Chłapowski skompromitowal Polskę

Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
15 września 2011 16:38
Tak,naturalne zjawisko psychologiczne,nazywane obłudą właśnie. 🙄
edit.

A zresztą.... kazdy ma prawo miec swoje zdanie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
Złota, szkoda że skasowałaś, bo byłam skłonna się z Tobą zgodzić 😎 😉
Tak,naturalne zjawisko psychologiczne,nazywane obłudą właśnie. 🙄
obłuda jest naturalna tylko dla osób podłych, fajnie że się przedstawiłaś.
"efekt zbitej szyby" jest normą ( dotyczy większości ludzi)...detektyw Monk to dopiero patologia 😂
Anaa, nie do końca się z Tobą zgodzę. Jako palacz zanim rzucę peta dobrze się rozglądam lub pytam gdzie mogę wyrzucić. Jeśli gospodarz rzuca pod nogi to i ja się nie krępuję.

Szkło- żenada. Pijaństwo bez wpływu organizatora, ale też nas dobrze nie reprezentuje "nasza grupa reprezentacyjna".
Pijaństwo młodych na zawodach to u nas niestety normalka. Tak samo gnój: najczęściej w namiotowych stajniach nie ma do czego wyrzucić gnoju a przez 4 dni nie wyrzucać też kiepsko, dlatego rzuca się za stajnię...
wrotki, mógłbyś wyjaśnić ten "efekt zbitej szyby", albo chociaż podlinkować jakiś artykuł? Próbowałam wygoolgać ale średnio mi to wyszło.
rewir, tak w telegraficznym skrócie: jak coś jest już trochę zdewastowane, to nie szkoda nam dewastować tego dalej, a jak coś jest ładne i czyste, to nie chcemy tego popsuć 😉 Link do wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Broken_windows_theory
dziękuję! :kwiatek:
asior   -nothing but eventing-
15 września 2011 22:32
Zeby byc dokladnym - cala kadra wkkw nie byla pijana, bo: jedna z zawodniczek w sobote wieczorem byla juz w domu razem z koniem, a druga spala sobie smacznie z rodzicami w hotelu. Co robily pozostale 3 - nie wiem.  😉
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
17 września 2011 12:14
[quote author=Samba Bati link=topic=67462.msg1131743#msg1131743 date=1316101129]
Tak,naturalne zjawisko psychologiczne,nazywane obłudą właśnie. 🙄
obłuda jest naturalna tylko dla osób podłych, fajnie że się przedstawiłaś.
"efekt zbitej szyby" jest normą ( dotyczy większości ludzi)...detektyw Monk to dopiero patologia 😂
[/quote]Skoro obłuda jest naturalna tylko dla osób podłych,a osoby podłe występują w naturze,rzeczą naturalną jest to,iż obłuda jest naturalnym zjawiskiem psychologicznym 😁A tak przy okazji,czy jest również jakiś "efekt" tłumaczący nagminnie pojawiające się gryzmoły,właśnie w świeżutko wyremontowanych miejscach? 🙄
Skoro obłuda jest naturalna tylko dla osób podłych,a osoby podłe występują w naturze,rzeczą naturalną jest to,iż obłuda jest naturalnym zjawiskiem psychologicznym 😁A tak przy okazji,czy jest również jakiś "efekt" tłumaczący nagminnie pojawiające się gryzmoły,właśnie w świeżutko wyremontowanych miejscach? 🙄
marny sofizmat bez wartości logicznej...i , żeby tego dowieść  wystarczy sama zmiana znaku w orzeczeniach i wprost ujawni się absurdalność tego "wnioskowania".
a jeżeli się pamięta, że pojecie "naturalny" posiada więcej niż jeden desygnat znaczeniowy ("występujący w naturze"😉, to i bawić się w zmiany znaku nie trzeba, bo przecież nie wszystko co występuje w naturze jest naturalne-vide protezy kończyn, lub farbowane włosy.
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
19 września 2011 15:39
Wrotki! Jesteś moim idolem! 💘
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
19 września 2011 16:34
Wrotki... a ja jestem ciekawa jak dowodzisz absurdalności wnioskowania zaprzeczając orzeczenia w implikacji? Widzę, że lubisz straszyć trudnymi słowami, fajnie by było gdybyś wiedział o czym piszesz ;-)
Pozdrawiam serdecznie
to może najpierw prosty przykład dla początkujących
"mały słoń jest dużym zwierzęciem"-dowiedź nielogiczności tego stwierdzenia.
PS to nie jest implikacja, ale trzeba zacząć od czegoś łatwiejszego. 😉
Ja byłam na ME w Jaszkowie od piątku do niedzieli, ogólnie zawody mi się podobały (może to też kwestia tego, że wcześniej nie miałam okazji oglądać takiej imprezy), chociaż na pewno cena obiadu czy chodźby kawałka ciasta lub drożdżówki (4 zł) trochę zwalała z nóg ..., ale w sobotę można było też zjeść za darmo kiełbaskę z grilla lub grochówkę, która podobno była bardzo dobra. Nie wiem, jak było na rozpoczęciu i nie wiem co działo się tam w nocy... Wiadomo, że tej imprezie na pewno dużo brakowało do Mistrzostw organizowanych np. w Niemczech etc., ale uważam, że tragedi nie było, Amen.
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
19 września 2011 17:12
Nie wiem po co Twój przykład, skoro pytam o co innego ( ale polecam rozwiązanie go w wolnym czasie... tak dla treningu przed wypisywaniem bzdur na forum)  Twierdzenie możesz udowadniać "nie wprost", rzeczywiście bazujemy wtedy na tym, że zaprzeczamy naszej tezie i szukamy sprzeczności z założeniami. (Niektórzy nawet jej nie uznają!) Ale nigdy nie słyszałam o metodzie dowodzenia, która opiera się na zaprzeczaniu poprzednikowi i następnikowi implikacji. Chętnie ją poznam. Chociaż nie... to będzie strata czasu. Pozdrowienia z wydziału matematyki dla wrotkiego ;-)
cóż i na wydziale matematyki bywają widać studenci, którzy spali na wykładach z logiki 😂
"mały słoń jest dużym zwierzęciem"...mała podpowiedź dla matematyka, słowo "jest" możesz zastąpić znakiem "=", może wtedy będzie łatwiej 😁
ps druga podpowiedz-czym innym jest wykazanie prawdy/fałszu stwierdzenia, a czym innym wykazanie braku możliwości takiego dowodu, czyli nielogiczności 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się