Końska rewia mody cz. V (2011)

noen   A story of a fighter of our human race
31 sierpnia 2011 09:45
Nalle, a to mnie pocieszylas! 😁 Ale w wakacje niestety musialam wyprzedac polowe kolekcji, i mimo wszytsko poszlo dosc gladko, wiec na razie staram sie nie wpadac w nalog ponownie 😀

Geronimoo no na mnie nie ma kto krzyknac 😀
wątek zamknięty
[[a]]http://www.loesdau.de/Anbinde--und-F%fchrstrick,-Eskadron.htm?websale7=loesdau&pi=51507&ci=04-stricke[[a]]

uwiazy z nowej ?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 sierpnia 2011 11:16
Oj tak, zdecydowanie to jest kolekcja dla mnie. Dobrze, że urodziny się zbliżają, może chociaż katar i uwiąz dostaniemy 🙂
wątek zamknięty
Naciau - tak z nowej


ten fuchja/orange/choco mi się podobaaa
wątek zamknięty
Jestem bardzo ciekawa dralonu z tej brązowo-różowej kolekcji. Przydałby mi sie taki pasujący do chocochip-pink.
wątek zamknięty
Jeżeli dralon będzie podobny jak chocochip pink to ja musze go miec, tyle się naszukałam go i nic nie znalazłam, może teraz się trafi równie fajna derka  💘
wątek zamknięty
Mam nadzieje, że bedzie podobny.
Miałam ten chocochip-pink, prześliczny był. Niestety sprzedałam, bo z L to mojemu koniowi prawie cały zadek wystawał.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 sierpnia 2011 15:19
Geronimoo, Klami szkoda że szukacie dralonu z chocochipa, bo w ogłoszeniach piękny nowy polarek z tejże właśnie kolekcji za mniej niż 200 zł, Lka  😉
wątek zamknięty
Anderia, hehe... wiesz L to mojemu koniowi kończy sie nie dalej niż w połowie zadu. XL mi potrzeba, na sprzet to nie pogardze XXL.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 sierpnia 2011 15:25
Pisałyśmy jednocześnie, bo w poprzednim poście też o tym wspomniałaś, ale nie zdążyłam przeczytać  😉
Ja tam czekam na odsłonę brillantów z nowej kolekcji. Kantary jak na razie mnie nie ruszają, miałam navy-white-chilli z Maritimu (a więc niemal identyczny jak ten nowy z burgundem) i szybko mi się znudził  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ale ta szara świetna! nie no normalnie genialna 😍 ale ceeena 😵
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
31 sierpnia 2011 16:45
PADŁAM o tak -->  😵
ta kolekcja jest piękna
zaraz dam foto całej kolekcji
Coffe- Berry -Apricot i Navy - Burgund - Bronze
I wszystkie niciaki moje  😵
wątek zamknięty
Pokazuj pokazuj !!
wątek zamknięty
Czekamy  😉
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
31 sierpnia 2011 16:56
Jestem bankrutem  😵

Navy - Burgund - Bronze



Coffe- Berry -Apricot  😍


NICI  😍
wątek zamknięty
Mnie nic nie powaliło. Kolekcja navy- burgundy ładna, ale podobna do navy chilli. Jak dla mnie jest idealna do skarogniadych koni.
wątek zamknięty
Tu też nowy niciak 😵
[[a]]http://www.loesdau.de/Schabracke-%27NICI%27,-Eskadron.htm?websale7=loesdau&pi=57003&ci=05-schabracken[[a]]
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 sierpnia 2011 17:02
Niciaki <3
wątek zamknięty
Jak dla mnie to istne kopie maritim i chocochip-pink w wydaniu "+1 dodatkowy kolor"..
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 sierpnia 2011 17:05
Mi się podobają brillanty burgundy i ten pomarańczowy (apricot?), ale reszta to jakaś niespecjalna... A ten beżowy brillant z kolekcji burgundy sprawia wrażenie idealnej kopii beige z navy-royal
wątek zamknięty
Mi się na szczęście nic nie podoba. Ani Eskadron, któremu się chyba skończyły pomysły ani Euro-star, jeżeli nie będzie stipe-inów. Jestem mocno zawiedziona
wątek zamknięty
a mi się podoba ogromnie bronze  😍
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 sierpnia 2011 17:15
Podoba mi sie cotton apricot i derka double fleece coffee-berry. A tak to wieje nudą.
Liczę, że na żywo kolekcja zrobi na mnie większe wrazenie 🙂
wątek zamknięty
ale fatal ten eskadron 🤔 🤔 Kolekcje same w sobie ładne, poprawne, choć zero zaskoczenia i zachwytu. Ale żeby powtarzać tak świeżutkie kolekcje? Buuuu 😕 przynajmniej różowy doubleflecee ładny.

jedyny plus to zapowiada się, że w końcu dobiorę owijki do brillatnta coppera, apricot wygląda na jego wierną kopię...

Dava dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2011 17:25
asiowe, dzięki za foty!

Dobrze mi się wydaje, że na żadnej fotce nie ma impulsów? To jest jedyne, co chciałabym wiedzieć 😉
wątek zamknięty
Ja bym chciała zielonego niciaka, bo już dawno myślałam o czymś zielonym no i polarówkę muszę kupić, ale w sumie nie wiem jeszcze jaką bo zarówno obie w romby mi się podobają jak i niciakowa.
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
31 sierpnia 2011 17:49
3 kolekcje z Eskadrona i żadna nie powala mnie na kolana. Sympatyczny jest ten morski Niciak, reszta podobna do starych kolekcji...
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
31 sierpnia 2011 18:02
Oba niciaki niebieskie będą moje <3 😀
wątek zamknięty
uff 😀 zycie jest piękne, kupię ewentualnie cottona VS, bo zawsze chciałam mieć chili a on taki podobny 😀 Choć najpierw muszę zobaczyć real foto bo może wygląda tak jak pepper.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.