100 % ! póki Antek tam jest, nawet nie ma co rozważać....
ovca   Per aspera donikąd
01 września 2011 21:04
Czy  we Wro jest do pożyczenia jednokonna bukmana? wypożyczalnie mają podwójne, wszyscy zresztą też 😉
a tu ktoś próbował?

http://re-volta.pl/stajnie/info/kj_picador_dziuplina

nie wiem czy to będzie reklama (najwyżej Kasia skasuje 😀 nie dawaj mi bana :P) ale chciałam pokazać tylko jak wygląda taka jedna stajnia:



akurat niepozamiatane .. 🙁








Czy  we Wro jest do pożyczenia jednokonna bukmana? wypożyczalnie mają podwójne, wszyscy zresztą też 😉


ovca Jacek miał jednokonną: Jacek Lipiński - 666 288 539
Wergeel, jasne ze próbowałam, nie było wolnych miejsc a dojazd tam zajął mi jakąś... godzinę. I to nie w godzinach szczytu. Teraz są w Picadorze wolne boksy?

Moze mi ktoś na pv podesłać telefon do właściciela Krzyżanowic?
nie pisałabym tego gdyby ich nie było. ja tam mam konia od jakoś 5 lat, dojazd z Krzyków to jakieś 40 min spokojnej jazy, teraz otworzyli to rondo na Wojnowie więc wahadełka i korków już tam nie ma. Nie chodzi o to, że ja tu kogokolwiek namawiam na tą stajnię, ale trochę dziwi mnie fakt, że ludzie chcą trzymać konie za 500 zł u chłopa, albo w stajniach z kiepskimi podłożami i infrastrukturą, albo ich brakiem w ogóle. A później ktoś wchodzi na "Pansjonaty we Wr..." chciałby czegoś się dowiedzieć, a wychodzi na to, że Wrocławiu nie ma gdzie konia postawić - praktycznie każda strona miasta ma jakąś stajnię na poziomie i jest w czym wybierać .. !
Witam,
Czy moglibyście wypisać wszystkie pensjonaty w okolicach Wrocław- Leśnica.
Z góry dziękuję
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 września 2011 08:34
[quote author=ovca link=topic=170.msg1119564#msg1119564 date=1314907488]
Czy  we Wro jest do pożyczenia jednokonna bukmana? wypożyczalnie mają podwójne, wszyscy zresztą też 😉


ovca Jacek miał jednokonną: Jacek Lipiński - 666 288 539
[/quote]
Jacek po 1 nie pozycza przyczepy, po 2 m juz tylko 2 konną, po 3 nie mieszka juz we Wro🙂

Lizawice sa 20km od wrocławia, z super dojazdem PKP, miejsce powinno  byc wolne od pazdziernika wiec tez polecam dzwonic ( tylko po 10, teraz wlasciciele sa na wakacjach🙂 )
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
02 września 2011 09:23
Witam,
Czy moglibyście wypisać wszystkie pensjonaty w okolicach Wrocław- Leśnica.
Z góry dziękuję


http://re-volta.pl/stajnie/
wpisz lokalizację i ilość km która będzie Ci odpowiadała.
plus blisko leśnicy są jeszcze Karczyce, kameralnie, bez hali.
A czy ktoś wie czy p. Grochala (Marszowice) prowadzi pensjonat? ile kosztuje? I proszę o jakieś opinie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się