Końska rewia mody cz. V (2011)

A ja się zastanawiam na brillantem apricot, taki sam problem miałam z copperem  🤔wirek: No i derka double flecee będzie moja, brillant berry + owije no i zastanawiam się nad microfaserem burgundy może być spoko z nausznikami  👀 A niciaka zielonego na szczęście tylko chce  😍
wątek zamknięty
2 brillanty i 2 niciaki 😜
wątek zamknięty
wątek zamknięty
w niemczech jest dość popularna. Ja osobiście ich uwielbiam i za jakość i wzornictwo. Mają fantastyczne kantary  które nie obcierają delikutaśińskich koni 🙂
wątek zamknięty
O, Dzionka, nic nie straciłaś nie kupując beige, bo ten beż jest bardzo podobny 😉 nawet lamówka granatowa 😀
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
31 sierpnia 2011 19:25
Nowa kolekcja Eskadrona jak dla mnie obłędna!
Ograniczając się do jednego kompletu czaprak + owijki, prawdopodobnie wybiorę Niciaka jasno-niebieskiego. Jest zajebiszczy (ale jeszcze mi się z 10 razy odmieni 😉 ). Zielony niciak kojarzy mi się z limegreenem, który jak dla mnie jest okropny. Niebieski kojarzy mi się z plumem. I przepiękne są brillanty apricot i berry  😍
wątek zamknięty
Śliczne te dralony equesta, szkoda tylko, że takie krótkie (eskadrona znowu są za długie)  😀
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 sierpnia 2011 19:55
a mi sie zielony niciak z lemono-limegreenem kojarzy 😀
wątek zamknięty
neon, jak pierwszy raz go zobaczyłam to myślę 'kuurde to nie jest kiwi tylko limegreen taki łagodniejszy'
to na pewno nie jest kiwi. moim zdaniem taka przygaszona, delikatniejsza limonka
wątek zamknięty
Odetchnełam.... bez szału w sumie. Podoba mi sie chyba tylko derka double flecee.
wątek zamknięty
jednego nie rozumiem, po co wcisneli aprikot w dralon berry ???  🤬 a byl by taki piekny, szary rozowy  😤

Livia
niestety nic nie wiem o impulsach, ale znajac zycie bedzie granatowy  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2011 20:12
Arimona, z jednej strony chciałabym, żeby był burgundowy ten impuls, z drugiej... dla portfela lepszy bedzie granatowy  😁
wątek zamknięty
Jak będzie granatowy jak maritim to aż żal, jeśli burgund to chyba wiem co mnie ucieszy w tym roku 😉
wątek zamknięty
A mi się obie kolekcje podobają 😍 Na szczęście niciaki jak dla mnie tylko takie sobie 😂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 sierpnia 2011 20:36

Nowe kolekcji hm niciakowa derka w pionowe paski fajna ^^ ciekawa jestem dralonu z navy/white/burgund jeżeli taki jak klasyczny w kradraty to kupię a jak  taki jak z kolekcji aubergine to fuj.

Siwusek w Lavenderze


i dzisiejszy Siwusek w kompleciku blueberry

wątek zamknięty
Juliadna nie lubię fioletów, ale na Twoim wyglądają super. Jakie ładne widoki macie za czworobokiem 
wątek zamknięty
a wiecie co, doczytalam na reitforum ze impulsow w ogole juz nie bedzie w tych kolekcjach  😲 😲
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 sierpnia 2011 20:54
Arimona   😲 nie żartuj  😤
wątek zamknięty
... :O coo...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2011 20:54
Arimona, no co ty!  😲 Jest jakieś uzasadnienie?...
wątek zamknięty
Nie, nie ma uzasadnienia.
Tylko dziewczyna napisala ze nie bedzie, tak na pewno. Nie wiem czy to na 100proc, ale ona kaalogi chyba widziala.  🤔wirek:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2011 20:59
Jeśli to się okaże prawdą, to jest tak trochę do du... szy  😵
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 sierpnia 2011 21:00
A ja przepadłam. Coffe-Berry-Apricot...chcę całe cholera jasna. Ojoj.
wątek zamknięty
cotton apricot  😍
i niciaki 😍

wątek zamknięty
fin, dokładnie, spokojnie nadrobię przy okazji tej kolekcji 🙂

juliadna, co komplet to piękniejszy, jesteś normalnie królową szmat 🙂 Świetnie siwemu w tych fioletach, obłęd!

Mi się niestety podobają niciaki po raz pierwszy i ze 3 derki - ratunku!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 sierpnia 2011 21:35
Dzionka ooo 🙂 Dzięki  :kwiatek: mnie też urzekły niciaki 🙂

Ale ten niciak miętowy to podobny do limiteda




Azur blue

[img]http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqEOKiME4nCY2OYKBOLmgWW6Lg~~_35.JPG[/img]
wątek zamknięty
cudny  💘  😍
wątek zamknięty
juliadna mówiłam 😉 reitsportklawunde to jakiś prorok!!

Super w Lavenderze!
wątek zamknięty
Dokładnie. Ten burgundy też tak znajomo wygląda.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 sierpnia 2011 22:24
przyjemne dla oka kolekcje 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.