Końska rewia mody cz. V (2011)


ja nie wiem.... tam w Eskadronie musi jakaś Barbie pracować i wszędzie dodaje róż


a niciak wygląda obiecująco, ciekawe jak 2 pozostałe 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2011 19:59
chudapigi, nie tylko w Eskadronie, w Ankach to samo  😂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
30 sierpnia 2011 20:03
ten niciak sliczny, choć jak dla nas by się nie nadawał, ale kantary wyglądają obiecująco
wątek zamknięty
Jakie powtórki, innych kolorów nie mają ?
Chociaż z drugiej strony, to akurat dwie z moich trzech ulubionych kolekcji to sobie uzupełnie braki.  😉
wątek zamknięty
mi się bardzo podobają cottony burgund i wanilia, ale poczekamy jeszcze na zdjęcia brillantów.  👀
wątek zamknięty
Zakocham się w nowym HV Polo  😜 😍 Wiecie dziewczyny czy jest w PL jakiś sklep, który sprowadza ich rzeczy w ludzkich cenach?

HV Polo Lurex silvergrey


HV Polo Lurex ivory
[img]http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqIOKigE4od6kCYzBOUM+-FDRQ~~_12.JPG[/img]

a te w katalogu mają zupełnie inne kolory...

HV POLO Retro Teal


HV POLO Retro Peacock



HV POLO Vichy Teal
wątek zamknięty
jakie to discotikowe  🤣 zgraliscie sie  😎
wątek zamknięty
dobra
to my mamy foto do galerii ( o ile się nada, przez owijki, które znaczek mają nie równo na nogach)

Madeira

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 sierpnia 2011 21:20
Kantarek nici i uwiąz nici





Dera w raby :


dera polar


rip stop

wątek zamknięty
Eskadron - powtórki starych kolekcji :/  niciak dość fajny i pewnie jak będzie po promocji to kupię

za to derka niciakowa -obłęd

kantar - fuchsja/creme/schoco i schoco/orange/fuchsja też śliczne

a cottony jakoś do mnie nie przemawiają, poczekam na zdjęcia na modelach 🙂
wątek zamknięty
Disco - napisz do Minerwy, ona bodajże może coś tam sprowadzić 😉
wątek zamknięty
A wiemy jaki będzie impuls w kolekcji burgund?
Leci maritimem i czokoczip pink tak po zdjęciach 😉
wątek zamknięty
Naciau haha coś w tym jest 🤣

Karutek
ooo świetnie :kwiatek:
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 sierpnia 2011 22:46
Po zobaczeniu niciaków ciągle mam banana na twarzy 😀 😀.
wątek zamknięty
spodziewałam się czegoś lepszego... tylko derki mi się podobają... i kantary...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2011 08:11
Cierp1enie, super w Madeirze! 🙂

Burza, też jestem ciekawa impulsa i mam nadzieję, że to będzie Burgund, a nie Navy 🙂

wątek zamknięty
W jakich kolorach będą niciaki? Widziałam na poprzednich stronach tylko niebieskiego, a słyszałam również o kiwi, coś jeszcze?
wątek zamknięty
Dava   kiss kiss bang bang
31 sierpnia 2011 08:22
disco w krakowskim Horse-Trade mają zawsze HV Polo  😀
wątek zamknięty
To jest pierwsza kolekcja od baaaardzo dawna, w której podoba mi się WSZYSTKO 😵 Mogłabym mieć każdego cottona i każdy byłby moim ulubionym, nawet różowy (to jedyny odcień różu, który lubię!) 😍 Niebieski niciak wgniótł mnie w ziemię, a ja na co dzień nie lubię niebieskiego.... 🤔wirek: I różowy kantar...
Oficjalnie powracam do klubu szmatoholików, i to ze zdwojoną siłą... I idę szukać pracy 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 sierpnia 2011 08:50
Geronimoo, podobno ma byc to kiwi, spojrz na lamowke tego blekitnego niciaka na poprzedniej stronie 😀 I zapewne bialy, jak zawsze 😁
wątek zamknięty
Coś czuję, że po zakupach jakie zrobię przez tą kolekcję zostanę wyrzucona z domu 🥂 Kolekcja piękna  😜 Napewno niciaki będą moje oraz brillant różowy, jeśli będzie równie piękny jak cotton 🥂
wątek zamknięty
Neon - szkoda że nie ma jeszcze zdjęć bo jednak kawałek lamówki to nie cały czaprak  😁

Kiedy te cudeńka będą u nas?  😍 Pod koniec września?
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 sierpnia 2011 08:55
Geronimoo, no ja sama jestem ciekawa kolekcji, chociaz ze szmatoholizmu sie wyleczylam 😀
wątek zamknięty
Neon - u mnie to już nieuleczalne, a jeszcze miałam kupić dwa eurostary, ale jak na razie przemawia do mnie tylko różowa derka w romby, cotton nici i burgundy, więc nie jest źle, zobaczymy jeszcze brillanta różowego  🏇
wątek zamknięty
Okropne powtorki, z nowych kolorow tylko aprikot. Moze jeszcze coffe-vanila polaczenie bedzie ladne. Polopady tez beda brzydkie, na pewno brazowy, reszte nie pamietam na 100procent ale chyba bialy i granat.  Bleeee
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2011 09:13
Arimona, a wiesz coś może o impulsie z burgundowej kolekcji?
wątek zamknięty
nic mi sie nie podoba  😅
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 sierpnia 2011 09:14
Geronimoo, ja nie mam konia, to jeszcze jest jakas szansa dla mnie! A ostatnio neistety "wypalilam sie jezdziecko" i jak zawsze mialam mega ochote jezdzic, to teraz w sumie jest mi to obojetne 🙁 Wole spedzac czas przy koniach, niz ubierac je w moje szmatki i wozic tylek( bo w koncu jestem jezdzieckim zerem ). 😉
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
31 sierpnia 2011 09:40
Geronimoo, ja nie mam konia, to jeszcze jest jakas szansa dla mnie!


Nic straconego! Przecież przeszło połowie udzielających się w tym wątku te szmaty nie służą do zakładania ich na konia, on jest potrzebny tylko do ewentualnych sesji zdjęciowych.  😉

Kolekcja w moim odczuciu słabiutka. Na kasztana w zasadzie nic nie pasuje na tyle, żeby się skusić (chyba, że jakiś ładny cotton apricot będzie), niestety kupuję teraz skarogniadka.. a to zawsze rozszerza możliwości.
wątek zamknięty
Neon - również przechodziłam takie załamanie jeszcze kilka dni temu, wolałam postać obok konia niż wsiadać, ale dostałam niezły opierd*l od trenera no i musiałam się trochę ogarnąć  😁 Jak lubiłam go ubierać w szmatki tak lubię, no ale gdzie mam go aż tak stroić? Na zawodach się nie pokazujemy, a po treningu czasem mogę wyciskać pot z czapraka, zwłaszcza gdy teraz jest lato, a on ciemny  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.