Końska rewia mody cz. V (2011)

a ja znowu wpadłam w szał kupowania... 😡 właśnie kupiłam kolejną szmatę  🙄

edit: i jak ta kupka ma się zmiejszyć, jak ja sprzedam jedną- kupię 2  😤
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 września 2011 13:55
akzzi - a co kupiłaś?

Mnie na szczęście już bardzo mało rusza - na nową kolekcję odkładam na 3 komplety z owijkami i ew. 2 derki jak mi starczy. Po za tym czaję się na polopady tylko i wyłącznie.
wątek zamknięty
akkzi pokazuj!

Medziiik trzy komplety i dwie derki to mało jak na nieruszającą Cię kolekcję?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 września 2011 14:03
Medziiik, to ile kupujesz z kolekcji, która cię rusza? 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 września 2011 14:10
Forta myślę, że mało 🤣 bo ruszyły mnie tylko Niciaki (aczkolwiek i tak okaże się w praniu jak wypadną cenowo i czy ten kiwi nie będzie tak oczodaj jak limegreen).
A i ostatnio pozbyłam się paru kompletów to mogę się zaopatrzyć w inne - jako, że są 2 konie  😁

Livia czaję się na Niciaka błękit, granat i ew. kiwi + owijki do kompletu, pasiastą derkę i może double fleece z navy-burgundy-bronze (bo będzie pasowała do mojej kolekcji z Maritim) / polopad biały. Ale, że ceny poszły w górę to i tak pewnie wszystkiego co chcę nie kupię.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
07 września 2011 14:18
Na dzień dzisiejszy z nowej kolekcji tylko brillanty apricot (a'la cooper) i burgundy wydają mi się ładne, ale zobaczę jeszcze real foto, bo różnie to bywa z kolorami na zdjęciach. Patrz brillant beige foto katalogowe i na koniach  😉
xxagaxx świetnie! Z tym że mnie jako anty-fankę brązowego sprzętu trochę razi to czekoladowe siodło w połączeniu z brillantem beige, ale to Tobie ma się podobać  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 września 2011 14:26
Medziiik, nieźle 🙂 Mam nadzieję, że ceny nie pójdą aż tak w górę, bo sama się czaję na dwie rzeczy...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 września 2011 14:28
Livia najbardziej to i tak niciak błękitny a wiadomo reszta jak kasa pozwoli 😉 podobnież w Equi Shopie mają być te same ceny niezawyżone 😎
wątek zamknięty
akzzi - pochwal się, ja też w planach mam kupno czapraka, może 2 🙂
a pół roku nic nie kupiłam i już myślałam, że się wyleczyłam, a tu nowa kolekcja weszła i już kilka czapraków ze starych kolekcji chcę mieć 🙂
wątek zamknięty
Mnie się podoba, w nowej kolekcji eskadrona, róż i pomarańcz. Mam nadzieję, że coś mi się uda kupić.

A ostatnio, zupełnie przez przypadek, znalazłam owijki idealnie pasujące do anky dusty liliac, i zakochałam się w tym komplecie  😁

wątek zamknięty
domcia 406 bardzo ładne zdjęcia- może wrzucisz do galerii?


Ah tam chwalić się, nie ma czym 😉
wątek zamknięty
domcia406 Dusty Lilac to jest super kolor ale nie obraź sie na takim jabłkowitym siwku moim zdaniem wygląda bardzo nieciekawie :/ to nie jest jego kolor zdecydowanie.
wątek zamknięty
Mi się wszystkie fotki podobają .
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
wątek zamknięty
akzzi Dzięki  :kwiatek: Hm, właśnie zastanawiałam się czy się nadają do galerii, bo tam jest ostatnio tyle pięknych zdjęć, że szkoda ją psuć :p

Demonowa Nie mam się o co obrażać. Każdy ma inny gust, kolor na żywo jest troszkę inny, a mnie akurat się podoba, choć jest ciut mdło  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 września 2011 18:26
domcia, mnie się podoba komplet, ale z kolei do galerii daj zdjęcia lepiej podkadrowane - żeby było więcej konia, a mniej nieba 😉
wątek zamknięty
domcia406 wiem jak wygląda, bo koleżanka ma ten komplet, ja również wkrótce zamierzam go kupic bo mimo wszystko kolor jest przepiękny 😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 września 2011 21:42
Royalblau z Royalblau / marine / weiss 😉



wątek zamknięty
Livia Ok, więc pokadruje je i wtedy dodam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 września 2011 07:36
Medziiik, tak trochę off - co to za siodło na zdjęciach? 🙂
wątek zamknięty
Ładny ten czaprak Royal.
wątek zamknięty
Nie wiem czy tu mogę to wrzucić, ale właśnie się natknełam na nowego Eskadrona i umieram z zachwytu...  😍

http://www.sprzetjezdziecki.com/kolekcja-coffeeberryapricot-c-232_235.html?page=1
wątek zamknięty
mi się tylko podoba ten kantar http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-kantar-apricotcremecoffee-kolekcja-coffeeberryapricot-jesienzima-2011-p-4543.html
dralony w tej kolekcji są paskudne, dawno czegoś tak bez gustu nie było
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 września 2011 10:17
Nie wiem czy tu mogę to wrzucić, ale właśnie się natknełam na nowego Eskadrona i umieram z zachwytu...  😍

http://www.sprzetjezdziecki.com/kolekcja-coffeeberryapricot-c-232_235.html?page=1


Było tu już wrzucone tyle razy, że to na pewno nie zrobi żadnej różnicy.  😉

Dla mnie jedna kolekcja nudna, druga cukierkowa w sposób raczej bezmyślny niż uroczy, jedynie Nici ciekawa.
Kupię pewnie apricota na kasztana, chociaż róż na lamówce zupełnie mi nie odpowiada, na skarogniadka cobalta.
wątek zamknięty
Ja z wielką prośbą  :kwiatek:

czy mógłby ktoś wrzucić linka do tej niemieckiej galerii eskadrona? wiem, że ktoś kiedyś wrzucał, ale nie mogę znaleźć  😡
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 września 2011 14:09
Ale obleśny dralon (z nowej kolekcji oczywiście)  🙄 Wygląda jak wypłowiały... KLIK
Swoją, drogą jaki ładny kantar znalazłam  😀 Wcześniej nawet nie wiedziałam o jego istnieniu.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
08 września 2011 15:00
Medziiik, tak trochę off - co to za siodło na zdjęciach? 🙂


Wintec 500 dressage + duże klocki Wintec  :kwiatek:

Ja z wielką prośbą  :kwiatek:

czy mógłby ktoś wrzucić linka do tej niemieckiej galerii eskadrona? wiem, że ktoś kiedyś wrzucał, ale nie mogę znaleźć  😡


1. http://pferdetrends.jimdo.com/eskadron/
2. http://eskadroncollecties.weebly.com/index.html
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 września 2011 19:35
Medziiik, dzięki 🙂 Nie wygląda na typowego Winteca  😁
wątek zamknięty
Ja zastanawiam się nad brillantem berry i cottonem apricot, ew. melange burgundy, reszta do bani... nawet niciaki mnie nie zachwyciły.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 września 2011 22:04
Ale obleśny dralon (z nowej kolekcji oczywiście)  🙄 Wygląda jak wypłowiały... KLIK
Swoją, drogą jaki ładny kantar znalazłam  😀 Wcześniej nawet nie wiedziałam o jego istnieniu.


zobacz co 2 posty nad Toba napisała Equi.dream ... i jaki wstawila kantar 😵 😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
09 września 2011 16:26
Zairka no tak, nie ma to jak spostrzegawczość  😂 Ale nie wyedutyję, zostawię żebyście się pośmiali z mojego opóźnionego zapłonu  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.