Końska rewia mody cz. 3

A ja ciągle szukam owijek eskadro silver do czapraka albo chociaż bardzo podobnego koloru i nic  🍴
wątek zamknięty
A ja ciągle szukam owijek eskadron silver do czapraka z tej kolekcji... albo chociaż bardzo podobnego koloru i nic  🍴
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 grudnia 2008 13:55
Gniady w terracota.
Chyba podoba mi się jeszcze bardziej niż na Rudej 😍



zdjęcie paskudne jakościowo
wątek zamknięty
maleństwo- suuuper  😜
ja kupiłam dzsiaj derke dralonowa eskadrona  😍 jutro foty na modelu  😀
i czaprak schockemohle zielony- jakie owijki moga do niego pasować?
bo w suemi to on nie jest taki jak na zdjeciach.. jest ładniejszy  😁 👀 taka głęboka zieleń  🍴
no to ja lece do spodka  🤣
wątek zamknięty
moje nowe
[img width=640 height=480][/img]
wątek zamknięty
Wczoraj doszedł mój nowy oliwkowy niciak ze starej kolekcji  😅
Jestem pod wrażeniem, perfekcyjnie wykonany.
Trochę późno się "obudziłam" bo już nigdzie go nie było, na szczęście dorwałam chyba jeden z ostatnich  😎

aurelia - eskadrono-holizm ?  😜
wątek zamknięty
ma ktoś zdjęcie Padu Anky khaki na koniu (najlepiej gniady) ??

jak tam po wizycie w Spodku zakupoholicy ??

maleństwo śliczny !!
aurelia na koniu prosimy 🙂
juice foty  😉
wątek zamknięty
Na razie nie ma mi kto zrobić a mój kochany króliczek przegryzł mi kabel od aparatu  🍴

ale na pewno kiedyś wstawię.

Blondyna - znalezione w necie :
click
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
06 grudnia 2008 18:29
Blondyna zobacz w temacie "Produkty ANKY". Parę khaki się tam przewinęło 😉
wątek zamknięty
aurelia - eskadrono-holizm ?  😜


Nie VS Eskadrona to jedyne czapraki, które pasują pod moje siodło. A że cena była bardzo atrakcyjna, to wzięłam od razu 3. W sumie mam 6 i jeden z Niemiec w drodze. 🙂
wątek zamknięty
juice Raven niestety nie o ten khaki chodzi 🙂
wątek zamknięty
aurelia pierwszy i drugi z prawej to Ci... ukradnę  🍴
wątek zamknięty
A jaki jest inny khaki ?
nie wiedziałam.

aurelia, nie dziwie się  😉 eskadron to eskadron.  🙂
wątek zamknięty
Acha i gdyby ktoś pytał, to ten deepblue to jest żaden ciemny granat jak dla mnie tylko granatowa czerń.
Pierwszy coriander, drugi marzepan, trzeci deepblue.
wątek zamknięty
Postaram sie o fotki w tygodniu, jak zaczne wsiadac juz na jazde, i lawendowego phrade tez bo w uzytkowniu rewelacja!!! Najlepsze


http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/488/07/29/488072950
http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/472/83/28/472832844
wątek zamknięty
aurelia, piekne czapraczki. Widze, ze nie tylko moja kolekcja w wiekszosci sklada sie z cottonow wlasnie.
wątek zamknięty
juice mój pad kupiłam w ihaha jako khaki.Na metce to kolor Army. Więcej napisałam wątku o Produktach Anky 🙂
wątek zamknięty
aurelia ja też uwielbiam cottony Eskadrona, ten w środku to marzepan? taki ciemny? wydawało mi się że jest jaśniejszy. czekam na fotki na koniu
wątek zamknięty
bardziej podobał mi się chyba nugat, ale już nie było, więc wzięłam marzepan. W sumie jeden pies.
wątek zamknięty
A ja ciągle szukam owijek eskadro silver do czapraka albo chociaż bardzo podobnego koloru i nic  🍴


miałam identyczny problem szukałam chyba z pól roku po internecie i nie mogłam nic znaleźć  😁
owijki "odnalazły mnie" przypadkiem, zbiegły się w parze z pierwszym zagalopowaniem po dwumiesięcznej przymusowej przerwie od jazdy 🙄

firma to horze. polecam bo są świetne jakościowo 💃
wątek zamknięty
Prawda, że jak się graty zmieszczą do jednego wiaderka, to jeszcze nie jest zakupoholizm, tylko nabycie niezbędnych do codziennej obsługi konia artykułów?



Moja wyprawka na weekend. Później wrzucę jeszcze derkę na przystojniaku 😉
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 grudnia 2008 00:14
quantanamera
Ohhh Quanta jak Ci dobrze !  😜

P.S. Jak Ty dajesz sobie ze wszystkim radę (praca, administracja forum i posty, koń, życie)???
wątek zamknięty
i jeszcze ma czas na zakupy!😀
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 grudnia 2008 00:31
Asssz, a miałam dopisac zakupy  😁
wątek zamknięty
i jeszcze ma czas na zakupy!😀


Zakupy tylko końskie, w lodówce mam pustki od dwóch tygodni 😁
wątek zamknięty
Ej... w lodówce to można mieć pusto... ważne, żeby konio był obkupiony😀

[coś o tym wiem...  💃 ]
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 grudnia 2008 01:22
quantanamera
Miodzio zakupy.
To czarne ze złotym paseczkiem, to derka polarowa ? Jakiej firmy?  A te ochraniaczki ? i

A moze mie ktos uswiadomić czemu te owije eskadrona maja takie opakowania?
wątek zamknięty
Czarne ze złotym, to półderka polarowa Equi-Theme.
Ochraniacze neoprenki Tattini, żaden krzyk mody, ale fajne, mięsiste, no i kaloszki z takim żelowym stoperem przy piętkach 🙂
Eskadrony dziwaczne, bo to są owijki z podładką Climatex w środku - lubię takie, bo się wygodnie zawija (w ogóle lubię elastyczno-polarowe owijki, tylko zawsze mi tam polaru jakoś za mało).

No i uwaga - premiera mojego emo-kucyka 😀
[img width=640 height=480][/img]
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
07 grudnia 2008 02:18
a masz owijki do kompletu?🙂
takiego emo kucyka żaden emo by się nie powstydził 🙂 💘
wątek zamknięty
Owijek niet, w ogóle niestety derka pewnie będzie do wymiany, bo koń niby drobny i w ogóle XS, ale w klacie taki szeroki, że 145cm derka zapina się na wcisk... Buuu 🙁 W życiu bym się nie spodziewała. Teraz w ogóle będę pewnie miała pełno nietrafionych zakupów, bo wszystkie moje konie do tej pory to mastodonty, brałam XL albo największy dostępny rozmiar i było po sprawie.
A derka jest fajna - niegłupi polar, dobrze wykończona, podszyta satyną na piersi, za takie pieniążki to ma zdecydowanego plusa.

takiego emo kucyka żaden emo by się nie powstydził 🙂 💘

Oj tak, kucyk mnie zdecydowanie podbił i rzucił na kolana, a miałam na początku trochę wątpliwości... głównie dlatego, ze to taki knypel :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.