Końska rewia mody cz. V (2011)

emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2011 11:17
A jest jakaś część katalogu poświęcona 3-ej kolekcji? Ależ nudzę z tym już.
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 września 2011 11:18
A ja żałowałam, że zamiast lemona mam NICI olive. Chyba kiwi nadrobię ten brak. 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2011 11:41
kcj90, dzięki! 🙂

Niestety, ten nowy model to nie dla mnie 😉 I tu pytanie dla Eskadronowych wyjadaczy: czym się różni Microfaser od Melange'a? Który bardziej wytrzymały i który byście poleciły? 🙂
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 września 2011 14:32
Livia,  microfaser w dotyku jest śliski i ogólnie czaprak jest mięciutki ale jakoś nie jestem przekonana, widać, że materaił bardzo delikatny i skłonny do rozdarć.. jakoś do mnie nie przemawia choć nigdy nie miałam tego modelu 🙂 Melange jest już z grubszej bawełny 🙂 ale kolorystyka znów jest.. dziwna :P
wątek zamknięty
kcj90, microfaser wcale nie jest skłonny do rozdarć 🙂 Mam dwa, maritim i moon, oba prześliczne i materiał fajnie odbija światło 🙂 Przy tym się łatwo pierze i nie traci kroju po praniu ani nie kurczy się 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2011 16:51
kcj90, croopie, dziękuję - no to mam zagwozdkę 😉 Ale czas na szczęście jeszcze jest i chyba po prostu pojadę do sklepu pomacać obydwa, jak kolekcja się pojawi  🙂
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 września 2011 17:40
croopie a no to mnie pozytywnie rozczarowałaś 🙂 bo w dotyku jakoś tak ten materiał na strasznie delikatny mi podchodził 🙂

emptyline
nie wklejałam całego katalogu, postaram się to zrobić jutro 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2011 18:00
W MUSTANGU można się już stołować. No a przynajmniej częściowo.
wątek zamknięty
Kary w nougacie.

Co sądzicie ?
wątek zamknięty
huzarova , w czapraku bardzo ładnie, ale derka mi do niego nie pasuje 🙄
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 września 2011 20:00
huzarova, to chyba jeden z bardzo niewielu kolorów, który karym koniom nie pasuje.
wątek zamknięty
Huzarova po pierwsze to wygląda jakby na tym zdjeciu był jakiś dziwny efekt, a po drugie moim zdaniem wogóle nie pasuje mu ani jedno ani drugie 🙄
wątek zamknięty
Nougat to moj ulubiony brilliant, ale dla karego odpada  🙁
wątek zamknięty
A ja chyba właśnie straciłam ochote na niciaka kiwi, jest za bardzo oczojebiasty  🤔wirek:
wątek zamknięty
Bo jest oczojebny  😉

Mnie kusi okropnie nici navy  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2011 20:16
Kiwi wydaje się być jak Limegreen 😉

huzarova, zdecydowanie macie lepsze komplety 🙂
wątek zamknięty
Dzięki za opinie 🙂 Dla mnie szczerze też bez szału, ale i tak szmatka pożyczona, a konia już nie ma ...
Demonowa, tylko lekko podciągnięty kontrast, dziwnie straciło na jakości po zalinkowaniu.
wątek zamknięty
Ja sie strasznie waham pomiędzy Niciakiem Oceanem a Cobaltem bo oba są szałowe a jeszcze mam karego konia to moge kombinowac 😜 O i jeszcze ten Bicolor Ocean/Navy tak ładnie sie do mnie uśmiecha 😁 i polopad... i najchętniej to kupiłabym pół kolekcji 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2011 20:31
A ja w sumie jeszcze ciekawa jestem, czy owijki Cobalt z Niciakow będą pasować do Anki Cobalt  😁
wątek zamknięty
Livia szczęściaro która masz Cobalta nie kop leżącego 😁 poluje na niego już taaaaak długo a najgorsze jest to że jest na niego teraz super szał,ludzie znają jego wartość więc moge sobie marzyc dalej 😁 ale cobalt z owijami i to na fryzie...... 😍
wątek zamknięty
A ja chyba sobie odpuszczę niciaki, nic mnie nie urzekło i dobrze 😉.
wątek zamknięty
Geronimoo a szkoda bo na twoim Gerym cudownie wyglądałby właśnie ten Bicolor Ocan/Navy 😁
wątek zamknięty
Demonowa Haha, nie podpuszczaj  😁
Ja się cieszę, bo mi cobalt na gniadych się nie widzi, a że moje jest gniade ...  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2011 21:05
Demonowa, a ja myślalam, że teraz jest mega szał na Hortensię, bo też osiąga takie ceny, że... no nie stać mnie 😉

W każdym razie fajnie by było, jakby kolory pasowały 😉
wątek zamknięty
Demonowa - sęk w tym, ze nie lubię bicolorów, więc kupuję tylko doubleflecee berry, brillanta berry z owijkami, ew. melange burgundy  😍
wątek zamknięty
Livia a wydawało mi sie że ty miałas hortensje 👀 Mi sie wydaje że największy szał jest teraz właśnie na Cobalta i Alt Rose i to właśnie za nie możnaby uzyskać jakieś niebotyczne ceny 😀 Ja do Ankowego spełnienia potrzebuje jeszcze jedynie Dusty Lilaca i obojętnie jakiej Ankowej zieleni i może kiedyś czekoladki 😍 I ostatnio mam jakąś straszną potrzebe zakupienia czegoś bo Banana,Kreta Blue i 3 Eskadrony to strasznie skromnie jest jak na szmatocholika :/
wątek zamknięty
Demonowa Hortensja niestety też jest w cenie, tak samo jak rafblauw. Ciekawe co by się działo jak w ogłoszeniach pojawiłoby się jakieś ankowe bordo 😂

Im więcej przyglądam się nowej kolekcji eskadrona, tym bardziej mi się podoba 😍 Zastanawiam się tylko co jest bardziej wytrzymałe: polopad czy melange?
wątek zamknięty
kittajka polopady są napewno miliard razy ładniejsze od melange'y ale są strasznie dziwne rozmiarowo, byłam w sklepie i macałam VSS i DL z aubergine/violet i są strasznie jakieś miniaturowe normalnie jak na kucyka 🙄
wątek zamknięty
Może to i dobrze, że są takie małe, bo zmieniałam siodło i cottony wyglądają pod nim jak derka a nie jak czaprak 😤
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 września 2011 10:23
kcj90, a wiadomo czy eskadron znów podniósł ceny czy zostaje jak było?

ja się tak cieszę, że nie kupiłam bicolora z poprzedniej kolekcji! ten niciakowy jest boski  😍 w ogóle ta kolekcja nicic to mój ideał 🙂
mam nadzieję, że ogarnę się finansowo z tymi zakupami. ciągle nie mam beige z poprzedniej kolekcji 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.