Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Tulipan, nie pomyliłaś wątków? Jak możesz uważać siebie za rekreanta?  😎 Miło się na Was patrzy, a Waldek ma cudowny odcień rudości 😀

Strucelka, powodzenia w Ctce! Koniecznie pochwal się później jakimiś zdjęciami i wynikami! A na foty made by Jessy czekam z niecierpliwością 😀

Ja po weekendowych zawodach mam pewnie z 1000 zdjęć  😜 Wrzucam parę robionych przez Arroch 🙂

Rozprężalnia


I przejazdy.
razem z kucykiem zaplanowaliśmy taki efekt zaskoczenia. Rundkę wokół czworoboku pokonaliśmy na jelonka udając, że nie do końca umiemy odpowiadać na półparady i skupiać się na robocie:

A po wjeździe na czworobok pokazaliśmy nasze prawdziwe oblicze  😀iabeł:


(nie patrzcie na nogę. To było dodanie. Już Jasnego za to przepraszałam  😡 )




"A teraz pozwólcie, ze obleję Was blaskiem mej chwały!"  😀iabeł:


Mam nadzieję, że nie będą za duże. Wrzucam z picassy jako najmniejszy rozmiar.
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
18 września 2011 15:10
Jasnowata super szał ciał 😍
wątek zamknięty
Jasnowata, jaka elegancjaaaa!!! Korasy super!
wątek zamknięty
Jasnowata świetne wyniki. Wielkie Gratulacje! 🙂
wątek zamknięty
Jasnowata - my zdecydowanie rekreanci. W tereny lubimy jeździć, koń w miarę możliwości biega po pastwiskach z taaaka trawa. Udział w zawodach od czasu do czasu to żaden sport wyczynowy  😉 A jacy Wy eleganccy !
wątek zamknięty
mój koń ze skrajności w skrajność....
dziś coś zapiekło w D, tempo jej padło na móżg i tylko chować się, wpierać, chować... co gorsza olewka na łydkę i szalejące wyłażenie łopatką
wkurzyła mnie, ale nieco fory miała przez mnogie urazy ostatnie...

poza tym, dużo koni na ujeżdżalni, dużo drągów podgrzewających styki i nowe musli...
wątek zamknięty
Salucha, Burza, Olciak, Tulipan, dziękujemy 🙂 Chociaż ja bym nie powiedziała, że tacy eleganccy, bo czaprak nam się podwijał co niestety rzucało się w oczy. A korki zrobiłam w ciągu 20 minut 😀 Trzeci raz w życiu plotłam.  😀
mam filmiki z przejazdów, ale nie wiem czy wstawiać tu i psuć wizerunek, czy pójść z nimi do odpowiedniego wątku 😉

Endurka, ja jestem uprzedzona co do kobył, ale powiem Ci, że może taki dzień 🙂 Raz jest dobrze, a raz bardzo źle. Dlatego nigdy nie będę miała klaczy  😉
wątek zamknięty
Endurka wiesz, z babami to tak już jest 😉
Tulipan niesamowity ten Twój koń 😜 Zazdroszczę 😉
Jasnowata  bardzo pozytywnie się na was patrzy 🙂

Ja dziś zaciągnęłam chłopa do stajni z aparatem i teraz bardzo tego żałuję  🙄 Wniosków jest kilka:
1. Przechodzę na dietę. Ścisłą. Trwa już od godziny. Wyglądam, jakbym była cieżarna 😵
2. Mój koń też przechodzi na dietę. Obie wyglądamy podobnie.
3. Hajs, który zaoszczędzę na żarciu zbieram na treningi. I na pajączka...
No serio, dawno mnie tak nic nie zmotywowało do pracy nad sobą...  🤣
wątek zamknięty
Libella czyś Ty zwariowała?  popieram tylko punkt 3 Twojego wywodu o braniu się za treningi  😉
Jasnowata super wyglądacie
tulipan dziewczyny mają rację. Do kącika superfullprofi sio  😉
wątek zamknięty
Dziś taka piękna pogoda że pełen program na dziś wykonałam... łącznie z kąpielą obu ogonów - jest z siebie dumna hehe
Podziękowania dla Cariotki za zdjęcia  :kwiatek:
Z Daki jak się okazało po wizycie dr Okońskiego (chylę czoła za profesjonalizm), możemy wracać do normalnej pracy.
Tak więc dziś biegała w rozruchu 😉
Przyzwyczajam się do jazdy w oficerkach... bo jakoś tak inaczej (ale na +) niż w czapsach...
wątek zamknięty
Forta ależ skąd! Patrz:

no 5 miesiąc  😵
Jako, że w końcu jakieś zdjęcia z jazdy...:


wątek zamknięty
Libella, ja bym chciała byc taka "gruba" jak Ty... 🙂
wątek zamknięty
niestety chyba masz omamy  😉 musimy wykombinować coś z trenejro i w końcu do lasu się wybrać razem.
wątek zamknięty
Libella, chyba zdziczałaś.. Normalna jesteś, to tylko efekt jasnych bryczesów! A co do brzucha, to największym chudzielcom zdarza się go czasami wypchnąć.

A wracając jeszcze do dyskusji o częstotliwości pracy z koniem, to sorry, ale nie nadążam za Wami 🙁 W tym znaczeniu, że za szybko ten wątek się toczy, żebym mogła poodpowiadać na bieżąco. Po prostu wiele razy natknęłam się na wypowiedzi, że jak nie masz czasu co najmniej 6 razy w tygodniu być u konia, to po prostu daj mu spokój, jeździj bez ambicji albo do lasu. Ja nawet jak zacznę pracę z Egonem 5 razy w tygodniu, to nigdy nie udaje mi się utrzymać takiej częstotliwości przez szereg tygodni, no po prostu "no can do". I tak się zastanawiam, czy machnąć na to łapą, że niektóre tygodnie popracuje 3 razy i robić swoje? Czy też taka praca będzie już od razu skazana na niepowodzenie i brak postępów.

Dziś gościa wylonżowałam z tymi swoimi "wymysłami", tzn. wypinaczami trojkątnymi na różnych długościach, ćwiczyliśmy przejścia i wydłużenia/skrócenia na różnych promieniach koła. A na samym początku sprawdzałam ile będzie galopował, jak mu pozwolę. Po 5 minutach w jedną stronę nadal nie miał ochoty przejść do kłusa  😲 Więc chyba przed wsiadaniem jeszcze jeden dzień poświęcę na lonżę...  😁
wątek zamknięty
Libella co Ty wygadujesz! Grubego chyba nie widziałaś nigdy!  😂
Daj więcej Księżniczki. Super jej w tym padzie 🙂 jak się układa współpraca?
A Ty teraz blondynka czy fotki oszukują?  👀
wątek zamknięty
ja tylko chciałąm pogratulować insanity tytułu vicemistrza Rekreacji łódzkiej!
kolejny rok i kolejny puchar🙂
wątek zamknięty
Libella, chcesz kopniaka za wypisywanie bzdur? 🤦

Oj, nas to już wieki nie było.. Skary nadal miewa swoje pomysły na jazdę, ale..dajemy radę:







😉
wątek zamknięty
zen, jaki pączuś  😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
18 września 2011 18:24
zen, dawno was nie było 🙂 jak wam się teraz pracuje?
Libella, 😵 dziewczyno, puknij się w głowę 😀 ja bym się z Tobą chętnie zamieniła 😎
Jasnowata, gratulacje 😉

Ja wieczorem będę miała foty z jazdy dzisiejszej 😉 ale Gadzina miał turbodoładowanie, normalnie w galopie to nie mogłam go ogarnąć 😁
wątek zamknięty
insanity
GRATULACJE!🙂😉)
Libella
Libl paczek do scrupania jak zawsze 😍
Jasnowata
i jak poszlo, bo nie doczytalam? 🙂
Strucelka
to czekamy na zdjecia! zdjecia Jessy zawsze sa cudowne  😍
Dzionka
na guziki to on nie jest jeszcze na pewno, ale o tyle matka natura go obdarzyla, ze nic mu absolutnie nie przeszkadza zeby stac sie takim koniem, oprocz oczywiscie worka kartofli na plecach w mojej postaci  🤣
musisz wpasc kiedys koniecznie, Forte tez moglabys ze soba przytargac 🙂😉
wątek zamknięty
Tulipan pięknie się prezentowaliście  🙂
Libella, coś Ci się przywidziało  🤔wirek:  , obie wyglądacie dobrze, daj coś więcej z jazd, co tak skromnie
Cobrinha, ale masz długaśne nogi 😉
Jasnowata, jak Wam poszło?

Fantazja na rozruchu, wczoraj coś mnie podkusiło i wzięłam Fantazję na lonżę. I dobrze, bo bym pewnie straciła życie 😉
Koń zapomniał rozumu  😵   to co ona wyprawiała na lonży przeszło nawet moje pojęcie  😵
a tylko dlatego że panowie w pomarańczowych kamizelkach chodzili po torach i zjadali konie w całości  😂
a dziś wsiadłam, nie było za dobrze, i jak patrzę na siebie to załamka  😕


wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
18 września 2011 19:27
Fantazja jak dla mnie nie jest źle, mi tam się podobacie 😀
zen śliczny gniadosz
Libella cudeńko, tylko zjeść 🤣
wątek zamknięty
Arimona, Fantazja, P1 - 65%, P2 - 62% i P3 - 62% 🙂
Fantazja, nie przesadzaj, nie jest źle 🙂
wątek zamknięty
Chciałam pokazać jak się cieszę, że cały czas w siodle (ponad dwa miechy) i odpukać nie kulejemy 🙂

wątek zamknięty
zen dalej z I. trenujecie? Bo na fotkach nieźle ogarnięci jesteście  😎
wątek zamknięty
ashtray, tak, nadal 🙂 No pode mną, to Skary nie jest specjalnie ogarnięty, ale jak Inga wsiądzie, to naprawdę można zaliczyć opad szczęki 🙂

Lov, pracuje mi się super, w końcu mam luźnego konia, postawionego na pomocach. Owszem, nie brakuje elementów brykania, płoszenia dla zabawy, ale kurczę, no to już nie jest syf 🙂
wątek zamknięty
salucha, jest źle  😎 , to są te lepsze ujęcia
Jasnowata, wow, to nieźle Ci poszło, gratulacje  😀
u nas bliziutko organizują zawody, 2 października chyba, a mnie akurat nie będzie, cholercia  👿
wątek zamknięty
Ja słyszałam wersję, że pierwszego. Nie robiłoby ci to różnicy? 🙁

wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
18 września 2011 20:15
Fantazja e tam w końcu nikt nie jest idealny, będzie dobrze🙂😉trzymam kciuki🙂
wątek zamknięty
Dzięki 🙂 Ujezdżeniówki w Białej Podlasce (Podlaskiej?  😡 )? Ankers, jedź!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.