Stajnie w Lublinie

w Mirandzie byłam i widziałam 😉 właściciele mili, stajnia ładna, wybiegi są, pensjonatu brak - typowa rekreacyjna szkółka.
koola ja też miałam przyjemność ją odwiedzić, stajnia w ogóle jest piękna.
Witam. Chciałam spytać jakie obecnie są ceny pensjonatu w Ostrodze? Chcę wstawić kuca felińskiego i ciekawi mnie czy są jakieś zniżki. Wiem tylko tyle, że koleżanka płaci za dużego konia 410 zł / msc.  🤔wirek:
Witam. Chciałam spytać jakie obecnie są ceny pensjonatu w Ostrodze? Chcę wstawić kuca felińskiego i ciekawi mnie czy są jakieś zniżki. Wiem tylko tyle, że koleżanka płaci za dużego konia 410 zł / msc.  🤔wirek:

Uważasz że to przy dzisiejszych cenach owsa i siana to jest dużo?

Uważasz że to przy dzisiejszych cenach owsa i siana to jest dużo?
[/quote]

Skądże znowu. Z tańszym pensjonatem się jeszcze nie spotkałam, ciekawiło mnie tylko czy za kuca jest ta sama cena co i za dużego konia.  😉
namix, nie ma niższej ceny za mniejszego konia 😉
.
Muchozol, chodziło mi o to, że w Ostrodze nie ma czegoś takiego 🙂 swoją drogą to dobrze, że nie dostosowuje się ceny do wielkości konia, bo moja podopieczna jest wielkości mniej więcej małego czołgu 😁
ja spotkałam się z różnicą cenową jeśli chodzi o dzierżawę, kucyk 50 zł tańszy bodajże
W Dominowie też jest inna cena za kuca i za dużego konia. Ale u nas ceny i tak są wysokie.
U nas sie to praktykuje. 400 za kuca i 500 za duzego konia.
.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 sierpnia 2011 14:27
Propo cen na Cienistej pensjonat 350 zł
Biczowa a może coś więcej o tym pensjonacie? jak z wypuszczaniem na wybiegi, ujeżdżalnia, przeszkody, coś krytego do jazdy?
Konie praktycznie całe dnie na wybiegach, właściciele sami wypuszczają. Niestety wybiegi nie są trawiaste. Właśnie "się robią" nowe wybiegi. Ujeżdżalnia jest, przeszkody też, lonżownik też jest. Krytego nic nie ma. Piękne tereny do jazdy, lasy, zalew Zemborzycki. Konie codziennie rano dostają na wybieg świeżą skoszoną trawę, ewentualnie siano. Obecnie chyba nie ma miejsca, ale trzeba dzwonić do właścicieli i się dowiadywać.
>Witam. Chciałam spytać jakie obecnie są ceny pensjonatu w Ostrodze? Chcę wstawić kuca felińskiego i ciekawi mnie czy są jakieś zniżki. Wiem tylko tyle, że koleżanka płaci za dużego konia 410 zł / msc.  🤔wirek:


W elizówce za wstawienie małego konia (czyli stojącego w dużym boksie ale jedzącego jak kucyk) chcieli mi spuścić 50 zł, więc myślę że wszędzie jest to kwestia do dogadanie, niestety nie u nas w Dominowie  🤔wirek:
czy ktos jezdzi w stajni Kenter ? ile tam pensjionat kosztuje ?sa wolne miejsca ?
od razu z góry przepraszam jeżeli piszę w złym wątku ale potrzebuję od was pomocy,
potrzebne mi adresy sklepów jeździeckich w Lbn, najlepiej jeżeli takie są to w pobliżu Plazy ewentualnie olimpu  😀 (o decathlonie wiem :lol🙂
najlepiej jakiegoś dobrze zaopatrzonego i nie drogiego(nie należę do magnatów :cool🙂
bo jutro będę w Lublinie to bym się zaopatrzyła w kilka potrzebnych rzeczy

z góry wielkie dzięki  :kwiatek:
Q. najbliżej w samym mieście, to masz chyba tylko na Narutowicza (ale tam mały asortyment) i na Ciepłej w Lkjocie (tutaj spory wybór, ceny różne). Wrońska jest chyba na drugim końcu miasta.
chcialym napiszac, ze jakis czas temu Kornelia poradzila bym do umycia czaprakow wziela kerchera i informuje ze to swietny pomysl! moje czapraki sa swieze i czyste! lepiej upralo sie niz w pralce  🏇
POLECAM!!  💃 💃 💃 💃
Hej dziewczyny 🙂 Szukam jakiejś fajnej stajni w Lublinie albo okolicach do 450 zł z padokami i dogodnym dojazdem komunikacją miejską albo podmiejską. Macie jakieś propozycje? Nie chce przerzucać 140 stron wątku a na liście nie wiem czy ceny są aktualne :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 września 2011 01:14
Do głowy mi przychodzą LKJ, Ostroga, stajnia na Cienistej i Ku Słońcu. Najbardziej obstawiam LKJ ewentualnie Ostrogę na Cienistej był boks ale nie wiem czy nie jest już zajęty trzeba się szybko kontaktować i dowiadywać, na Ku Słońcu małe szanse. W tych stajniach ceny plasują się od 350 zł do 450 zł i do każdej jest dojazd komunikacją miejską.
z tego co mi się wydaje LKJ więcej niż 450 -  chyba ok 490 zł.
W Ostrodze mamy wolne boksy, tak więc zapraszam w odwiedziny 🙂 ewentualnie na pw 🙂
na Ku słońcu brak miejsc  .
do głowy przychodzą mi Ostroga , Arizona (trzeba pytać) .

LKJ wogóle ma padoki / padoczki?
z tego co mi się wydaje LKJ więcej niż 450 -  chyba ok 490 zł.


taka stawka jest na ich stronie www
poza tym trochę przeraża mnie ich 'dawka żywieniowa' - 6kg siana na dobę to jak dla mnie stanowczo za mało...

LKJ wogóle ma padoki / padoczki?


padoki są, ale nie trawiaste /jest możliwość rozstawienia pastucha elektrycznego na trawie/
.
Może ktoś wie co się stało ze stronką sklepu Baskil? Ostatnie informacje na stronie pochodzą z czerwca, a konto na allegro nieaktywne? Chciałam popatrzeć co ciekawego mają, a tu kicha  👿
/jest możliwość rozstawienia pastucha elektrycznego na trawie/


pod warunkiem, że masz swój 😉
[quote author=any link=topic=80.msg1120803#msg1120803 date=1315041699]
/jest możliwość rozstawienia pastucha elektrycznego na trawie/


pod warunkiem, że masz swój 😉
[/quote]

jakoś mi umknęło - miałam wrażenie, że napisałam /ehh te skróty myślowe :P/
koola, Muchozol poleciały PW 😉 W LKJ-cie bywam regularnie w sklepie jeździeckim ale jakoś stajnia w centrum Lublina chyba nie jest dla mojego konia. Trochę mało miejsca żeby kopytnego wypuścić aczkolwiek dojazd super.
Może ktoś wie co się stało ze stronką sklepu Baskil? Ostatnie informacje na stronie pochodzą z czerwca, a konto na allegro nieaktywne? Chciałam popatrzeć co ciekawego mają, a tu kicha  👿

strona internetowa (tzn. sklep internetowy) podobno w przygotowaniu, ale sklep jak najbardziej działa.
ja w zeszłym tygodniu robiłam zakupy via net w ten sposób, że zadzwoniłam, powiedziałam co mniej więcej chcę, a babeczka z Baskila na maila przysłała mi zdjęcia i ceny na maila 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się