Tabliczki na boksy- jakie macie?

Bamboocha ma tabliczkę z dostajni.pl i jestem mega zadowolona 😉 Zabieram się, do zamówienia młodej takiej, ino czerwonej 😉
Też mamy tabliczkę z dostajni.pl Bardzo ją lubię i następna też będzie od nich. Tutaj macie ją w wersji: "stan faktyczny", czyli po ponad trzech latach od zakupu. A przeszła nie mało, i co najmniej dwie stajnie ze mną zwiedziła.
Ja właśnie mam zamawiać tabliczkę z dostajni.pl (no prawie cała stajnia od nich będzie zamawiać), ale chcę zrobić indywidualną tabliczkę, tylko nie mam pomysłu na tabliczkę dla Demona 🙁
Sierra
Fajna ta Twoja tabliczka, ale skąd pomysł umeiszczenia "logo" SO Książ  👀 ?
Lov   all my life is changin' every day.
04 września 2011 13:11
A Gallardo bawił się tabliczką, bawił, i w końcu ją złamał na pół 👿
Armara to nie jest logo SO Książ, a jedynie mocno do niego nawiązuje. Skąd pomysł? Bo jak tylko kupiłam Czardasz, to przez pierwszy rok w nowej stajni wszyscy zachwycali się nim i ubolewali nad nim, na zasadzie: "Ależ piękny ślązak! Szkoda, że kasztan" 😉 Poważnie.

Jak mówiłam, że to sp'ek (młp/śl), to każdy się mnie grzecznie pytał: "Dziewczynko, a ty widziałaś chociaż tą jego małopolską matkę?", bo... "to piękny ślązak, na mocnej nodze. Lubie ten typ, szkoda tylko że ino rudy" 😉 Więc tabliczka nawiązuje trochę z przekory.. ;P

A jak dodasz do tego moją wcześniejszą fascynację Książem i ślązakami, cóż... stara miłość nie rdzewieje 😉
sierra: taki mały  🚫 : mój piesek sie nazywa czardasz : D

a tabliczka ładna. U nas nie ma chwilowo tabliczek bo jakieś pół roku temu ściągnęli z zamiarem kupna nowych. taa jasne  🙇
a my mamy taka tabliczke na boks🙂 autorsta agnieszki rumińskiej !🙂
busch   Mad god's blessing.
05 września 2011 00:23
Tak troszkę offtopując 😉 Czardasz dostaje tylko garść musli na posiłek, czy do tego jakiś owies nieujęty na tabliczce żywieniowej? 😉
Jak znam sytuację Czardasza i walkę o jego odchudzenie to pewnie to jest dokładnie to co dostaje na posiłek. 🙂
Busch, niestety Epk ma rację. Nie dostaje nic ponad to, co jest wypisane na tabliczce. Zdjęcie jest z sezonu "trawa po brzuch zaprasza", aktualnie dostaje minimalnie ponad pół miarki Pavoskiej na posiłek, mieszanki w której zawiera się sieczka i muesli, w stosunku 1:1 😉 Muesli oczywiście niskobiałkowe, niskoskrobiowe i niskoenergetyczne...  😉
Lov   all my life is changin' every day.
05 września 2011 23:32
A myślicie, że mogę sobie walnąć przy zamawianiu tabliczki logo Lamborghini? 😎
busch   Mad god's blessing.
06 września 2011 00:09
Busch, niestety Epk ma rację. Nie dostaje nic ponad to, co jest wypisane na tabliczce. Zdjęcie jest z sezonu "trawa po brzuch zaprasza", aktualnie dostaje minimalnie ponad pół miarki Pavoskiej na posiłek, mieszanki w której zawiera się sieczka i muesli, w stosunku 1:1 😉 Muesli oczywiście niskobiałkowe, niskoskrobiowe i niskoenergetyczne...  😉


Przynajmniej jest ekonomiczny 😀
długo szukałem, nawet  chciałem już sam wykonać bo te plastiki, których pełno jest w necie mi się nie podobały. W końcu znalazłem coś takiego http://dzieciol.eu/pk589-tabliczki-na-boks-1.html . Może trochę drogo ale przynajmniej jest to wykonane w drewnie i naturalne.
Gillian   four letter word
10 listopada 2011 14:30
po co maść na tabliczce?  😲
A ja się pochwalę swoją, dostałam od brata 😅. Jeszcze nie zawieszona, narazie cięszę się nią w domu.
monsum, bardzo ladna.
Jestem na etapie poszukiwania nowej tabliczki na boks. Czy oprócz dostajni.pl jest jakiś sklep, który ma duży wybór tabliczek?
po co maść na tabliczce?  😲

Miejsce im zostało 😀
Szkoda, że nie dali jeszcze rozmiaru podkowy i szerokości łęku 😉
aaa super pomysł  🤣 , jak będę zamawiać, to zrobię przypiskę:  Siwa /33 lek/4 podkowa/cob 🙂😉))) 
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 14:41
Arimona, to dużo ułatwi jak ktoś będzie ci chciał np. sprezentować kantar, dopisz jeszcze rozmiar derki 😁
masc siwa/33 lek/4 podkowa/cob/155cm/charakter umiarkowanie misowaty 🙂

full info. eech kiedyś się takiej dorobię  🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 20:28
Zapomniałaś o dokarmianiu! <nie dokarmiać> <tylko marchewki!> <woli jabłka ale nie pogardzi końskim cukierkiem, byle nie ziołowym> 😜
Ja mam swoją wypalaną na sklejce drewnianej 😉
Zdjęcie zrobię i wrzucę wam ;D
Mazia   wolność przede wszystkim
29 marca 2012 10:12
Moje wypalane wyglądają tak:




Jeśli podoba się zapytam autorkę czy mogę podać numer tel.
Ja posiadam tabliczkę ze sklepu konik.com.pl. Jestem z niej bardzo zadowolona. Informacje zmywa się zmywaczem do paznokci i na nowo się wpisuje.

Dramka, bierz z dostajni. te drugie brzydkie strasznie!
Ale którą?  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
29 marca 2012 13:00
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się