Końska rewia mody cz. V (2011)

Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
13 września 2011 18:04
No to ja dodam moje w nougacie lepsiejsze, tylko jakos nijak zalozylam to wszystko i w bordowym Mustangu 🙂








wątek zamknięty
Gniade w ES'owym pipingu fioletowym i owijkach Harry Horse 🙂
w derce eskadrona z royal-navy
i w polo padzie nici smurf/creme

nada sie cos do galerii ? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 września 2011 19:24
Geronimoo, super! 🙂

Moria, w Nugacie pięknie, w bordo niestety... trochę gorzej, to nie jego kolor 😉

laura, w fioletowym ESie bardzo ładnie 🙂 Dla mnie do galerii nadaje się niestety tylko foto derki i ew. bicolora, i to tylko, jak dodasz większe 🙂

edit: dopisek
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
13 września 2011 19:44
Livia, jej mi sie wlasnie wydawalo, ze boro bardzo mu pasuje 🙂 najmniej jakies jasne niebiewskie ale w takich jak nougat baaaardzo bardzo mi sie podoba 🙂 Swoja droga, nie moglam nie kupic go bo byl taki mieciusi 😀
wątek zamknięty
Nikitaa, Livia - dziękujemy, tak zdecydowanie beige to kolor Gieniosławy  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 września 2011 20:00
Moria, może jakby ten czaprak nie był taki połyskliwy... ale to po prostu nie mój typ, wybacz  🙂
wątek zamknięty
Moria, mnie się twój zwierz bardziej podoba w klasycznym aksamicie niż w Eskadronie  😉 Taki mustangowy czaprak był hitem 20 lat temu, to było moje marzenie. A moda lubi wracać  🙂
wątek zamknięty
nowy Eskadron
zdjęcie z reitforum.de
wątek zamknięty
Fajny, gorzka czekolada i żarówa róż 🙂
wątek zamknięty
Geronimoo, rewelacja 😍 to kolor dla Was.
Moria, w nugacie fajnie, za to bordo bardziej podoba mi się na karych i siwych 😉

Gadzina w derce plum:
wątek zamknięty
z nowej kolekcji Eskadrona podobają mi się 2 brillanty i 3 derki  🤦
wątek zamknięty
kittajka, jak dla mnie bardzo ładnie jej  🙂

Fantazja, nie daj się im!  😀
wątek zamknięty
klipsiara, nie dam się, bo nie mogę nawet grosza teraz wydać na szmatki 😉
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
14 września 2011 12:27
Livia no tak 🙂 Napewno podoba mi sie sam fakt, ze to bordowy. Uwielbiam ten kolor 😀

Azbuka , jej, serio? :P Faktycznie kupilam go daaawno temu, zanim w ogole kupilam samego Rivaldka. Mi w obydwu tak samo. Mam wrazenie, ze najmniej mu jasny niebieski pasuje. Jakos tak.. nijak. Jak zrobie zdjecie w niebieskim jasnym to wstawie, ale jakos nie moge zebrac sie w sobie zeby go w to ubrac.

kittajka , na karych i siwych w ogole mi sie podoba 😀 Ale do nich to wszystko pasuje 🙂
wątek zamknięty
super dera plum wygląda na siwym!
wątek zamknięty
Fajny, gorzka czekolada i żarówa róż 🙂

no wlasnie- gorzka czekolada? taki ciemny, zimny braz? czy jasniejszy i cieply? bo mam straszny dylemat!
wątek zamknięty
Powiem Wam, że nie rusają mnie nowe kolekcje, w sumie cieszę się i mój portfel też. Ja tam lubię starocie  😀
Komplet Eskadron Impuls Schoko/Orange 2005
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 września 2011 13:36
Azbuka-czaprak cudowny, ale jak Ty pięknie wyglądasz  😜

Co do nowych kolekcji to ja skusiłam sie tylko na czaprak ero-star super heavy petrol  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 września 2011 13:40
Azbuka, w Schoko mu cudownie 🙂

kittajka, bardzo fajnie w Plum 🙂
wątek zamknięty
Azbuka, śliczny czaprak!
Milusia, to ja czekam na zdjecia, bo bardzo podoba mi się ten czaprak
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 września 2011 13:47
korsik-na razie cierpliwie czekam, zamawiałam u Minerwy i ma być w ciagu miesiaca.Sama jestem go bardzo ciekawa  🙂
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
14 września 2011 15:20
Azbuka, Jej! Ale mi sie podoba ten czaprak i bardzo pasuje do Twojego rumaka! Swoja droga, sliczne konisko 🙂 Ta jasniejsz grzywka 😀 Mniam!
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, miło słyszeć, ze się podoba 🙂
Azbuka, przepięknie 😜
wątek zamknięty
Azbuka rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!  🏇
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 września 2011 17:35
Azbuka Mega  👍 😜
wątek zamknięty
Wow  😜 Nie spodziewałam się, że aż tak się spodoba ten komplet. Tzn. mnie sie strasznie podoba na kasztanie, ale zdjęcie nie do końca udane, do szmato napewno nie pójdzie  😉
Milusiu, nie wiem czy ja tak super wyglądam, coraz starsza jestem i mine mam jak wystraszone dziecko  😁
Ale pokaże Wam zdjęcie na które codziennie spoglądam:
Ice/Coffe z owijkami Sky na Emilce
wątek zamknięty
Masz może dokładne zdjęcie samego kompletu? Zastanawiałamm się, czy owijki sky pasują dobrze do iceblue i sama nie wiem, bo w każdym świetle wygląda to inaczej. Jak to oceniasz, widząc ten zestaw w rzeczywistości?
wątek zamknięty
Różnica w odcieniach niebieskiego jest niewielka. Do lamówki pasują również nugatowe owijki  😉
wątek zamknięty
Dziękuję bardzo za informację! :kwiatek:
wątek zamknięty
dziewczyny jak się nazywała ta holenderska strona z ogłoszeniami, z której parę osób ściągało różne rzeczy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.