Olsztyńscy voltowicze

panterka-23 z tego co widzę po opisie i fotkach to pięknie..tylko trochę daaleko  🙁
Nie tak daleko, jestem po trasie z Olsztyna. Do centrum jadę 20 -30 min
Nikt nic o tych zawodach w Mortęgach uj nie wie???
to jest ogloszenie i miejsce na nie jest gdzie indziej.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Cejloniara trenerka była rok temu i jedzie w tym roku. Podłoże podobno takie sobie, z tego co pamiętam z relacji trenerki.
Cejloniara Od nas jedzie Aga ze Shrekiem, i tak jak pisze Mils, Lidka ze swoimi końmi i chyba to wszystko 🙁 Napisz może do Agnieszki, może ona będzie w stanie napisać jakieś konkrety 😉
Dziękuje Olu 🙂 Ja byłam dziś w Mortęgach, pytałam, czy zawody aktualne, oglądałam place, bo moja przyjaciółka z wawy chce przyjechać na jakieś C ze swoją klaczą i prosiła mnie bym się dowiedziała, czy nie jest grząsko. No tak jak to dziś widziałam to do grząskiego to to podłożę ma daleko. Obok dużego placu skokowego jest mniejszy czworobok z taką ciemną ziemią wymieszaną z bardzo drobną korą. Porobiłąm nawet zdjęcia 🙂
Cejloniara, Czyli ogólnie na plus?
No hmmm no tak nie wiem, czy ja potrafię ocenić dobrze podłoże... Ale według mnie no dramatu nie ma 😉
podłoże świetne zwłaszcza po deszczu...
dziś mija rok od kiedy Lary jest ze mną  😍
Tanrim, bałam się tego napisaqć, by potem ktoś mnie nie zabił podstępnie, czy coś 😉 Ale fakt, po deszczu wyglądało ok 🙂 Czy Pani Maria Iwanowska będzie na zawodach?
Wiem, że to nie ogłoszenia, ale : Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Hubertusie, który odbędzie się 24 września o godz 13 w Dągach. Zbiórka jeźdźców i koni o 12 w stajni. Gonitwa odbędzie się na tym samym polu co w ubiegłych latach. Po gonitwie ognisko z kiełbaskami, przejażdżki na kucyku i impreza do rana  🥂 Zainteresowanych zapraszam na PW.
Kochani, kto w okolicach Olsztyna masuje konie ? i jak cenowo to wygląda?
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
12 września 2011 17:55
BigBoy jeśli chodzi o ceny, to jeszcze rok temu masaż całego konia kosztował ok. 200zł.
I jak sprawdziłam na stronie Tomka Zaranka to cena nadal taka sama.
Czy w naszej okolicy jest ktoś kto się zajmuje masażem to nie wiem.  🤔

Maria Papała, która kiedyś prowadziła w maltance kurs z masażu i stretchingu koni mieszka w Bydgoszczy, więc stosunkowo blisko. Pewnie mogłabyś się z nią dogadac i by przyjechała.  🙂

Chociaż ja i tak jestem wielką fanką Zaranka, który kiedys masował konia mojej koleżanki na Sopockim Hipodromie.  🙇
Ale ile bierze za dojazd i do ilu koni minimum przyjeżdża to nie wiem.  🤔
zielona33 super  😅
dużo szczęścia na następny rok  😀
dziękuję limii  😀
Zielona33 ja również gratuluje i życzę dalszych sukcesów.
BigBoy dziękuję również  😍
Ktoś z Was jedzie może do Mortęg na zawody, jako widz albo uczestnik ? 🙂
hehe 🙂 Dziś miał byc lekki trening a skończyło się na morderczym wysiłku, przynajmniej z mojej strony. Mój koń oto kołek w płocie pod koniec zaczął robic w kłusie ustępowania. Aż byłam dumna. Jutro będzie za to ból i płacz 🙂
Witajcie, czy ktoś wie, gdzie w naszych okolicach można kupić tanio trociny?
silverstar, ja byłam chwilę w niedzielę, porobiłam sobien troszkę zdjęć. Ciebie już chyba nie było 🙁 Trochę byłam zła, bo przejazd Pani Marii był na początku, czyli inaczej niż w programie i nie zdążyłam na niego 🙁
Cejloniara w programie było, że w niedzielę C jest na samym początku, a p. Maria jechała chyba na końcu (o ile dobrze pamiętam). 😉
Ktoś z forumowiczów wybiera się 25 września na V,, Dzikie Zawody Konne" do Liwy ? Jadę popatrzeć i pokibicować 😀.
Tutaj fotorelacja z zeszłego roku.
http://www.ostrodaonline.pl/wydarzenia/2/2079-jedzieckie-zmagania-w-liwie.html
figaro2046 my jedziemy  🏇
No to super  😀!!! Widziałam was w maju u Moniki  😀. Zdecydowanie najładniejsza para  😀 . A te nauszniki 😍.
Tak ??  😀 Jakoś Cię nie kojarzę ...

Bardzo proszę o polecenie dobrej szkoły nauki  jazdy w Olsztynie, może być na pw :kwiatek:
ja polecam Centrum w Jakubie. Jestem własnie w trakcie kursu ;D Dogodne miejsce, super instruktorzy i w ogole ;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się