Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 sierpnia 2011 21:41
Dramka, ja mam pół szafy hv a o którą kamizelkę pytasz? 🙂
np palermo lub crown
ta druga jest piękna  😀
Ciekawa jestem jak leza, bo jeszcze nie mialam okazji mierzyc. ale 200zl za kamizelke  🤔
Sporo, ale jak Ci się podoba no ale co masz zrobic jak Ci sie podoba... 😉😉
Moge sobie pomarzyc, kupilam dramce nowa sukienke magnetyczna za 1000 zl  😉
No to Dramka ma dobrze, pancia o nią dba  😉
Tylko pancia chodzi w jednych i tych samych szmatach  😵
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
12 sierpnia 2011 11:09
Ciekawa jestem jak leza, bo jeszcze nie mialam okazji mierzyc. ale 200zl za kamizelke  🤔


powiem Ci, że te ubrania mają po prostu świetną jakość i wzornictwo. Ja mam taką grubą czarną kamizelkę z paskiem z kolekcji zimowej, z błękitną podszewką. Jest genialna 🙂
Ktoś posiada kurtke HORZE Adelaide  👀
Mam pytanie.
Jesli damskie rzeczy Kingslanda mam w rozmiarze S to kurtke unisex powinnam wybrać S czy może XS ??
Zalezy czy kingsland masz unisex
Dramka, w sensie ??
Mam rzeczy Kingslanda damskie S. Chce kupic kurtke Kingslanda, która jest unisex. I nie wiem czy brać S jak damskie, czy XS.
??
unisex to pewnie XXS.
Dramka, aż taka różnica jest miedzy damskim a unisex ??
dziewczyny, chcialabym znalezc troszkę ciuszków możliwie tanich, poszukuje sztybletów i sztylpów oficerkowych, przyzwoitych,no i duzych 🙁,  nie  z takiej okrutnie plastikowej skóry, myslalam nad hippika, bo maja na miarę szyte jesli dobrze pamietam, oraz o nowej czapce, bo blekit tattini juz umiera powoli, ale jak widze ceny 70 zl za czapkę z daszkiem to moj portfel kwiczy  😵 czytalam temat,ale wiadomo ze moda sie zmienia i ciagle sa jakies nowe modele 🙁
hej dziewczyny  🙂
nie widziałyście gdzieś może 3 palczastych rękawiczek na zimę ??
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 sierpnia 2011 12:38
Mona http://www.mksklep.pl/horze-rekawiczki-trojpalczaste-zimowe-skorzane-p-4949.html lub [url=http://animalia.pl/produkt,20284,534,Horze_Rękawiczki_trójpalczaste_zimowe.html]http://animalia.pl/produkt,20284,534,Horze_Rękawiczki_trójpalczaste_zimowe.html[/url]


edit. poprawiłam link
dzięki Edytka o te 2 mi chodziło  😀
bemyself Horze ma chyba tanie czapki 😉
Tercetku, ma, ale takie mało końskie są :P
Dramka, aż taka różnica jest miedzy damskim a unisex ??


Tak, jest spora  😉
Dramka, dzieki za to info. Dobrze, że spytałam. Zamówiłam w końcu XS (mniejszej nie było) i jest całkiem spora. W S bym sie chyba utopiła. Dzieki wielkie !!
:kwiatek: :kwiatek:
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 września 2011 11:16
gdzie w polskim sklepie jeździeckim dostane rzeczy PFFIF?
chodzi mi o taką bluzę
Tercetku, ma, ale takie mało końskie są :P


kup sobie czapke z daszkiem na rynku i doszyj naszywke z konikiem :P albo wyszyj sobie "ANKY", "TATTINI" albo "PIKEUR" i bedziesz fancy :P a najlepiej wszystkie na raz  😀

Ta kurtka brazowa HORZE jest fajna, ale raczej do chodzenia niz jezdzenia.
Mierzylam dzisiaj bardzo fajna kurtke przedluzana horze

Marzy mi sie pikeur kismet  😍

się kupiło ostatnio w EquiShopie, granatową 🙂

Ciekawa jestem jak leza, bo jeszcze nie mialam okazji mierzyc. ale 200zl za kamizelke  🤔

To sobie zobacz kolekcję Kingsland'a gdzie kamizelka kosztuje ok. 850 zł, ale są tak piękne że mnie skręca.. Wogóle kolekcja Kingsland'a jest piękna..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się