KOCHAM KINO :)

a ja to sobie dzisiaj chyba zobaczę Lincz
oti   Everybody lies...
18 września 2011 20:31
Tercet,
zobacz, zobacz, bo warto! 🙂 dla mnie b. dobry film! nie przepadam za polskimi produkcjami, ale ten film wart jest poświęcenia na niego czasu! dla mnie, jako osoby, która w przyszłości ma się zajmować tego typu sprawami i problemami, był to na prawdę momentami szokujący obraz naszego wymiaru sprawiedliwości. polecam!
z polskich filmow to mam zamiar jeszcze zobaczyć:
-Różyczka
-Południe-północ
-Weiser
no i cekawa jestem czy będą fajne 😉
Zdaj relację z "Południe-północ", jestem go bardzo ciekawa, a jeszcze nie miałam okazji go zobaczyć. Powiesz mi potem, czy warto? 😉
ankers ok, jak zobaczę to zdam relacje 😉 oglądałam wczoraj Różyczkę no i dobry film, Magdalena Boczarska, która grała tam główna role była fenomenalna!
Kurcze, fajne te polskie filmy, jak Wam się nasunie jeszcze jakiś tytuł to piszcie 😉
kujka   new better life mode: on
19 września 2011 10:33
Tercet, a Rewers ogladalas?
I ja byłam na ''Skóra w której żyję'', oczywiście podobało mi się jak wszystkie filmy Almodovara, chłonę je jak gąbka i często do nich wracam. Jednak troche przeszkadzało mi jak Elena Anaya grająca Verę, upodobniła się stylem grania do Penelope Cruz, nawet papierosa paliła prawie tak samo jak Penelope.
Leon zawodowiec leci na tv4
mam jeden film w formacie MKV i nie mogę go otworzyć, gdzie mogę pobrać ten program?
Tercet, do oglądania filmów (również .mkv) polecam program Media Player Classic.
Bez problemu można go znaleźć w necie. Jakby film mimo wszystko nie chciał się odpalić w poprzez ten program, to przyczyną mogą być złe kodeki.
W razie czego zapraszam na PW, by tu śmietnika nie robić ;]
chciałam sobie pobrać Charlie i fabryka czekolady w wersji rmvb i nigdzie nie mogę znaleźć, wrrr, chciałam sobie zobaczyć to bo bardzo lubię ten film  😀
a znacie może takie "magiczne" filmy właśnie w w stylu Charliego, Wina truskawkowego, Jasminum itp. Podobno jeszcze Pachnidło i Czekolada są też w takim stylu utrzymane ale jeszcze ich nie widziałam, a Wy coś znacie? 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 września 2011 18:45
Tercet
A widziałaś "Człowieka, który płakał"? Może to nie do końca klimat Charliego i pozostałych filmów, ale zdecydowanie przyjemny dla oka. Pisałam tu chyba o nim, myślę że można go umieścić w jednym szeregu z "Czekoladą", którą zresztą polecam 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 września 2011 18:52
Czekolada to film o wspaniałym klimacie i pięknej kolorystyce. widziałam nie raz 😉 polecam 🙂
Pauli nie widziałam, ale skoro polecasz to zobaczę 😉
Podobno Pachnidło taż ma taki "magiczny" klimat i koniecznie musze zobaczyć! 🙂 Mówcie co chcecie 😉 ale ja to zawsze lubiłam Tajemniczy ogród i on też jest dla mnie magiczny  🤣
"O polnocy w Paryzu"- nie lubie Allena, a ten film podobal mi sie baardzo. Pewnie dlatego, ze mnie kojarzyl sie troche z moimi snami  😁

Z okazji darmowej wejsciowki obejrzalam tez 'Drive' i tak sobie mysle, ze to dobre rozwiazanie na wspolny film z sympatia:P Facet sie cieszyl mordobiciem i samochodami, a ja Ryanem Goslingiem i watkiem milosnym 😁
kasska, no to super, właśnie dzisiaj idę z facetem i innymi parkami na Drive 😀 Opiszę wrażenia 🙂

Kocha, lubi, szanuje, super 🙂 Nietypowa komedia romantyczna, bardzo dużo zaskakującego humoru i ciekawe pomysły. Czasami przesadzali w naciągnięciu niektórych scen, ale ogólnie mi się podobało! 
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 września 2011 09:09
Ja oglądałam film"Mój przyjaciel Hachiko" - na którym płakałam jak bóbr : P Bardzo fajny polecam !
Podryw na głupka- słodka , ckliwa historia ale raczej dla nastolatek szukajacych miłości  : ) Do oglądnięcia ale nic szczególnego
" w kosmosie nie ma uczuć"  - historia z jednej strony pokazująca problem choroby  Aspergera , z drugiej moim zdaniem pokazana w nie najlepszy sposób. Kolejny który da sie oglądnać ale wrażenia na mnie nie zrobił ; D
oglądałam wczoraj "x -men - narodziny srebrnego serfera"  fajny, podobał mi się tak jak wszystkie x-meny
Cierp1enie, ekipa ci się pomyliła, bo to nie byli x-meni, a Fantastyczna 4.  😀
Niemniej ja nigdy nie byłam fanką tych filmowych adaptacji, zawsze wolałam pierwowzór (komiksy)  ;]
ah no tak
chodziło o fantastyczną i podobała mi się tak jak i jedynka 😀
A ja świeżo po zobaczeniu "Wina truskawkowego". Jej, jaki ten film jest piękny! Specyficzny i magiczny! Zna ktoś więcej tego typu filmów? Mam się rozglądnąć za czeskim kinem?

Swoją drogą, łał, już wiem gdzie chcę mieszkać do końca życia - w takiej sennej galicyjskiej wiosce gdzie wrony zawracają. Byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.
Sankaritarina mam takie same odczucia co do tego filmu i też baaardzo bym chciała zobaczyć coś o podobnym klimacie, mi jedynie do głowy przychodzi Jasminum, ten film był trochę podobny do wina truskawkowego 😉
O, to sobie zobaczę, dzięki. I w końcu mam motywację, żeby czytać Stasiuka... który był przeze mnie wybitnie ingnorancko olewany. 😉
A, filmweb mówi, że ten film: http://www.filmweb.pl/film/Nad+rzek%C4%85%2C+kt%C3%B3rej+nie+ma-1991-7989 jest ponoć w klimacie "Wina...". Można by sprawdzić.

"to tylko sex" - uwielbiam mile Kunis i te jej ogromne oczy na pol twarzy😉 a film bardzo zabawnym, taka solidna komedia choc przewidywalna😉
Na Dwójce leci "Lśnienie". Z napisami! Ciekawe dlaczego.
kujka   new better life mode: on
29 września 2011 22:04
ankers, moze po prostu nareszcie ktos w TV pomyslal o niedoslyszacych... do tej pory chyba tylko glupawe polskie seriale dawali z napisami/migaczem w kaciku ekranu.
I bardzo dobrze ;]
Dodawanie lektora do niektórych filmów to zbrodnia.
Ja osobiście zawsze Lśnienie oglądałam w oryginalnej wersji.
to prawda, że lektor często psuje efekt, ja na przykład nie wyobrażam sobie filmu 21 gramów z lektorem
kujka   new better life mode: on
29 września 2011 22:40
I bardzo dobrze ;]
Dodawanie lektora do niektórych filmów to zbrodnia.

ja bym powiedziala, ze dodawanie lektora do JAKIEGOKOLWIEK filmu, to zbrodnia. mi przynamniej psuje to caly odbior.
Na Dwójce leci "Lśnienie". Z napisami! Ciekawe dlaczego.


a może po prostu Polacy maja tylko taka wersje? Dobre... z 5 lat temu na TVN tez ogladalam 'Lsnienie' z napisami 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się