Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Ten słodziak niezłe ma wdzianko 🙂
Jaki uroczy  😍  😅
srebrna a ja "mam" takiego konia 😀 zrobiła dokładnie to samo 👍

co do szybkościówek to uwielbiam wręcz filmik mojego znajomego...zarówno i on jak i koń to szybkościowe świry 🙂



Zabiłabym faceta....




Głupota ludzka nie zna granic....  🙁 ale koleś przynajmniej pożałował i dostał siarczystego kopa w łeb.
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 września 2011 21:43
Wtf?
e no coment
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=pmWftommtzs&NR=1  haha drapanko  🙂

Kastorkowapowinna go ta swinia ugryzc w te paluszki, ktorymi  ja tak perfidnie szczypal, zeby wierzgala. Tak sie dzieje kiedy dzieci nie sa nauczone wrazliwosci i szacunku do zwierzat. 
brak słów  🤔wirek: 
Monia,o rajku, co to ma byc? Nauka podawania przez konia nóg do kucia? Żal mi tego zwierzęcia, bardzo smutny obrazek
hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 września 2011 11:20
mania, to jest karygodne !!!!!!  aż sie poryczałam jak ten konik upadł! przeciez oni mogli mu kręgosłup itd. połamać przez takie coś ! aż chce się przeklinac i wołac o pomstę do nieba !! 🙇 jeszcze się idioci śmieją !!  👿
ja na konia miejscu, tak bym hukła z kopyt że by się po ziemi turlali lub w wszechświecie latali!! 🤦
brak słów  🤔wirek: 


SKUR**** JE****  👿 brak słów.
Fujare takim na sznurek, do kostki przywiązać i kazać skakać przez płotki napieprzając batem po plecach!!!!
to jest łamanie konia. a o metodach kiedy przywiazywali konie do slupków, przywiazywali worki na grzbiet i tłukli dopoki wierzgal nikt nie slyszal? wtedy taki kon sie pod siodlem nawet krok nie ruszyl. zalążki westu drodzy moi. kowboje, dziki zachód itp. jak widac  sa debile ktorzy ciagle tak sie fajnie bawią  🤬 🤦

a to takie drobienie widzialam niejednokrotnie, to chyba jakas ichnia metoda pokazowa czy cuś
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 września 2011 12:14
nawet nie wiem, co napisać... !!!
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 września 2011 12:20
A ja sie zastanawiam w jakim to kraju. Nie wierze że nie ma tam praw zwierząt. W polsce po kilku dniach by gościa internauci znaleźli i rozszarpali... nie można takiej akcji zrobić tam .-. ?
bemyself wiem dobrze że to jest łamanie konia ,kiedyś tak robili ale film jest z 2009 roku ,są różne sposoby co do układania koni .
Normalnie jak by człowik wrócił do rozpalania ognia krzesiwem choć ma wiele metod rozpalenia ognia .

tu są ci sami ludzie (ten film dodała wcześniej Kastorkowa)
Nigna, patrząc po ich ryjkach, myślę, że to są Meksykanie albo z Chile.
zobaczcie komentarze pod filmem wstawionym przez monie...
prawie się popłakałam przy tym jednym filmie... W kanale pisze, że oni są z Meksyku... Mój boże.. jak można robić coś takiego... 🙁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 września 2011 18:11


filmik pozostawię bez komentarza..
😵 Ja nie rozumiem jak można robić coś takiego...
Anderia   Całe życie gniade
10 września 2011 18:17
No i to ma być rozrywka... Chore. I niehumanitarne.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 września 2011 21:41
Sporo nieciekawych sytuacji.
Koń bez jeźdźca omijający przeszkody hmm..  😁
Nie zazdroszczę upadku przed celownikiem, tylko oby koń był cały.
Fajnie wygląda ten co się ewakuował z konia  😜
Taki delikatny masaż zadu i grzebietu 😁
Dzisiejszy skok bez ogłowia na Marcepanie :*


Nie patrzeć na moją postawe bo sterowność za łatwa nie była 😀
Marcepana, fajnie fajnie, ale głos to byś mogła wyłączyć...  😲
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
15 września 2011 14:24
Dzisiejszy skok bez ogłowia na Marcepanie :*


Nie patrzeć na moją postawe bo sterowność za łatwa nie była 😀



No trochę problem ze sterownością 😀

Musisz więęęęęęęęcej wolt chyba ciężko się kieruje takim koniem bo jest całkowicie prosty, trudne jest wyginanie bez tranzelki, wiem jak to jest więc dawaj czaduuuuuuuuuuuuu 🏇
Na 92 stronie toczyła się rozmowa na temat stylu skoku M. v.d. Vleuten. Przed chwilą jechał na ME.
Zwróciło moją uwagę, że przed przejazdem jego oba barki... drgały w tiku, niezależnym od woli.
Przyjrzałam się dokładnie. Wszystko wskazuje na to, że jeździec ma jakiś rodzaj porażenia mięśnia kapturowego - nie jest w stanie władać w ogóle barkami, nie jest w stanie ramienia unieść, ani wysunąć. Z tego wynika taki, a nie inny styl skoku (praca łokci). Jeśli to prawda, a pewnie tak, to  👍  🙇 podziw ogromny mu się należy, żeby dojść do takiego poziomu jeździeckiego z tak dużym porażeniem (niewykluczone, że wrodzonym).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się