Końska rewia mody cz. V (2011)

No to pewnie cos sie wybierze z nowej kolekcji 😀
wątek zamknięty
Precelek, przepraszam za moją ignorancję, z jakiej kolekcji jest brillant hellblau/cognac ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2011 07:41
Arimona, o, ciekawa jestem tej kolekcji burgundowej, no i Niciaków 🙂 Może są już jakieś zdjęcia albo gazetki/ulotki?
wątek zamknięty
Z kolekcji jesień/zima 2004  :kwiatek:
wątek zamknięty
ja juz chce fotki nowej kolekcji
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2011 08:54
Niestety, one podobno będą dopiero po Spodze... ale w sumie Spoga już chyba w ten weekend?
wątek zamknięty
z reiteforum

http://www.selleriebucephale.com/couvertures-hiver-eskadron-en-precommande/1649-couverture-d-exterieur-ripstop-eskadron.html

Navy-Burgunder -Bronze - derkia zimowa i ochraniacze

bronze · white · navy
navy · white · burgundy

berry · vanilla · coffee
coffee · apricot · berry


wątek zamknięty
Ochraniacze są baaaaardzo podobne do tych ze starych kolekcji, też tak beznadziejnie łączyli kolory :/ Ale za to derka 😜 Przepiękna 😍 Już teraz wiem że zafunduje sobie taką o to właśnie dere i może jakiś komplecik brilliant+owijki, no i jeszcze komplet Nici o ile nie okaże się rzeczywiście tak oczojebny jak Limgreen 😀
wątek zamknięty
chciałabym pozytywnie się zaskoczyć. Coffee -vanilla brzmi dobrze, gorzej berry. Niech już coś pokażą no....
wątek zamknięty
ja jestem bardzo ciekawa zielonego Niciaka mam nadzieję, że będzie fajy 😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 sierpnia 2011 09:15
I to owijki te brudno różowe mogą pasować do maderiy !  😉
wątek zamknięty
A co o tym myślicie:

Czaprak Niciak Hellblau i ochraniacze York 🙂

Edit: Wydaje mi się, że jest trochę za ciemny 🙁
wątek zamknięty
Kurczę już się nie mogę doczekać tej nowej kolekcji. Wiecie kiedy powinna się pojawić w sprzedaży?  👀
wątek zamknięty
Dera jest super 😍 W końcu będzie jakaś kolekcja, która ma szansę pasować na moją Gadzinę 😅
wątek zamknięty
Derka którą pokazała Naciau jest fajna, ten kolor mi się podoba, na moim skarym będzie słodko wyglądała  😁, ciekawe jak z brillantami i cottonami  🤔wirek: Ja już nie mogę czekać bo zaraz oszaleję  😵
wątek zamknięty
Ja jestem super ciekawa jeszcze tych urozmaiceń 🙂 w tym roku Eskadron musi być podwójnie dobry bo zastąpi mi (mam nadzieje) przebeznadziejną kolekcje Anky 😁 W sumie to wszystkie kolory wydają mi sie kuszące,będzie ciężko sie zdecydować czy brilliant czy cotton czy co takiego, ale że mam karego to napewno sobie poeksperymentuje 😀
wątek zamknięty
Do karych, skarych i siwych, pasuje praktycznie wszystko! 😉
wątek zamknięty
Ale ten przygaszony róż to będzie hit 😜 To będzie coś ala Ankowa Madeira tylko nieco delikatniejsza 😀 Jeszcze ciekawi mnie vanilla  👀
wątek zamknięty
a ten przygaszony róż na zdjeciach to niema być burgund?
wątek zamknięty
jak to jest burgund to ja dziękuje  😵
wątek zamknięty
To tak samo jak Ankowy Violet okazał się intensywniejszą wściekle różową Orchideą 😵 Ale to że Burgund jest taki przygaszony to akurat mnie niezmiernie cieszy, bo w życiu nigdy nie kupiłabym takiego czegoś ala Fuchsia z Blooma, a on mi sie strasznie podoba i nie przyżeje jak nie będe miała chociaż takiego cottona 😀
wątek zamknięty
Ta derka to chyba najbardziej pasowałaby do berry 🙂 Burgund to raczej czerwień, a nie fiolet 🙂
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
30 sierpnia 2011 10:11
Zgadzam się, derka to na pewno berry - przecież od samego patrzenia ochota na owoce leśne przychodzi.
wątek zamknięty
polarowa pewnie tak,ale na tej w kratkę z granatowym, wypada na burgund
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
30 sierpnia 2011 10:16
Kratka na pewno, tak z ichniego połączenia kolorystycznego wynika.
A z drugiej strony... ten "burgund" na transporterach już tak daleki odcieniowi derki nie jest.
edit: ale herb na derce jest apricot/coffee
wątek zamknięty
berry toulene - ta derka
wątek zamknięty
Naciau

po co wprowadzasz ludzi w blad jak nie rozumiesz niemieckiego???  😤


ta dera rozowa to ktos zrobil w PSie bo sobie marzy zeby berry taki byl.
Berry to wciekly roz, dziewczyna ktora widziala juz katalogi wstawila zdjecie koszulki ktora podobna do tego koloru - i jest to bardziej fuchsija niz taki roz niestety.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2011 10:18
Jeśli to jest burgund to ja dziękuję... mialam nadzieję na bardziej soczystą czerwień, jak stare burgund i wine, a nie (ZNOWU) różowy... Nowe Anki do bani, niech chociaż Eskadron potrzyma poziom 😉

edit: uff, Naciau, dziękuję, przywracasz nadzieję 😉
wątek zamknięty
sorry  :kwiatek:  , przynajmniej mozna bylo pomarzyc  🥂
wątek zamknięty
Ja wam mówię że reitsportklawunde ma jakiąś powiedzmy sobie mini zapowiedź nowych kolekcji. Pamiętacie jak było z petrolem? exclusive i późniejszy kolekcyjny różniły się tylko lamówką. Więc myślę że raspberry może być właśnie taka jak kolekcyjna berry 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.