Końska rewia mody cz. V (2011)

emptyline muszę zgasić Twój entuzjazm, bo raczej nie ma po co jeszcze jechać do Mustanga. Zazwyczaj przysyłają smsy, że już coś mają w sklepie. Wydaje mi się, że to stanowczo za wcześnie
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2011 08:37
Trudno, i tak jadę po microfastera 😉
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 września 2011 08:39
Ceny są z kosmosu o.O
Mam nadzieję, że equishop nie zawiedzie i będą ceny jak zwykle takie same, to może wtedy się na coś zdecyduję, bo aktualnie to wolę kupić jakąś starą Ankę niż nowego Eskadrona... Jestem BARDZO ciekawa jak z jakością w tej kolekcji.
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
05 września 2011 08:49
emptyline muszę zgasić Twój entuzjazm, bo raczej nie ma po co jeszcze jechać do Mustanga. Zazwyczaj przysyłają smsy, że już coś mają w sklepie. Wydaje mi się, że to stanowczo za wcześnie


Bo ja wiem, czy za wcześnie? Do Poznania już część nowych Eskadronów dotarła.  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 września 2011 08:53
emptyline, to jest Microfaser, nie MicrofasTer 😉 Aczkolwiek ta twoja pomyłka śmiesznie wygląda 😉

Maddie, mam dokładnie to samo...

wątek zamknięty
Nalle bo chyba wasz nowy sklep (nie pamiętam nazyw) wyrasta na nową mekkę szmatoholików  😉jestem w miare na bieżąco z Mustangiem i Stajnią i z tego co wiem, jeszcze eskadronów nie ma. Tak poza tym ciekawa jestem, czy w Mustangu znowu z vs będzie tylko kilka cottonów, a cała reszta na zamówienie  🙄
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2011 09:24
Jestem specjalistką w przeinaczaniu nazw 😉
Pony DL też na zamówienie oczywiście, no ale co poradzić. Może lepiej, bo gdyby tak sobie spokojnie leżały któreś dnia w sklepie, pewnie wyszłabym z wszystkimi i pustym kontem.
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
05 września 2011 09:36
Nalle bo chyba wasz nowy sklep (nie pamiętam nazyw) wyrasta na nową mekkę szmatoholików  😉jestem w miare na bieżąco z Mustangiem i Stajnią i z tego co wiem, jeszcze eskadronów nie ma. Tak poza tym ciekawa jestem, czy w Mustangu znowu z vs będzie tylko kilka cottonów, a cała reszta na zamówienie  🙄


Pegaz. Nie jest nowy - raczej po porządnym liftingu i restarcie.  😉
Dzisiaj zobaczę, co tam dokładnie dotarło, w piątek nie dostałam się do większości kartonów.
wątek zamknięty
poczytałam kilka ostatnich stron (o eskadronie) i naprawdę jest to przerażające 🤔
- ceny coraz wyższe
- jakość stopniowo coraz niższa- czaprak oberżyna za ponad 100zł, który po kilku uzyciach traci kolor 🙄(mam czaprak z Anglii, już od jakiś 8-10 lat, był uzywany, prany dziesiąt razy i dalej jest CZARNY...więc da się)
- jedyny czaprak który jak rozumiem miał dobrą jakość(impuls) usunięto z kolekcji, zastepując nowym kiczowatym wzorem
- ostatnie kolekcje (porównując do tych starych) sa poprostu w większości brzydkie i kiczowate, brak im stylu (a szczytem był bloom)
- brak nowych pomysłów na kolekcje, kopiowanie kolekcji z przed zaledwie 2 lat(aktualnie)
- aktualnie dralony są...brzydkie
- ta derka z mega napisem/logiem eskadron to jakiś "bad joke"  🤔 jak można dać tyle kasy za taki szmirowaty kicz?
- to samo nowa derka polarowa z kapturem w pasy burgund - kolejny koszmar


mam wrażenie, że ci co pracują w tym całym eskadronie naprawdę robią sobie żarty z klientów tj. zero nowych pomysłów, zero jakości, mega kicz plus wysoka cena 😵


a sa też inne firmy 🤣 i kolory jakby lepiej dobrane i jakby bardziej stylowo to wszystko wygląda
inna propozycja na temat "berry/czekolada"



inna propozycja na temat "paski"
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 września 2011 11:18
Ciekawa jestem Cen Niciakowej kolekcji - bo patrząc po podwyżkach na zwykłej to już może się mega nie opłacać.

Mnie osobiście podeszły tylko double flecee z obu podstawowych kolekcji i Niciaki nic więcej.
wątek zamknięty
czy to tylko u mnie kwestia monitora, czy to berry wyglada duzo bardziej fioletowo niz na zdjeciach kolekcyjnych?
http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-czaprak-cotton-kolekcja-coffeeberryapricot-jesienzima-2011-p-4550.html
tu jest na zdjeciu- dla mnie to taki fiolet nie malina, a na kolekcyjnych wygladal jak malinowy. a juz na pewno zaden z nich nie jest JAGODOWY.
wątek zamknięty
katija, mi też się wydaje bardziej fioletowy, wygląda trochę jak jogurt jagodowy 🤣
wątek zamknięty
piglet - a te derki, które wstawiłaś to jaka firma? masta?
ta w kratkę jest naprawdę ładna
mam nadzieję, że Niciaki nie będą droższe..... przy tej cenie jakość powinna byc już wyższa.... cena idzie w górę a jakość w dół....
wątek zamknięty
Dziewczyny, ja wam mówię ze berry wygląda tak:




Reitsportklawunde widocznie dostaje czapraki już z tych materiałów które eskadron ma przygotowane. Za pewne tylko lamówka będzie inna.

wątek zamknięty
xxagaxx pewnie masz racje 🙂 w każdym bądź razie kolorek całkiem ładny.


P.S. W Mustangu można już zamawiać, ale na towar trzeba będzie trochę poczekać, bo dopiero będzie do nich schodził 🙂
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
05 września 2011 13:31
Jeżeli chodzi o nowego eskadrona to w tej chwili dostepne sa tylko derki zimowe. Na kolekcje trzeba jeszcze zaczekać kilka dni.
Fakt, Mustang zawsze tak robi, że wystawia już produkty na sprzedaż a potem i tak na nie trzeba czekać... bo ich nie mają jeszcze 🙂

p.s Myślę, że my utrzymamy ceny takie jak były dotychczas więc cottoniki raczej nie pójdą u nas w górę  🏇
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 września 2011 13:39
agata*, będą droższe, wszystko będzie droższe. Na przykład owijki elastyczne podrożały z 85 zł. na 109zł. Więc niciaków na pewno to nie ominie.

kcj90, utrzymacie pomimo takich podwyżek u eskadrona?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
05 września 2011 13:41
kcj90 no to oby tak było, chociaż ja i tak czekam na wyprzedaże  😉
Raaany... gdzie te czasy kiedy Equishop miał najdroższego Eskadrona? Teraz wychodzi na to, że jest najtańszy...  🙄 Konik, okser i spółka myślę, że będą mieć ceny podobne do Mustanga, może minimalnie niższe, tak jak było ostatnio.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 września 2011 15:15
kcj90, ale fajnie, że Equishop najpewniej będzie mial ceny po staremu! 🙂

Dziewczyny, co do zdjęć mojej oberżyny SR - porównałam ją dziś z nówką cottonem DL i kolor jest taki sam - nie wyblakła mi (jeszcze?) po kilkunastu użyciach i dwóch praniach 😉 Po jakim czasie wam czapraki zaczynały blaknąć?
wątek zamknięty
piglet z tym eskadronem to prawda. Na ostatnie kolekcje nie mogę patrzeć  🙄 a te derk,i które wstawiłaś to masta? Gdzie można w polsce je najtaniej kupić? Podoba mi się ta 2 i 3 🙂
wątek zamknięty
Eskadron mnie również rozczarował. Może to i dobrze ? Zostanie kasa na co innego. 😉
wątek zamknięty
Jeżeli berry wygląda jak fuschia to ja dziękuję. 🙇
wątek zamknięty
Jeśli wygląda jak ten z reitsportklawunde to to nie fuchsia. Ten kolor tylko tak wychodzi na zdjeciach w słońcu, w rzeczywistości jest inny.
wątek zamknięty
A czy z tym mustangiem to nie jest tak ze oni maja wyzsze ceny bo jak narazie jedyni maja eskadrona w ofercie a potem te ceny spadaja ?
Cos mi sie wydaje ze z ktoras kolekcja tak bylo .

Mnie zachwycil euro-starowy petro i derki Es-a sa przepiekne  😍
Mial lub macal ktos kiedys zimowe dery i polary Euro-stara?
Z Eskadrona zlapalo mnie za serce to bordo w brillancie  😉
wątek zamknięty
A gdzie eurostara mozna juz zerknac?
wątek zamknięty
ooteman.nl
i tu skan katalogu http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=1&t=1509466&&start=1675

piekne puchowe kamizelki  😍
wątek zamknięty
czy to tylko u mnie kwestia monitora, czy to berry wyglada duzo bardziej fioletowo niz na zdjeciach kolekcyjnych?
http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-czaprak-cotton-kolekcja-coffeeberryapricot-jesienzima-2011-p-4550.html
tu jest na zdjeciu- dla mnie to taki fiolet nie malina, a na kolekcyjnych wygladal jak malinowy. a juz na pewno zaden z nich nie jest JAGODOWY.


hehhe bo to jest takie berry jak ci na koszulkę białą jakś berry chlapnie i się wetrze i próbujesz to 4 razy sprać ale nie idzie😉
wątek zamknięty
A gdzie eurostara mozna juz zerknac?


Ja chyba nie chce ich widzieć... 😵
wątek zamknięty
piglet z tym eskadronem to prawda. Na ostatnie kolekcje nie mogę patrzeć  🙄 a te derk,i które wstawiłaś to masta? Gdzie można w polsce je najtaniej kupić? Podoba mi się ta 2 i 3 🙂



to są derki weatherbeeta http://www.weatherbeeta.com/

w Polsce tanio nie kupisz 🙄 ale opłaca się ściągać z UK, bo tam ceny potrafią być o 50%niższe niż te w PL
ja zamawiam ze znajomymi w tym sklepie: http://www.equestrianclearance.com/brands_navigation/weatherbeeta/index.html w tej chwili jeszcze nie ma pełnego asortymentu zimowego, ale wkrótce będzie

mnie też się podoba ta 2 i 3 i będą moje  🍴
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 września 2011 20:13
kotbury, piękny opis  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.