Końska rewia mody cz. V (2011)

Azbuka, bardzo ładnie i estetycznie  🙂
wątek zamknięty
Fin ja z kolei wczoraj mierzyłam owijki sky do czapraka iceblue mocca i jak dla mnie to zupełnie różne odcienie. Idealnie z kolei dopasowane są globale (i tańsze 😉 )
mój futrzak w iceblue mocca brillancie


i dla odcienowego porównania: iceblue cotton
wątek zamknięty
Precelek, w takim razie rozejrzę się za globalami 😀 Twój gniady świetnie wygląda w tym komplecie! 😜
wątek zamknięty
Anaa Chodzi Ci o http://www.marktplaats.nl/ ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
zapożyczone z reitforum.de
wątek zamknięty
domcia406, tak, dzięki wielkie! 🙂
wątek zamknięty
Idzie jesień, konie powoli zarastają, więc pytam: czym podszyte czapraki są najłatwiejsze do wyczyszczenia z końskiej sierści? Polar jest niezły, prawda?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 września 2011 19:56
ankers, patrząc na to, jak do polaru się przyczepia np. słoma, to nie polecałabym 😉 Najlepsza chyba jest zwykła bawełna 🙂
wątek zamknięty
Fakt, ale na słomę konia nie siodłam 🙂. Chyba najlepsze są czapraki w typie eskadronowych cottonów.
wątek zamknięty
Może Wy mi pomożecie.
Wiecie moze co to za eskadron ?
wątek zamknięty
ankers, tak jak pisze Livia, najlepsza do wyczyszczenia jest bawełna 🙂
Gadzina w oxblood i dralonie z maritim
wątek zamknięty
Okej, dzięki. Będę polować na bawełniane okazje 😁.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 września 2011 20:35
ankers, haha, ale wyszło  😁 Chodziło mi o taki zwykły polar - sweterek, w którym często chodzę, i widzę jak się wszystko do niego przyczepia, a nie o siodłanie konia na słomę 😁
wątek zamknięty
Fin dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ojej, przepraszam 😁. Jestem tak zmęczona, że nie powinnam w ogóle wypowiadać się na forum w tym stanie.
Mam nadzieję, że Cię to nie uraziło, bo mogło to zabrzmieć nieprzyjemnie :kwiatek:

Ciągnąc temat polaru to faktycznie strzeliłam trochę w płot, bo z takiego "ludzkiego" polarku też ciężko zebrać sierść.
Chyba, że ma się najtańszy polarek fouganzy - serdecznie polecam 😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 września 2011 20:50
ankers, spoko  :kwiatek:

kittajka, przepięknie w Oxbloodzie! 🙂
wątek zamknięty
Komplet blassgrun  😀

wątek zamknięty
przepadłam 😡 dzisiaj w stacjonarnym GNL - 20% na cały asortyment w tym na nowe kolekcje, pojechałam odebrać pasze a wróciłam z paszą +


wątek zamknięty
insanity  to nowa kolekcja?? Petrol?
wątek zamknięty
tak jest. to nowa kolekcja: superieur petrol/black a ten drugi to nowy model cotton cross
wątek zamknięty
ehh ładne 😉 ale chyba dla mnie za dużo napaćkane... jakoś sporo pasków, lini, wzorów. Ale kolorystyka cudna.
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
16 września 2011 09:56
insanity, polarowe derki z ES też mieli? Interesuje mnie informacja o ich jakości...
wątek zamknięty
Nalle, nie nie mieli, ale oglądałam kiedyś te derki i jakościowo są rewelacyjne, nie ma porównania do innych firm, są z bardzo grubego, mięsistego polaru, eskadron wypada na ich tle naprawdę bardzo blado 🙂 tylko że cena oczywiście jest spora
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 września 2011 10:08
insanity, fajne i kolory ładne, ale fakt, sporo mają napaćkane 🙂
wątek zamknięty
insanity, piękne 😍 a myślałam, że w tym roku nie kupię już nic poza eskadronem 😂 ten cotton cross jest podszyty siateczką czy czymś innym?
wątek zamknięty
kittajka, siateczką 🙂 wykonany jest dokładnie tak samo jak superieur
wątek zamknięty
To lipa 🙄 chciałam na zimę nie kupować nic z siateczką, no ale ten petrol 🥂

wątek zamknięty
insanity ten cross jest przepiękny  😍
wątek zamknięty
ten cross cudowny  😜
wątek zamknięty
Cross piękny.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.