KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

masz być z czego dumna, pokazuj go częściej :kwiatek:
klapcio89   Walczący z cieniem...
24 sierpnia 2011 15:25
Ja też popuchnę 🙂

Jedno z dnia kiedy się poznaliśmy a drugie z Hubertusa 2010 😀

Trzecie aktualne 🙂
klapcio89   Walczący z cieniem...
24 sierpnia 2011 15:32
Proszę o usunięcie posta dodał się dwa razy nie wiem czemu??  :kwiatek:
Puchnę bo z takiego konia:



jest taki:









Z jazd niestety nie mam aktualnych ale tylko brzuch jest większy od pastwiska  😁
Mia jest z czego puchnąć 😀 z takiego wyglądem typowego rekreanta bezmięśniowca zrobił ci sie szport horse 😁 gratulacje 😉
klapcio89 prawde mówiąc nie widać żadnej spektakularnej różnocy/zmiany 👀 może jakieś drobne szczegóły
klapcio89   Walczący z cieniem...
24 sierpnia 2011 20:25
Demonowa sądzę że pomiędzy kwietniem 2009 a aktualnym zdjęciem jest ogromna różnica w jego wyglądzie.
Z zabiedzonego nic nie robiącego wałacha zrobił się regularnie pracujący i dobrze wyglądający koń.
No ale cóż może ja jestem ślepa  🤔 🤔
Demonowa, cieszę się, że coś tam widać :kwiatek:. Bo wiadomo, z bliska i jak się przebywa non stop to mało widać ale ostatnio usłyszałam pierwszy komentarz, że 'Ona to nawet całkiem ładna jest' i jakoś mnie tak natchnęło 🙂
Demonowa, na pewno porównywałaś do środkowego, najstarszego zdjęcia?
To zmienia postać rzeczy ale szału nie ma, zresztą już chyba była gdzieś tu mowa żeby nie dawać zdjęć od przodu bo one nic nie mówią.
leonek dałaś mi dodatkową wiarę w mego ogra bo "mlp 160cm to może co najwyżej L-ki chodzić" dzięki 🙂
Nie zapominajmy jednak, że jest to wątek "Kącik Puchnących z Dumy" a nie "Wpływ treningu na wygląd konia"  😉
Wg mnie klapcio ma z czego puchnąć bo koń wyładniał
Mia świetna przemiana, cudnie teraz wygląda  😀
Egonowa, dziękujemy  😡 :kwiatek:
Jeżeli uważacie że koń leonka fruwa, to ja wam pokażę pegaza  😜
Panie i panowie, oto nasz Arino (koń koleżanki ze stajni);
Dziś puchnę z dumy - moja juniorka 4 miesiące od pierwszego startu w L klasie wkkw,w zeszłym tygodniu zadebiutowała w CNC* w Racocie i ukończyła ją z jednym błędem w krosie i to na koniu,który też nigdy wcześniej tego nie robił:
wrotki Jestem pod dużym wrażeniem, na prawdę duży sukces, i zawodniczki, i trenera! Gratulacje!
Mia ale fajna zmiana  🙂
wrotki Jestem pod dużym wrażeniem, na prawdę duży sukces, i zawodniczki, i trenera!
fakt...z siebie też jestem dosyć zadowolony, ale to akurat nic nowego i dawno już nie jest powodem do wzruszeń  😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 września 2011 10:50
No to gratuluję. I życze I Tobie i zawodniczce kolejnych sukcesów. 🙂
Tercet, :kwiatek: Będę się powtarzać ale bardzo miło jest czytać każde kolejne takie słowa, niby nic a tak dużo 🙂
wrotki, gratulacje!
[quote author=salto piccolo link=topic=4050.msg1126925#msg1126925 date=1315603472]
wrotki Jestem pod dużym wrażeniem, na prawdę duży sukces, i zawodniczki, i trenera!
fakt...z siebie też jestem dosyć zadowolony, ale to akurat nic nowego i dawno już nie jest powodem do wzruszeń  😉
[/quote]

😁  gratuluje 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 września 2011 21:35
gratulacje  :winko:
i zdjęcie zawodniczki bardzo ładne  🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 września 2011 10:03
Dziś puchnę z dumy - moja juniorka 4 miesiące od pierwszego startu w L klasie wkkw,w zeszłym tygodniu zadebiutowała w CNC* w Racocie i ukończyła ją z jednym błędem w krosie i to na koniu,który też nigdy wcześniej tego nie robił:


Super. Masz powody do puchnięcia! 👍
Krysiex213  :kwiatek: i proszę Sukces podczas MPMK w skokach był 4 w 6-latkach Wrocław-Partynice 2011
a w tym tygodniu w Zywcu pomógł swojej właścicielce i zawodniczce w zdobyciu srebra w MPJ Polski Południowej

leonek Sukcesik jest niesamowity  😉
gratuluje!
moj kon odbił się w końcu od ziemi  😜

wrotki wielkie i zasłużone gratulacje 🙂
puchnę bo z takiego czegoś;

wypracowaliśmy to  😍 ;

Anderia   Całe życie gniade
13 września 2011 19:16
Geronimoo może będę złośliwa, ale kasku nie powinnaś przestać nosić.
Anderia - jakbym tylko ja nie jeździła w kasku  😁 no tak wiem.
Anderia   Całe życie gniade
13 września 2011 19:21
Kurczę, w przypadku bezpieczeństwa to akurat to co robią inni liczy się najmniej  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się