Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Nie wiem kto jest, nie wiem, kto pomoże, ale czy ktoś zna jakiegoś dobrego, doświadczonego (i w miarę taniego :p) kowala z Białegostoku lub okolic ?
Nie wiem kto jest, nie wiem, kto pomoże, ale czy ktoś zna jakiegoś dobrego, doświadczonego (i w miarę taniego :p) kowala z Białegostoku lub okolic ?

Marek Chodkowski,o  wiecej popytaj forumowiczów🙂
Tanio to ja mogę zrobić, ale jakościowo będzie adekwatnie 😉 Pana Marka polecam, a bywa regularnie.
ee tanio to i ja mogę zrobić, ale za efekty nie biorę odpowiedzialności  🤣
a ja nie wiem ile by musieli mi zapłacić żebym chciała się takiej roboty podjąć 😀, również zdecydowanie polecam p. Marka, choć nie jest z Białegostoku, ani nawet okolic.
Cenowo, nawet łącznie z dojazdem z Olsztyna, do najdroższych nie należy, a wiedza jaką od niego i jego żony można zdobyć jest bezcenna 😉

Proti   małymi kroczkami...
05 września 2011 10:37
Kochani, przed chwilą był u nas w stajni człowiek, któremu ukradli dwa konie. Mówił, że złodzieje, którzy grasowali kilka lat temu niedawno wyszli z więzienia. tutaj zdjęcia kobył http://zabludow.lento.pl/skradzione-konie,142990.html
Zawiadomił wszystkich znajomych handlarzy, ale póki co nadal nic...
No to niewesoło. Myślę, że dobrze byłoby dać takie info do związku, choć pewnie już wiedzą.
Mazia   wolność przede wszystkim
05 września 2011 13:17
Wszystkie Związki juz wiedzą, będą mieć oko na sprawę...
Jakaś cisza na Podlasiu?
Nicsięnie wydarzyło,moze cos w planach?
No w sumie... To nie Podlasie, ale blisko. 2 października w Czarnówce (to niedaleko Ełku) odbędzie się przegląd hodowlany koni fryzyjskich. Może chcecie podopingować moją Walę?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 września 2011 14:03
chcemy  😎 😎 😎

na Podlasiu? zawody, zawody, zawody.
Ty to akurat nie masz wyjścia. Ktoś z dobrym aparatem by się przydał. Będzie co pstrykać 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 września 2011 19:40
nie prawda mam! moge sobie pojsc do lasu na grzyby i wrocic jak skonczysz! 😎 😁
nie prawda mam! moge sobie pojsc do lasu na grzyby i wrocic jak skonczysz! 😎 😁

Są grzyby?
Na Mazurach są 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 września 2011 17:19
a nie wiem nie jadam😉 ale poszukac mozna  😁
a ja znów z pytaniem o pensjonat...  😁
wydaje się, że wszystkie stajnie znam, ale może ktoś podsunie jakiś pomysł 😉
wymagania? regularne sprzątanie boksów, regularne karmienie i wypuszczanie na padoki + oczywiście przyzwoity dojazd i cena +/- 500 😁 aaa no i wolne miejsca.
jednym słowem szukam stajni, która nie istnieje. Ale może coś o zbliżonych warunkach? Może coś gdzieś się pozmieniało? Any ideas?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 września 2011 19:38
a moze tak przy okazji Twoich poszukiwan zrobimy spis stajni w okolichac Bialegostoku?
robiłam dziś w głowie i przeraziłam się, że nic mi nie odpowiada  👀
dobry pomysł, może komuś kiedyś to pomoże 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 września 2011 14:09
wiec moze tak:
Kres Jurowce
Kres Sochonie ( u Mariusza i i Ewy)
Kawalkada
Igantki
Sprzasla
Suprasl Victoria
Niewodnica Dafne
Niewodnica Kucykowo
Markowszczyzna Elam - raczej juz nie prowadza pensjonatu
Zagloba Grabowka
Horse Heven Grabowka
Gieniusze Bik
Pienki
Mince
Gziki u Justyny - nie wiem czy prowadza pensjonat

no i stajnie prywatne.

pominelam cos?
a ja tak się przy okazji zapytam bo chyba coś powstaje lub istnieje w okolicach Dobrzyniewa dużego  ( krynice ), ktoś coś wie o tym przybytku
Zagłoba też nie prowadzi pensjonatu.
Redzio, w Krynicach to chyba prywatna stajnia forumowej Wandy. Rita dobrze mówię? :P
są jeszcze Skrybicze

no to kto się podejmuje budowy stajni idealnej? ;P
hehe jak chcesz to damy rade  🏇 a i na 104 bylo by blisko
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 września 2011 18:29
a wlasnie jeszcze krynice, oprocz prywatnej stajni forumowiczki jest tez stajnia, w ktorej byl kiedys pensjonat, a czy teraz jest to nie wiem.


no to kto się podejmuje budowy stajni idealnej? ;P

Już taka istnieje u mnie, ale masz daleko  😉
Wawrek to po co tak daleko budowałeś?  🙂
patrzac po waszym spisie to niewiele nowych miejsc przez te ladnych pare lat powstalo..
dobre tyle, ze w kilku stajniach hale macie i zawody czesto sa (mimo ze startujacych lekko mowiac malo)
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
21 września 2011 12:21
Kraśniany (2km za Sokółką) - ładna stajnia, duże pastwiska, nie mam pojęcia jak z regularnością wszystkiego 🙂
Bohoniki
Tradycja - Uhowo
a ja znów z pytaniem o pensjonat...  😁
wydaje się, że wszystkie stajnie znam, ale może ktoś podsunie jakiś pomysł 😉
wymagania? regularne sprzątanie boksów, regularne karmienie i wypuszczanie na padoki + oczywiście przyzwoity dojazd i cena +/- 500 😁 aaa no i wolne miejsca.
jednym słowem szukam stajni, która nie istnieje. Ale może coś o zbliżonych warunkach? Może coś gdzieś się pozmieniało? Any ideas?

Okolica Brańska,odpowiada?
Horseman trochę daleko 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się