diety i ćwiczenia czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Atutowa, przy wzroście około 176/7 ważyłam 63kg, co było tragedią!
Nie pomyliło Ci się coś czasem w tym poście?...
noen   A story of a fighter of our human race
14 sierpnia 2011 18:09
nazibaby77, nie, a co?
ovca   Per aspera donikąd
14 sierpnia 2011 18:12
BMI  20,1- 20,3  jest tragedią?  😁 😁 😁
Graba.   je ne sais pas
14 sierpnia 2011 18:16
ovca, dla kogoś, kto nie żyje pewnie tak  😉
noen   A story of a fighter of our human race
14 sierpnia 2011 18:33
ovca, no dla mnie było, na prawdę czułam się jak ''pączek''. Miałam wielki wystający brzuchi grube uda, które do teraz mi zostały 😉 Po prostu czułam się gruba, i w sumie nadal sę trochę tak czuję 😉
Ja się nauczyłam nie patrzeć za bardzo na wagę. Skupiam się raczej na tym, żeby wyglądać tak, jak mi się podoba (a zwolennikiem zbytnio wystających kości nie jestem,  zarysowane - owszem, ale lekko i też tylko niektóre 😉 ). Waga jest jednak myląca - moje koleżanki wyglądające podobnie do mnie (przy mniej więcej takim samym wzroście) zazwyczaj są ode mnie sporo lżejsze.
Obecnie skupiam się na pozbyciu się nieco z obwodów z moich problematycznych okolicach - brzuch, uda. Bez szału jednk 😉

noen, gratuluję wyniku 🙂 Pokażesz efekt przed-po? 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
14 sierpnia 2011 18:46
Dworcika, kurcze, no nie zrobiłam zdjęć na początku, ale mogę dzisiaj pstryknąc i się pochwalić jak skończę A6W 😀
noen, więc czekam 😉
noen   A story of a fighter of our human race
14 sierpnia 2011 19:07
Dworcika, o ile wytrwam 😁
noen, trwaj!

Obecnie jestem w maniakalnej fazie szukania orbitreka 😁 Spodobało mi sie jak mnie babeczka na w-fie wygnała na takie ustrojstwo. Na Allegro już za 2 stówki da się kupić, ale nie znam się na tym zupełnie, możecie cos podpowiedzieć? Na co zwrócić uwagę? Nie chcę wydać majątku 😉
dzisiaj zaczelam dwie nowe klasy na trenera fitnesu i akurat mi siostra zrobila zdjecia z cwiczen :P Ciekawe, czy bedzie roznica za 16 tyg, po zakonczeniu zajec :P
p.s. pamieta ktos jeszcze zdjecia przed ? W ogole powodzenia wszystkim odchudzajacym 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
24 sierpnia 2011 23:00
Moja A6W skonczyla sie 2 dni temu 🤣 Szkola sie zaczela i razem z nia skonczyla sie ochota na robienie tych jakze nudnych cwiczen. Ale moze jeszcze jakos sie ogarne, zeby zaczac jeszcze raz 😁
noen, to tak samo jak moja  🤣 robie e jedną-dwie serie i to nie codziennie nawet, i na tym się kończy, ze mną to zawsze tak jest  😂
noen   A story of a fighter of our human race
24 sierpnia 2011 23:14
Atutowa, no ja az 19 dni wytrzymalam 😁
Ja aż 10  😁 jak na mnie to mega długo wytrwałam  😁 ale brak minimalnych efektów=brak motywacji.
noen   A story of a fighter of our human race
03 września 2011 23:21
czy zawsze jest tak, ze po dietach, trzeba uwazac co sie je, zeby nie wrocic do poprzedniej wagi?
Dziś zaczęłam ćwiczyć z programem Ujędrniająco- odchudzającym skupiającym się na udach i pośladkach. Wytrwałam cała godzinę a po miałam ochotę iść pobiegać  😀
A ja już trzeci dzień robię abs . Poziom I. Mam nadzieję, że wytrwam jak najdłużej. 😀
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
04 września 2011 08:28
czy zawsze jest tak, ze po dietach, trzeba uwazac co sie je, zeby nie wrocic do poprzedniej wagi?


Oczywiście!
ovca   Per aspera donikąd
04 września 2011 08:47
A ja zaczęłam chudnąć zupełnie bez uzasadnienia  😲 najpierw zrzuciłam dwa kilo przy okazji sesji- wiadomo, stres, zarwałam kilka nocy, mało jadłam, ale byłam pewna, że wszystko wróci do normy, tymczasem chudnę dalej, jedząc tyle co zawsze plus średnio tabliczka czekolady dziennie (  😡 ).

znajomi się mnie pytają o dietę, a ja nie wiem, co mam odpowiedzieć, ważę już tyle, ile ostatnio ważyłam w GIMNAZJUM  😂
przejdę się do lekarza, zrobię podstawowe badania, bo co prawda nie mam nic przeciwko 😉, ale jednak trochę mnie to niepokoi.
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
04 września 2011 09:40
flygirl robilam ABS przez ponad 2 miesiace i byly efekty, mysle ze warto wytrwac 🙂 Dla mnie to lepsze niz a6w, bo a6w na poczatku zajmuje tylko kilka minut i nie ma problemu, zeby znalezc chwilke na cwiczenia, ale w miare postepow ten czas sie wydluza nawet do 40 min i ciezko sie zmobilizowac i znalezc tyle czasu zeby pocwiczyc  😉
viikaa dzięki, zmobilizowałaś mnie 😜 Też robiłaś tylko poziom I?
noen   A story of a fighter of our human race
04 września 2011 11:50
Nalle, ehhh, i to jest wlasnie glupie 🙁
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
04 września 2011 13:44
Robilam I poziom, najpierw 3 razy w tygodniu co drugi dzien, pozniej 4 razy - 2 dni cwczen, 1 dzien przerwy 🙂 2 poziomu nie zaczelam, bo nie mam dostepu do drazka 🙁 Na stronie radza w przypadku braku drazka przejscie odrazu do poziomu 5, ale nie dalam rady, wiec zostalam na 1 😉
noen mam nadzieję, że nie przytyłaś?  👀 Bo figurę miałaś super.
A ja znowu zaczynam walczyć ..  😵
noen   A story of a fighter of our human race
04 września 2011 20:07
nopebow, ehhh. Brzuch mi po weekendzie urosl, bo wpieprzalam ile sie dalo i nie cwiczylam ;( Nie wiem juz jak mam sie zebrac i zmobilizowac! 🙁
Zaczynam prowadzić bardziej ruchliwy styl zycia  🙂 Zawzięłam się w sobie i ćwiczę na każdym wf'ie w szkole, dodatkowo raz w tygodniu basen i duuużo spacerowania. Po pierwszym wycisku na basenie umieram  😁
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
13 września 2011 21:41
kamkaz- ja pamietam. wygladasz szalowo!!
Czy ktoś ćwiczy może w klubie Pure?
ash   Sukces jest koloru blond....
14 września 2011 16:07
szepcik ja byłam tylko miesiąc, bo dostałam wejsciówkę do Holmes Place.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się