Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

zakupiłam te buty w Reserved,
są ok, biorąc pod uwagę, że mam pierdyliard par papci - nie zmoczę ich zimą i już
bede chodzić teraz...
w ZARA są pikna "reble" (rebel-po poznańsku BUT) ale sie nie skusiłam
w ogóle oczywiście mam pierdyliard par papci - a nie mam w czym chodzić - norma ;-)
musze, no musze coś kupić  😂
są tu jakieś posiadaczki Reeboków Easy Tone? planuję zakup Run Tone i zastanawia mnie czy mają taką samą rozmiarówkę jak standardowe Reeboki.
exploited - piękne. Takie czyste i nowe, nie znoszone  😎


Tamtam, fajne! Kurcze, faktycznie, gdyby nie ta czarna podeszwa ... . Ale natchnęłaś mnie i spróbuję je gdzieś wyszukać 😀
haha odkąd przyszły, nie zdjęłam ich z nóg. przeszły ze mną robienie pierogów, i 3 godzinne latanie po mieście za prezentem dla kumpeli. wróciłam do domu i dalej ich nie zdjęłam. pójdę w nich spać!  😍 😍 chce następne maxyyy!
Easy Tone mam posiadam i rozmiarówka standart
Naciau, jesteś zadowolona z tych butów?
butki sa super , i rzeczywiscie bola uda , tyłek i łydki po całodziennym chodzeniu  😉
merci :kwiatek:
edit: a oprócz mięśni tyłkowo-udowo-łydkowych nic Cię nie boli? mam na myśli kostki i kolana?
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 września 2011 12:32
Pursat, też szukam takich butów, w sumie te brązowe jak dla mnie nie najgorsze  😉
Ostatnio patrzyłam i już pojawiają się w sklepach, na razie jeszcze mało ale są, myślę że za miesiąc będzie w czym wybierać 🙂

Są i zdjęcia. Niestety bardzo kiepskiej jakości, jak widać, robiłam sama zdjęcia odbicia w lustrze. Jakieś jakby szramy na moich nogach czy plamy na ciuchach to brud z lustra  😁 A mistrzem drugiego plany zostały moje pantolfe  😉



Pursat   Абсолют чистой крови
03 września 2011 13:26
Ładnie się prezentują, choć ja nie lubię tak mocno zabudowanych z przodu. 🙂 Dzisiaj śniła mi się Nalle w jednym bucie z RI (te, które oddała), a drugim w biało-granatowe groszki. 😁
noen   A story of a fighter of our human race
03 września 2011 17:09
piekne te buty! Chyba juz wiem na co teraz zbieram kase 💘
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 września 2011 18:30
Ada
Przepiękne 😍
Marzę dokładnie o takich od jakiegoś czasu.
Ile cm ma obcas?
czym czyścicie siateczkę w ari maxaxh 90? już zdążyłam ją zabrudzić konkretniej  😵 pomóżcie! 😁 😜
Proszek, ciepła woda i szczotka w dłoni. Tylko uważaj, żeby nie szorować przodów bo się "lakier" pozdziera  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 września 2011 10:21
noen,  😀

Pauli, obcas 11cm  🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 września 2011 10:47
Ada boskie tu buty, mam takie czarne, ale czerwone super sexi są 😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 września 2011 14:47
incognito, poszłam do Zary z zamiarem kupienia właśnie czarnych ale koleżanka namówiła mnie na czerwone i nie żałuje. Czarnych jest wszędzie pełno więc na pewno znajdę jakieś inne fajne  😉
Któraś z revoltowiczek miała kupić te buty: http://moda.allegro.pl/nowosc-hit-koturny-12cm-platforma-black-england-39-i1783186945.html#gallery Mogłaby zdać relację jak się noszą? Bo właśnie chcę je kupić 😉
noen   A story of a fighter of our human race
04 września 2011 19:48
Mia, ja chcialam, ale zanim do Norwegii dojda, albo ja odwiedze Polsce, to juz chyba je zamowisz 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 września 2011 19:50
A propo koturny, czy w nich się chodzi tak samo jak na wysokich szpilach czy łatwiej? Da się iść naprawdę szybko bez utraty równowagi?
Już jakiś czas myślę o zakupie ale jeszcze nie miałam okazji mierzyć żadnych.
noen   A story of a fighter of our human race
04 września 2011 19:51
Ada, ja w szpilkach biegac nie lubie, a w koturnach moge 😉 Duzo wygodniej!
Ada, to bez porównania nawet 😉 W koturnach tak samo jak w szpilkach bolą stopy po dłuższym chodzeniu ALE nie bolą mięśnie łydek bo nie muszą cały czas być napięte, żeby utrzymywać równowagę. Poza tym koturny są o wiele stabilniejsze.

noen, kuurczę bo został już tylko rozmiar 39, w aukcji jest napisane, że na stopę 25 cm, a ja moja ma dokładnie 24,5. Z tym, że zapewne będę zakładać jeszcze skarpetkę i oto jest pytanie, brać te 39?
noen   A story of a fighter of our human race
04 września 2011 20:03
Mia, bierz! A nie ma juz 40 :O Ja wlasnie mialam je pod koniec tygodnia zamawiac....
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
04 września 2011 20:05
Ada super te buty  😜
Ja wogole mam swira na punkcie wysokich obcasow, mam mnostwo butow a i tak co chwile kupuje nowe 😉
W szpilkach biegac moge, nie lubie tylko sliskich podlog, posadzek, itp... 🙂
noen, O kurczę, jest i 40 i 38 :o Nie wiem jak ja mogłam ich wcześniej nie zauważyć  🤔wirek:. Kurczę, to co teraz ... 38 czy 39? 😀
noen   A story of a fighter of our human race
04 września 2011 20:08
Mia, ja bym wziela 39, pamietaj o skarpetce 😀
noen, 'pamiętajcie o ogrodach' 😁. Okej, biorę 39 😀
Ja kupiłam 🙂😉 noszą się świetnie! Nie czuć tych 10 cm wysokości, nie raz biegłam w nich na tramwaj i wyszłam z tego cało 🙂
Najlepiej wziąć rozmiar który się normalnie nosi. Wzięłam 37, pasowało mi wg dł wkładki. Lewą stopę mam ciut większą i jest ciasny, ale nie na tyle żeby bolało 🙂
maracuja, ale nosisz do nich jakąś grubszą skarpetkę? Bo ja chciałam je jako buty typowo jesienne ... . I nie wiem właśnie czy nie wziąć większych, żeby jeszcze trochę miejsca zostało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się