Książka skarg i wniosków

quanta super hiper- kolorystyka super, wszystko jasno i klarownie- mi sie wszystko podoba🙂
Na voltopirach są już poprawione ikonki - pw, cytuj itd. na taki tradycyjny styl "forowy". Teraz jeszcze drugie forum. Pewnie dziś pojawią się tu jeszcze jakieś drobiazgi, ale do jutra wieczorem mam do skończenia  jeden projekt i zaczyna mnie gonić termin - więc kolejne większe rewoltucje 😉 zapowiadam na weekend :]
a czy moderatorzy mogliby nie zamykać wszystkich wątków o moderacji? 😉 ja rozumiem ucinanie dyskusji itepe, ale jeśli ktoś będzie chciał coś o tej moderacji napisać to co - ma otwierać kolejny wątek o tym samym tytule? 😉
jak długo wiszą ogłoszenia?
co do tych newbiesów i juniorów - a może by tak zrobić swoje voltowiczowe kategorie (czy jak to się tam nazywa)? coś na kształt: szczypiorek > podskakujący szczypiorek > szara strefa > geriawit > voltopir (z pamięci piszę stare podziały). albo jakoś inaczej, z większą liczbą "wcieleń"?

btw - coraz tu fajniej, już przed oczami nie skacze, a działa 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 grudnia 2008 19:21
a po co to wogole?

po co licznik postów czy rangowanie? Moim zdaniem to zbedne - prowadfzi głownie do nabijania postów.
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2008 19:28
a czy moderatorzy mogliby nie zamykać wszystkich wątków o moderacji? 😉 ja rozumiem ucinanie dyskusji itepe, ale jeśli ktoś będzie chciał coś o tej moderacji napisać to co - ma otwierać kolejny wątek o tym samym tytule? 😉


podpinam się pod prośbę 🙂
jest juz otwarty 🙂
A...zapomniałam napisać.Co prawda zamykała Sznurka, ale fakt faktem, że jeden taki temat może zostać. Mimo wszystko uprasza się o nie powracanie do dyskusji na temat słusznie/nie słusznie. Poczekajmy aż samo forum będzie gotowe, dajmy quancie chwilę wytchnienia i zobaczymy co dalej, ok? 🙂
Quantanamera, dziękuję za "złagodzony" i bardziej "swojski" wygląd forum.
Za emotki, szczególnie te, których mi najbardziej brakowało na volcie tymczasowej.
:kwiatek: 👍  😜 . No i za całokształt Twojej ciężkiej pracy. Prędkość forum nadal mnie miło zaskakuje.
jak długo wiszą ogłoszenia?


2 tygodnie, już idę sprzątać 🙂
co do tych newbiesów i juniorów - a może by tak zrobić swoje voltowiczowe kategorie (czy jak to się tam nazywa)? coś na kształt: szczypiorek > podskakujący szczypiorek > szara strefa > geriawit > voltopir (z pamięci piszę stare podziały). albo jakoś inaczej, z większą liczbą "wcieleń"?


Popieram, bardzo fajny i sympatyczny pomysł.  😀

A co do argumentu nt. "nabijania postów" - przecież te nie przepisowe czy off'owe i tak będą usuwane przez moderatorki, prawda? 😉
Będąc w dziale "Konie" widzę na górze Re-volta | forum główne | konie.
Będąc w "Towarzyskich" widzę Re-volta | forum główne | towarzyskie.
A  będąc w "Technicznych" widać Re-volta | techniczne | techniczne.

Można by jedno z tych "technicznych" zamienić na "forum główne"?  😉
busch   Mad god's blessing.
04 grudnia 2008 20:50
czy tylko ja pod swoim szanownym avatarem widzę wiadomość, że nie napisałam jeszcze żadnej wiadomości?
ja widzę, że napisałaś tu już dwie wiadomości
busch   Mad god's blessing.
04 grudnia 2008 20:53
o fakt, też widzę teraz 2
tyle że w sumie napisałam już 4 albo 5. ale nie bądźmy drobiazgowi, chyba jakoś to przeżyję  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 grudnia 2008 20:56
bush- i tak wszyscy wiemy, że ty tylko posty chcesz ponabijać 😂  :emota2006098: 
Jest drobny problem z PW.

Data ^
Dzisiaj o 18:50:34   wiadomość A
Dzisiaj o 21:50:56   wiadomość B

Kiedy kliknę na Data po to aby najnowsze wiadomości pojawiały się na górze godziny się zamieniają miejscami ale wiadomości są w tej kolejności, w której były.

I wygląda to tak:
Dzisiaj o 21:50:56   wiadomość A
Dzisiaj o 18:50:34   wiadomość B
busch   Mad god's blessing.
04 grudnia 2008 20:59
ee Strzyga, ja zwykle nie rozumiesz idei.
tu nie chodzi o moje posty, tu chodzi o zdobycie dominacji nad światem przez mordę pokoju widoczną na lewo od tekstu przeze mnie napisanego  a jak mam prowadzić dokładne statystyki z przebiegu akcji "morda pojednania" (skrót: MP) jak mi licznik źle pracuje?  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 grudnia 2008 21:08
Kurde, znów nie udało mi się Ciebie przejrzeć  👿
Kami   kasztan z gwiazdką
04 grudnia 2008 21:16
czy tylko ja pod swoim szanownym avatarem widzę wiadomość, że nie napisałam jeszcze żadnej wiadomości?


Mnie też nie policzyło pierwszych kilku/kilkunastu postów  🤔
Jak to jest z tym ukrytym mailem?? Zaznaczylam a nadal sie pojawia?? Czy tez pojawia sie u mnie a wy nie widzicie??
my nie widzimy 🙂
Aha, takie to sprytne.....
Dzieki wielkie zen. 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 grudnia 2008 23:00
Jest drobny problem z PW.
zmien sobie to ustawienie w profilu 😉
Jak? 🙂

Poza tym to nie o to biega czy to się da ustawić z poziomu edycji profilu tylko o to, że w skrzynce jest błąd 🙂 Daty zmieniają się miejscami a posty nadal ułożone są tak, jak były
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 grudnia 2008 23:27
Profil -> po lewej stronie Modyfikuj profil a w nim: Opcje wyglądu forum -> zaznaczasz Pokazuj najnowsze prywatne wiadomości na górze.

u mnei zadzialalo to od razu bezblednie 🙂

a klikanie w skrzynce w date nic nie dawalo, bo jak weszlam w wiadomosc a potem wrocilam do skrzynki to wiadomosci znowu byly w odwrotnej kolejnosci :P


[quote author=Teodora link=topic=232.msg111858#msg111858 date=1228417769]
co do tych newbiesów i juniorów - a może by tak zrobić swoje voltowiczowe kategorie (czy jak to się tam nazywa)? coś na kształt: szczypiorek > podskakujący szczypiorek > szara strefa > geriawit > voltopir (z pamięci piszę stare podziały). albo jakoś inaczej, z większą liczbą "wcieleń"?


Popieram, bardzo fajny i sympatyczny pomysł.  😀
[/quote]

a mnie sie to calkowicie nie podoba. chyba juz pora przeciac pepowine z volta (i dlatego cierpliwie czekam na trzeci adres forum). nie da sie wymyslic czegos nowego? np. nawiazujacego do... ekhm... jezdziectwa??
jesli nie da sie to ja juz wole takie "podzialy" jakie sa, albo w ogole likwidacje takich "podzialow".
Ja mam domenę ekhm do zbycia 😉

Ale powiem Ci szczerze, że mnie też się słowo "voltowicze" czkawką odbija 😉
kto mi nabil w nocy 200 postow? 😁

widze, ze caroline tez full member, nie jestem sama 😅

caroline   siwek złotogrzywek :)
05 grudnia 2008 09:21
kto mi nabil w nocy 200 postow? 😁

widze, ze caroline tez full member, nie jestem sama 😅

hehe, widze, ze ja tez nie próżnowałam w nocy  😁 wczoraj wieczorem ok 40 postów, dzisiaj juz ponad 200  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się