Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov   all my life is changin' every day.
29 sierpnia 2011 19:39
efka, to jest Duch? fajnie wyglądacie 😉

A my dzisiaj pierwszy raz skakaliśmy 🏇 nowy trener się z nami nie cackał 😁 Gadzina mu się podobał, mówił że grzeczny, fajny ruch i papier i że coś z niego będzie 😉 co prawda jest to styl jazdy inny o 180 stopni, więc po kilku latach będzie nam się ciężko przestawić, ale myślę, że damy radę 😀
wątek zamknięty
Yga straaasznie dawno Was tu nie było! Co spowodowało, że mieliście aż roczną przerwę? Bo jakoś przeoczyłam
Amnestria no można to nazwać wypadkiem przy pracy... tzn. mi puściły nerwy i zamiast bunt przeczekać to próbowałam go przewalczyć. A u Libla dać się sprowokować to jak strzelić sobie w kolano 😉 Natomiast dziś naładowana nową energią i na dużym luzie wsiadłam i popracowałam w stępie i uważam, że odwaliłyśmy z Libelką więcej roboty, niż jakbyśmy pracowały w 3 chodach 🙂 Także mały krok do przodu...
A zdjęć mało Libla, faktycznie. Ale mi na jeździe nie ma kto robić ( i w sumie dobrze...) a ja się jakoś ciągle nie zgrywam, żeby Liblowi na padoku cyknąć. Może jutro się uda 😉
wątek zamknięty
Lov opowiesz coś więcej? jakie różnice od dotychczasowych metod?

Libella kiedy my się w tej stajni spotkamy w końcu?  😁
wątek zamknięty
hehe tylko winny się tłumaczy

...nawet na tym forum nie znajdzie się 5 osób, którym nie obsmarowałaś "dupy"  👍





wątek zamknięty
Forta jutro jak mi się uda z biura wyrwać to będę koło 18  🙂 Bo jakoś się mijamy...  😉
A ja jednak odkopałam dwa padokowe aktualne zdjęcia Libla 🙂 Może nie są najlepsze jakościowo, ale zawsze to coś 😉

Romantyczny Libel wśród kwiatów 😀

Polonez możesz sobie z tym na PW iść??
wątek zamknięty
polonez, doprawdy... kogo to obchodzi..? 🙄

Libella, no i super. Kasz caroline przez pół roku pracował w stępie, a wszyscy wiemy jak wyglądał i co umiał 😉 A z padokowymi zdjęciami... coś o tym wiem 😁 Ale Ty takie piękne zdjęcia robisz, że na pewno coś by Ci się udało ustrzelić 😀

Edit: piękna 😍
wątek zamknięty
raczej nie :P

...ale romantyczny Libel jest okej  😁

maluszki

wątek zamknięty
Zu
piekne piekne, ale rudego konia mam juz jednego  🤣
Gillian
trzymam kciuki za jednakj szybkie chorowanie  😉 pomysl ze ja tego czasu teraz w ogole nie mam z dwoma,  😀iabeł:
milusia
jak ten czas szybko leci  😲 mam wrazenie ze dopiero co mialas wypadek wow
Forta
Agr na padoku, jakis bardzo statyczny na tym zdjeciu  😀iabeł:
Libella
Libelka jest przeslodka 🙂
Amnestria
przerosly mnie koszty wyjazdu na treningi, tak ze nie startujemy.
Ale za to w koncu oprocz pingwinowania w koncu sie umowilam na porzadny trening skokowy !!!  🏇
wątek zamknięty
Arimona, to i tak lepiej w tę stronę. Postartować jeszcze zdążysz, a czego nauczycie się na treningach to Wasze :kwiatek: Zresztą to najlepsza inwestycja 😀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 sierpnia 2011 20:37
Forta, tutaj wszystko jest na 'bardzo spokojnie', wolno, koń ma się sam nieść a łydka ma być tylko przyłożona, gdzie my zazwyczaj jeździliśmy dość mocno do przodu, cały czas wspomagając łydką od dołu. No i nie umiem skakać z kłusa w półsiadzie, bo wcześniej wszystko w pełnym 😁 Ale podoba mi się ten spokój,  wszystko na luzie, żeby Młody miał zabawę. Ja rozkłusowałam, p. Mietek wsiadł, pokłusował, pogalopował, poskakał, i potem ja się ze skokami męczyłam 😉 ogromnym plusem jest to, że nawet siedząc na koniu, mówi dokładnie co robi i dlaczego. Po każdym skoku do stępa i wytłumaczenie, dlaczego było tak, co dobrze, co źle <to już sumuje wszytskie treningi które dzisiaj były>. No i potem jak wsiadłam to Gadzina cudownie wręcz odpowiadał na łydkę 😉 zobaczymy, co to dalej będzie.
wątek zamknięty
Ale Ty takie piękne zdjęcia robisz, że na pewno coś by Ci się udało ustrzelić 😀

Dzięki, bardzo miło to słyszeć (albo czytać 😉 )  :kwiatek:
A wiesz... Jako, że trening czyni mistrza, to ja się chętnie na jakąś sesję do Was wproszę 🙂 Bo mam ostatnio jakiś niedobór chętnych modeli :p
wątek zamknięty
No to Libellko, ja Cię chętnie wykorzystam 😀iabeł: Niedługo wyprowadzamy się do Mokrego k. Radzymina, tam chyba jest atrakcyjniej jeśli chodzi o tereny do sesyji 😀

A co do zdjęć - to są tak autentyczne i niosą taką historię w sobie, że mało które foty na RV mi się tak podobały 😲 Mimo, ze są jakieś niedociągnięcia techniczne to przekaz jest jak dla mnie miażdżący - chętnie pooglądam Twoją twórczość, jeśli masz gdzieś jakąś stronę, photobloga
wątek zamknięty
Lov to sama mam ochotę na ten trening, zazdroszczę! Tak niewielu trenerów trzyma się wizji delikatnej łydki, cudowne  😍
wątek zamknięty
Arimona Wróbl był onieśmielony trawą i naszymi głupimi zabawami:




a z kim będziesz trenowała?

Lov
powodzennia w dalszych treningach i zdawaj relacje  😀
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
29 sierpnia 2011 21:18
Lov, tak 🙂 Duch we własnej duszej osobie 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 sierpnia 2011 21:19
milusia- dziękuje :kwiatek:
polonez- świetne źrebaczki 😀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 sierpnia 2011 21:33
Atea, chcesz numer? 😎

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 sierpnia 2011 21:36
Forta aaa ale super !!!  😜
polonez ale śliczne maluchy i foto 🙂
Amnestria lubie oglądać Twojego konia !
Mam foty 🙂



i jeździec jak z koziej du*y trąba ... --> Patrz niżej



wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 sierpnia 2011 21:37
Arimona jak to? Masz jeszcze coś poza Matrix i Siwkiem?  🙂
Libella   Libelka jest tak niesamowicie dziewczęca i ma taki subtelny pyszczek  💘  Dobrze, że dzisiaj udało Wam się pojeździć bez fochów  🙂
juliadna ale maszyna  😜 i widzę, że bez gogu?  🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 sierpnia 2011 21:40
juliadna, wow, super wyglądacie! i bez gogu o wiele fajniejszy obrazek 😉
wątek zamknięty
Hypnotize, w porównaniu z obcymi własny to zawsze Mercedes! 😀 kopytami się nie martw, po tylu latach robienia źle, to musi trwać aż kopyto znowu odżyje.

milusia, dziękuje 🙂

wątek zamknięty
amnestria
tak jest no! czas odkurzyc dlugie ostrogi i baciory i do roboty hahah
Forta
mam trening z p. Radkiem Zalewskim, pierwszy testowy zreszta - zobaczymy jak bedzie  🙄
jakie legowisko na padoku  😜 , juz wiek skad ten Reds ze zdjecia Dzionki  🤣
juliadna
plum bije na glowe wszystki anki poza raufblauem, kocham ten kolor  😍 siwy obledny jak zawsze  🤣
Zu
a mam "emeryta" z COPD co chwilowo wakacjuje sie na mazurach, bodo pracy sie juz nie do konca nadaje.


wątek zamknięty
Burza
Nie martwie sie. Mam dla Rudego fachowca, któremu w 100% ufam i widze po koniu ogromna poprawe. Poza tym mam duzo czasu, cierpliwosci i wiem ze to musi trwac. Póki co staram sie pomagac jak moge, stosuje sie do wszelkich rad i mam nadzieje nie przeszkadzam i niczego nie psuje... 🙂
A własny koń to jest zawsze taka radocha, nawet ze stepa czy z samego siedzenia na oklep ze radosc jest nie do opisania 🙂 NIgdy tak nie mam jak wsiadam na cudze konie 🙂
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 sierpnia 2011 21:50
Arimona olśniło mnie  😁
Czyżbyś po prawej to była Ty?

I wtedy też chyba na Rudym jechałaś, tak?
wątek zamknięty
Zu
Hahah, ja, to drugi moj kon co mialam wtedy no i rudym jechalam tez jeszcze 🤣 ale smieszne zdjecie, lol  😜
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 sierpnia 2011 21:57
Bingo 😀
Swoją drogą świetne zawody, było chyba 5 koni w naszym konkursie  😁
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 sierpnia 2011 21:59
Arimona, jaki on na pierwszym zdjęciu podobny do Gadziny! 😀
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 sierpnia 2011 22:21
Libella- Kodeks jest nosicielem wirusa herpesa, jak przeniosłam  go do Lublina podczas roku akademickiego właśnie to wykryto. Wróciwszy spowrotem do domu na wsi choroby brak, tfu tfu. Wstrzymywałam się z jazdą, bo bałam się że mi koń pode mną padnie, ale w koncu za namową weterynarza zaczynamy od początku. Konik ma się lepiej, w domu zero jakichkolwiek napadów, wesoły, energiczny  😉

Ankers- tak jak wyzej napisałam, wróciliśmy na swoje czyli 50km od Białej Podlaskiej. Chętnie bym go przeniosła bliżej, tym bardziej ze od października z rzadka będę w domu (studia) i chciałam żeby ktoś go nieco ruszał, ale boję się kolejnych przeprowadzek bo zawsze coś sie dzieje..

Amnestria- więcej za kilka dni  💃 :kwiatek:
wątek zamknięty
Lov kusisz trenerem, oj kusisz...  🍴

wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
29 sierpnia 2011 22:38
Jakiego typu to były napady? Znałam kobyłę, która chorowała i niestety trzeba bylo uśpić.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.