Stajnie w Lublinie

a ja na zawodach w LKJ będę jutro od rana i będę z aparatem 🙂

gratulacje Jasnowata!  😅
Oh dziękuję, dziękuję! 🙂 Sama jestem w wielkim szoku, że nam się udało. W moich konkursach startowały jeszcze dwa DUŻE konie, które dla mnie naprawdę zacnie wyglądały. A jednak to my spodobaliśmy się bardziej 🙂 Ahhhh, jeszcze tego nie ogarnęłam 🙂

To może tak pokrótce o dzisiejszym dniu.
Podłoże całkiem przyjemne. Troszkę grząsko w narożnikach, ale daliśmy radę. Na bieżąco podlewali żeby się nie kurzyło. Rozprężalnia ok.
Obsługa bardzo miła, wszystko wiadomo gdzie, co i jak. Wszystko odbyło się w miarę punktualnie.
BYła muzyka 🙂 Jak dla mnie mogli grac troszkę głośniej, ale z drugiej strony przeszkadzało to zawodnikom, którym czytano program.
Mili sędziowie - to jest bardzo ważne!
Szkoda, że żadnych nagród (tylko flo dla pierwszego miejsca). No, ale wpisowe 30zł, więc... Może jutro Ci, którzy jadą mistrzostwa coś dostaną.
Ze złych rzeczy, to oczywiście wywieszenie list startowych 25 minut przed rozpoczęciem.

A no i tak apropos dyskusji w wątku ujeżdżeniowym, to ja chciałam stworzy miłą atmosferę 🙂 Uśmiechałam się do wszystkich, klaskałam kiedy mogłam. I nie obgadywałam zawodników, hihi 🙂

Mam nadzieję, że jutro pójdzie nam równie dobrze, a może i lepiej. Dziś, to był wyjątkowo udany dzień.

Arroch załóż jutro znów revoltową koszulkę, to będziesz ściągac ludzi  🤣
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 września 2011 15:57
SUPER JASNOWATA GRATULACJE!!!! 😅
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
17 września 2011 18:36
Jasnowata gratuluje  😀
Byłam, widziałam i obfociłam 😉  jak pokadruję zdjęcia, wrzucę do folderu zawodu. Cykałam fotki tylko do klasy P2 włącznie. Miałam nawet okazję pokiziać Jasnego 🙂
Jasnowatej należą się wielkie ukłony, bo to były dwa piękne przejazdy.  😅
Jeeeej, dziękuję wszystkim 🙂 Chyba zaraz wyłączę komputer, bo popadnę w samozachwyt i jutro schrzanię finał  🤣

Miałam nawet okazję pokiziać Jasnego

A Jasny miał okazję opluc cały re-voltowy team  😀iabeł:
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
17 września 2011 18:54
Jasnowata będzie dobrze 😅
Czekam na jakieś fotki 🤣
Jasnowata oparskał śliną z jabłkiem. Smakowita mieszanka :P Jakoś nikt nie narzekał XD powodzenia jutro, obawiam się, że nie dam rady Wam kibicować 🙁 daj znać o wynikach 😉
Moja bluza też ucierpała, ma taka fajną zaschniętą plamę koło kieszeni 😀 O mojej ręce nie wspominając... dobrze, że krysiex213 miała chusteczki  😁

Ze zdjęć jestem wybitnie zadowolona, jak na mnie to są dobre 🙂 zaraz coś wrzucę do galerii albo na picassę 🙂
Jasnowata daliście normalnie mega myszatego czadu!!  👍 chyba aż sobie zdrapię z bluzy mielone jabłko ze śliną Jasnego i oprawie w ramkę...kiedyś będzie niezłe miliony warte 🙂
Ogromne gratulacje, Jasnowata!
Ludki, podzielcie się jakimiś zdjęciami, bo nie zdzierżę 😁. A jak ogólnie wyglądają zawody? Dużo koni? Sympatycznie?

Krysia  😁 :kwiatek:

Ankers, koni w huk! 10?  😁 Ja z zawodnikami jakoś nie rozmawiałam. lecz dzięki dziewczynom czułam się świetnie i jak dla mnie było sympatycznie 🙂 A o osobach oficjalnych i organizatorach już pisałam 🙂
10? Łał, to szał ciał 😁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 września 2011 20:19
ankers-ja widze, ze Ciebie to juz wybitnie ciagnie do zawodow uj  🙂 😎
Jasnowata-przeogromne gratulacje!!! wyczochraj konika ode mnie  😀
10 tylko było? miało być 14  😁
ale oszukujecie!!! 12 było xD
Arroch, 14 przejazdów chyba, a brąz niektórzy jechali po dwa razy 🙂
Milusia,  :kwiatek:
milusia, nudne to jak falki z olejem, ale jak się samemu jedzie, to już jest trochę ciekawiej 😎.
Współpraca z Rudym sprawia mi taką frajdę, że mogę z nim jeździć absolutnie wszystko. Tylko najpierw wypadałoby się nauczyć jakiegokolwiek programu na pamięć oraz przestać latać po siodle w ćwiczebnym  😡.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 września 2011 20:29
ankers-spoko! ja tez latam  😁 Teraz masz okazje zeby nauczyc sie P1-na blaszke  😉
ankers po co się uczyć programu...przecież (jak widać) przyjęło się że program ci ktoś czyta....po co sobie tak mało istotnymi rzeczami głowę zaprzątać.... 😀iabeł:
Ale jak to...? We wszystkich klasach czytali?
A to heca, po zwycięstwo z GPSem 😎.

Nie każdemu!  🥂
Przepisy zezwalają na czytanie programu, no ale jak dla mnie, to to nie jest fajnie. Jeśli ktoś jedzie 5 konkursów na różnych koniach, to ok, ciężko by było się nie pomylic 😉 Ale jeśli są to dwa konkursy i to nie jakieś arcy skomplikowane, to śmiesznie to wygląda. Ja obu nauczyłam się w 20minut wczoraj przed snem. Zaraz idę poczytac jutrzejszy.
jak czytają 10-letnim dzieciątkom które są zielone w zawodach i ogólnie mają telepakwę stresówkę to pewnie że ktoś może takiemu delikwentowi podpowiedzieć, ale w wyższych klasach? starym wygom? no bez jaj  🙄
.

pomyłka
Dziś zawody również fajnie, ale miałam wrażenie, że trochę się niektórym nie chciało 😉 A na pewno ja i Jasny byliśmy już troszkę wypruci i rozkojarzeni.
W P wszystkie trzy miałyśmy 62% z groszami, ale traf chciał, że to ja miałam tych groszy najmniej, więc zajęliśmy trzecie miejsce 🙂
Nagrody za mistrzostwa liche. W C kantar, a w N nie wiem co, bo akurat poszłam rozsiodłać konia. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie duuuuużo więcej startujących i tym samym duuuuużo fajnych nagród  😀iabeł:

A i zdjęcia mam, ale tylko swoje i wyjdzie troszkę samolubnie 😉 Może zaraz jak się zgrają, to wstawię z revoltowym teamem 🙂
Jasnowata, gratuluje raz jeszcze  😅 😅
Ja też mam głównie zdjęcia Jasnowatej  😁 no i kilka Kornelii, więc też raczej nie będę upubliczniać, żeby nie było, że tylko dwa konie startowały  😁
Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie duuuuużo więcej startujących i tym samym duuuuużo fajnych nagród  😀iabeł:

😂


Jasnowata, gratuluję! Żałuję, że nie zobaczyłam Was na żywo, miałabyś jeszcze dodatkowe 500 zdjęć 😀
Kurczę no, w tym roku było fajnie, więc ja ZACHĘCAM do startu w przyszłym! Nic się nie ruszy jeśli nie będzie większej ilości startujących. Wpisowe naprawdę śmiesznie niskie, więc ja nie widzę większych problemów. Od jutra na koń i ćwiczyć czworoboki! Macie cały rok! :P

nie znalazłam jednak zdjęcia z teamem (w sumie, to mogłyśmy sobie takie zrobić 🙁 ), to wrzucę jedno z wyjazdu na dekorację. Nie mogłam powstrzymać śmiechu 🙂



Aaaaaa i ja oczywiście gratuluję wszystkim zawodnikom! A dziś w szczególności Kornelii, która wygrała Ptkę 🙂
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się