NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Nigna   Warto mieć marzenia...
02 września 2011 13:32
To są jakieś jaja o_O
Pisałam wcześniej o użytkowniczce  marta_88  jej koleżanka napisała mi tydzień temu wiadomość :
hej.
Podaj mi dane do przelewu zapłącę za tą paczkę. tylko napisz ile . Chyba że chcesz w zamian sprzęt o tej wartości której były rzeczy które wysłałąś Marcie.Marta po prostu nie ma pieniędzy. Mama nie chce jej dać i tak wyszło jak wyszło, jest jej wstyd i dlatego nie odpisała. Zapłące za nią a potem będę ściągać dług


a potem że zapłaci w piątek albo w poniedziałek.

I co ; ] napisałam w środę chyba co z pieniędzmi bo zazwyczaj łużej niż 2-3 dni nie idą , wczoraj napisałam że mogą liczyć obie na wizyte znajomych. I cisza . ani kasy ani odzewu o_O Co to wogóle jest za przekręt to ja nie wiem ; /  Jestem w stanie nawet zapłacić osobie która przejdzie sie do którejś z dziewczyn ( o ile to nie jest jedna i ta sama osoba) i dowie sie co jest kuźwa grane ; /
Nie mam sił, chyba serio musze sie przejść na policje.
Nigna, a skad one sa i przypomnij o jaka kwote chodzi?
Nie polecam wam dziewczyny o nicku [glow=red,2,300]Wilczyca[/glow]. Dosyć nie poważna.
Ponad 3 mies temu kupiłam od niej 2 kantary skórzane + ogłowie z nachrapnikiem zaciskowym.
Pisałam do niej, że zależy mi najbardziej na tych 3 rzeczach.
W ogłoszeniu zaznaczyła, że zależy jej na szybkiej sprzedaży, więc zaproponowałam, że kupię wszystko, aby wysłała mi prędko paczkę.
W między czasie zostałam powiadomiona o sprzedaży 1 kantara, który już był zarezerwowany dla mnie.
Przesyłka szła priorytetem ponad 2 tygodnie i doszła tańsza o 50zł.
3/4 ustalonej sumy zapłaciłam za zniszczony, ponadrywany kantar skórzany (który każdego konia by chyba obtarł), wytok, wędzidło, które już nadaje się tylko na ścianę (o czym nie zostałam poinformowana), nachrapniak i stare zniszczone wodzone gumowo-parciane.
Do tej pory byłam zwodzona, że dostanę tą wymarzoną tranzelkę za 50zł i na tym się skończyło.
NIE POLECAM.
Cierp1enie, to konie-legnica.  Biłam się z myślami, czy to opisać, bo nie poniosłam strat finansowych, nie okradła mnie. A jednak nie lubię kłamstw, kręcenia itp. Do tego to ja wyszłam niepoważnie przed osobami, które angażowałam w transport.


to koło mnie..
powiem Ci, że jak tak samo bym postąpiła, bo to nieuczciwe tak kogoś zwodzić, zmieniać plany, przesuwać terminy, a na koniec jeszcze taki finał itd itd.
dla mnie to bardzo niepoważne, dorośli tak nie postępują  😵
Nie polecam Meharii. Wysłałam przelew i od tam tej pory zero kontaktu, zero śladu czapraka. Pierwszy raz nie brałam za pobraniem i pierwszy raz zostałam oszukana. Jak widzę chyba trzeba każdego brać za oszusta i być ostrożnym, a myślałam, że choć raz zaoszczędzę ;/
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 września 2011 18:33
katija:  Jedna jest z Władysławowa , druga ma tam chłopaka ...    Wysłałam kantary i umówiłam sie na kwote 70 zł ...
dycha, oj współczuję. Ode mnie Wilczyca kupiła siodło i miałam z nią poważne przeboje. Coś czuje, że gdyby nie to, że kupiła przez allegro miałabym kasę po roku a nie po paru miesiącach. Nastresowałam się z nią co niemiara, też nie polecam.
Nigna, to ja nie pomoge- daleko bardzo.
Hej. Dalej jestem niezadowolona z Meharii, ale tym razem szukam jakiejś sprawiedliwości.
Czy ktoś ma do niej jakiś kontakt? Może ktoś też z nią miał problemy?
Gillian   four letter word
03 września 2011 21:20
Anetkis, spróbuj przez photobloga - http://www.photoblog.pl/mehari
czy to ta osoba?
Gillian dostałam od niej dane do przelewu i ku temu jej szukałam i znalazłam i na facebooku i na nk. Na razie tam i tam to napisałam. A Pabianice są gdzieś w okolicach Warszawy? Jeśli tak, to pewnie ona i to pewnie będzie następny krok, jeśli tam nie napiszę, następny chce znaleźć jakoś jej numer przez jej znajomych, książkę tel i może jakoś dostane ten czaprak lub chociaż pieniądze.
Edit: Jeśli to ona to już mam gadu, będę próbować dalej. Dziękuję bardzo za podpowiedź 🙂
Anetkis, spróbuj przez photobloga - http://www.photoblog.pl/mehari
czy to ta osoba?


To nie jest ta sama osoba.. na volcie są dwie użytkowniczki jedna to Meharii , a druga to Mehari  i to jest jej blog, a nie tej z która macie problemy
[quote author=Gillian link=topic=5367.msg1121264#msg1121264 date=1315081222]
Anetkis, spróbuj przez photobloga - http://www.photoblog.pl/mehari
czy to ta osoba?


To nie jest ta sama osoba.. na volcie są dwie użytkowniczki jedna to Meharii , a druga to Mehari  i to jest jej blog, a nie tej z która macie problemy
[/quote]

Oo dzięki, przynajmniej nie napisałam do nie właściwej osoby. Ta Megarii ma jakiegoś konia Baby i nie mogłam właśnie u niej znaleźć żadnego konia Brokata ;]
Czyli na razie pozostaje nk i facebook. Mam nadzieje tylko, że dane były dobre..
No właśnie i tu jest pytanie, czy ktoś mógł podać fałszywe dane do wpisania na przelew? Bo jestem w tym zielona i się zastanawiam czy jeśli są złe dane to czy przelew zostanie uznany 🙂
Gillian   four letter word
03 września 2011 22:02
a to przepraszam bardzo Mehari :kwiatek:
meharii ma bana za podwojne konto, ktore zalozyla po otrzymaniu wypowiedzi moderowanej.
czy ruszyła sprawa z siss ?
czy podanie danych osobowych lub tel do jej stajni coś zmieni?
ma ktoś aktualny bo kobita pałę przegina ostro a wpisy na fotoblogu kasuje
Wlasnie przed chwila dzwonilam, jak powiedzialam ze to Arimona z forum, to zaczela udawac ze mnie nie slyszy i odlozyla telefon, po czym wylaczyla. Pzegiela naprawde, mam pomysl co zrobic, wieczorem napisze jak zrobie.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 września 2011 21:01
Arimona, idź na Policję, masz dane, telefon. To wystarczy. Nie szarp się kobieto.
Dziewczyny, napiszcie ile Siss wam wisi, bo szansy sa marne zeby cokolwiek odzyskac normalnie trzeba isc na policje z tym.
Nie dajmy sie zrobic w bambuko, bo naprawde przesadzila. Wczoraj napisalam do jej rodzicow i znajmych na facebooku, opisalam cala sytuacje.

Forta
odezwie sie do ciebie w tym tygodniu, dzieki za propozycje pomocy.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Dziewuchie w glowie sie poprzewracalo, przenosi konia, wylaczyla telefon. 

A tak ogolnie dla wszystkich:
Dziewczyna sie nazywa -----, oprocz tego ze zalega kase i sprzet tutaj, to juz mam poza forum jeszcze jedna osobe ktora wisi 150zl.
Uwazajcie na nia, bo jest oszustka - nie jest to przypadkowa sytuacja!!!!!
Nie wiem dokladnie ktory to jest jej adres, chyba Czestochowa, ale to kwestja czasu az bedzie wiadomo.

edit: usunem dane osobowe  😉



Arimona, ja jej adres mam, tylko musze znalezc 😉 oprocz tego bede wiedziec gdzie pracuje, stoi z koniem i miec aktualny nr telefonu.  wydaje mi sie, ze warto aby w miejscu pracy i w stajni wiedzieli jakie zwyczaje ma dziewczyna.
ja mam adres z przelewu i nie z Częstochowy
/ochrona danych osobowych/
mnie wisi  chyba najmniej bo 50, ale za to od listopada ub roku, sprawę bym olała gdyby nie fakt że to miał być prezent...
fotoblog aktywny ale nie zamieszcza komentarzy bo po niej lekko pojechałam http://www.photoblog.pl/klaudynak/profil
jeśli zmienia stajnie i tak ją znajdziemy, konia nie ukryje tak łatwo, znajomych na re-volcie na pewno ma...

do zainteresowanych mam propozycję założenia wątku w końskich a do modów przypięcia, bo dziewczynę trzeba dorwać a wielu z poszkodowanych tutaj nie zagląda wcale i nie zdaje sobie sprawy z tego że wspólnymi siłami można coś wskurać

dajcie znać dziewczyny coście załatwiły, no i oczywiście podepnę się pod was gdyby wniosek zbiorowy trzeba było złożyć
ja zaraz sprawdzę ile mi wisi, cos kolo 100 zl- zamowilam 4 badz 5 czaprakow, zaraz to przesledze. po milionie upomnien wyslala mi niekompletne zamowienie. jak zaczelam sie denerwowac i grozic, ze sprawe upublicznie na forum to obiecala mi ten moj czaprak cotton eskadrona plus jakis jeszcze jeden w prezencie zebym tylko poczekala. i cisza. dobry pomysl z tym fb, moze ja tez napisze do jej znajomych, jej na tablicy itd. mam zapisane rozmowy na gg w tym ta jak mi obiecuje ten kolejny czaprak. moze rozmowe na gg i pw z re-v przedstawic jako dowod?
Wlasnie nie wiem dokladie co trzeba przyniesc na policje, postaram sie dzisiaj, jutro wpasc i sie dowiedziec co chca dokladnie zeby jakies postepowanie wobec niej rozpoczac.
Telefon dwiewula wylaczyla, zrobilam printscreen jej tablicy na  fb i wszystkich jej znajomych, tak ze za kilka dni wiadomosc pojdzie do wszystkich, a nie tylko do tych co jej lajkowali i komentowali zdjecia.
Dalam ogloszenie w konskich, jak na razie oprocz was to cisza.
Na pewno trzeba bedzie ja zbanowac tu, ale to pozniej.
Laczna kwota razem z dziewczyna poza forum jak na razie to okolo 700zl, naprawde nie malo, a najbardziej mnie wkurza ze nawet jak uda nam sie to odzyskac bez policji to naprawde nie jestesmy bankiem, zeby kredyty gotowkowe bez procentow dawac. 
rozmowy na r-v czy gg jak najbardziej mogą być dowodem, zbierzce wszystko co macie. Jest szansa, że po wizycie policji dziewczę się przestraszy i  pieniądze odda. Jeśli nie, to obok dochodzenia policji, dobrze byłoby założyć jej sprawę cywilną - wtedy możecie domagać się też odsetek, a po uzyskaniu wyroku zawsze można iść do komornika i należność realnie wyegzekwować
Dopisuję użtytkowniczkę Karmela. Wysłała mi zniszczone, porwane łączniki skórzane, twierdząc wcześniej, że są w bardzo dobrym stanie i że nic im nie dolega. Jak zażadałam zwrotu pieniędzy to naskoczyła na mnie wyzywając mnie od nienormalnych i durnych! Moderator usunął mój post w wątku ogłoszeniowym, ponieważ był niezgodny z regulaminem, mimo tego, że wieeele razy inni użytkownicy w ten sam sposób prowokowali oszustów i złodzieji jak Karmela. Czyżby forum nie stało po stronie uczciwych sprzedawców/kupujących? Bezkarnie Karmela mogła okraść mnie, inną użytkowniczę forum (i to na wielokrotnie wyższą kwotę) i być może w przyszłości jeszcze innych użytkowników? To śmieszne, że dostałam Ostrzeżenie za napisanie prawdy, moim zdaniem powinno się usuwać lub blokować konta oszustów, a nie ludzi próbujących odzyskać swoje pieniądze.
przeprasza za edytowanie ale poprosiła mnie o to siss
w związku tym że ze mną jest rozliczona i sprawa została załatwiona mój wpis staje się nieaktualny

prosze takie rzeczy podawac na pw w zwiazku z ustawa o ochronie danych osobowych.
a wy zwrocilyscie uwage na to, ze siss sie od 24 lipca nie logowala?
Brzoza,
czy ta Karmela jest z woj. podlaskiego?
Może opisz dokładnie sytuacje, wstaw zdjecia, itp.
Gillian A Pabianice są gdzieś w okolicach Warszawy?

Pabianice są koło Łodzi 🙂
katija, ale to nie przeszkadza jej w wrzucaniu zdjęć na fotobloga. Podczas mojej transakcji Siss przestała się logować, zaczęłam coś podejrzewać, więc wyskrobałam maila i doczekałam się pieniędzy po jakimś czasie. Cicho, bez żadnego wytłumaczenia, czy zwykłego "przepraszam", że nie dawała znaku życia i sama musiałam się upominać o moje pieniądze. W sumie ciekawe dlaczego ja dostałam w końcu kasę, a reszta wciąż ma problem z odzyskaniem swojej. Jednak u mnie kwota byla niewielka w porównaniu z innymi, bo "tylko" 80 złotych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się